• Informacje na temat:

  janachowska reklama

Artykuły na temat: janachowska reklama
 • "Taniec z Gwiazdami": Królikowski opuszcza program

  ...'uwspólnienia'. Idźcie i łączcie się, a reszta zostanie wam wybaczona" - oświadczył Michał Malitowski. Para otrzymała 28 punktów. Rafał Brzozowski i Izabela Janachowska zatańczyli żywiołowy jive(...) i Rafał Maserak "Pani jest tak piękna i wygląda jak żywa reklama najdroższych reklam Channel. Pani nie boi się pewnej charakterystyczności w tańcu, jest pani odważna i spontaniczna. Fantastycznie, że...

 • "Taniec z gwiazdami" zarobił 30 milionów

  Brzozowski, któremu towarzyszyła Izabela Janachowska, aktorka Viola Arlak w parze z Krzysztofem Hulbojem, aktor Jacek Rozenek w parze z Magdaleną Soszyńską-Michno, modelka Natalia Siwiec, która uczyła się...

 • Sztywniacy? Wcale nie!

  ...parom po 10 punktów. Prawie... jedynie para numer 9, czyli Zbigniew Urbański i Izabela Janachowska, otrzymali... 9 punktów. Co ciekawe, to właśnie oni musieli pożegnać się z programem. Co będzie...

 • Marczuk: Mam serce do tańca

  Wcześniej oceniała innych, teraz sama zatańczy przed jury. Weronika Marczuk, była jurorka programu "You Can Dance - Po Prostu Tańcz", w trzynastej edycji "Tańca z gwiazdami" wystąpi u boku Jana Klimenta.

 • "Ten program zmienia życie"

  Anna Wendzikowska stwierdziła, że telefon od producentów "Tańca z gwiazdami" to jedna z propozycji, których się nie odrzuca. Teraz popularną prezenterkę i aktorkę możemy oglądać w kolejnej edycji show.

 • Pakosińska: Wyeksponować seksualność

  Katarzyna Pakosińska to artystka wszechstronna. Popularność zdobyła występując w kabarecie, później pracowała też jako konferansjerka, aktorka oraz dziennikarka. Teraz gwiazda, której znakiem rozpoznawczym jest zaraźliwy śmiech, spróbuje swoich sił w tańcu towarzyskim.

 • Nie panuję nad życiem prywatnym

  Aleksandra Kisio jest jedną z uczestniczek 13. edycji "Tańca z gwiazdami". Razem z partnerem Łukaszem Czarneckim spędza długie godziny na wyczerpujących treningach. Aktorka deklaruje jednak, że od występu w programie oczekuje przede wszystkim dobrej zabawy i możliwości nauczenia się różnych tańców.

 • "TzG": Joanna Krupa wspiera siostrę

  Polska modelka, Joanna Krupa, która jesienią będzie pracować na planie programu "Top Model. Zostań modelką", chce wspierać swoją siostrę Martę w jej pierwszych krokach stawianych na parkiecie.

 • Prezentacja uczestników 13. edycji "Tańca..."

  Już po raz 13. widzowie będą mogli podziwiać roztańczone gwiazdy. Już 4 września w telewizji TVN rozpoczyna się kolejna edycja "Tańca z gwiazdami". Na parkiecie pojawią się m.in. Katarzyna Zielińska, Katarzyna Pakosińska, Kacper Kuszewski, Weronika Marczuk i Michał Szpak.

 • Janusz Józefowicz: Szokująca propozycja

  - Z jednej strony propozycja pojawienia się w "Tańcu z gwiazdami" była dla mnie szokująca, z drugiej strony - fajnie, spodobał mi się nieszablonowy sposób myślenia tych ludzi - Janusz Józefowicz opowiada, dlaczego przyjął zaproszenie stacji TVN do zasiadania w jury tanecznego show.