• Informacje na temat:

  janda boska

Artykuły na temat: janda boska
 • "Boska" Janda!

  To będzie historyczne wydarzenie - Teatr Telewizji wraca do tradycji sprzed lat i będzie nadawany na żywo. Na początek zobaczymy komedię "Boska!" z Krystyną Jandą w roli głównej! Co ciekawe, telewizja pokaże także kulisy pracy aktorów.

 • "Boska" Krystyny Jandy już po raz dwusetny

  W warszawskim Teatrze Polonia we wtorek, 7 października, po raz dwusetny zostanie wystawiony spektakl "Boska". Sztuka, opowiadająca burzliwą historię śpiewaczki operowej Florence Foster Jenkins, od siedmiu lat cieszy się dużą popularnością wśród widzów.

 • Janda wyprzedziła Dodę

  W marcu najpopularniejszą osobą ze świata rozrywki w polskim internecie była Doda Elektroda. Ale już w kwietniu wyprzedziła ją Krystyna Janda.

 • Janda: Niczego nie udaję!

  Szefuje dwóm teatrom, gra, reżyseruje i adaptuje sztuki. Krystyna Janda jest pełna nowych pomysłów, energii oraz apetytu na życie. Od lat ma swoich wiernych widzów, którzy zapełniają widownię do ostatniego miejsca.

 • Dziwny jest ten świat - Boska Komedia 2018: Co w programie?

  Dziwny jest ten świat - to motto łączące spektakle 11. edycji Międzynarodowego Festiwalu Teatralnego Boska Komedia. Zobaczymy 13 przedstawień konkursowych (INFERNO), 8 w sekcji PARADISO oraz 5 w PURGATORIO. Tegoroczny festiwal odbędzie się w dniach 8-16 grudnia w Krakowie.

 • Z Jandą zaprzyjaźniłem się przez szybę

  ...chuchać. Ukazała mi się twarz dziwnie znajoma. To była Krystyna Janda, a raczej Helena Modrzejewska, która czekała w pełnej charakteryzacji na zdjęcia do serialu. Za tą szybą była wtedy dla mnie jak Matka Boska, jak ktoś kompletnie nierealny. Jej uśmiech skierowany w moją stronę spowodował, że właściwie zaprzyjaźniliśmy się przez szybę. Krysia wyszła z autokaru i zaczęliśmy rozmawiać. Nasza przyjaźń...

 • Janda, Gajos i Holland nagrodzeni

  Prezydent Bronisław Komorowski wręczył w poniedziałek, 17 stycznia, na Wawelu najwyższe państwowe odznaczenia. Wśród wyróżnionych byli najwybitniejsi polscy artyści, a wśród nich aktorka Krystyna Janda.

 • Wyklaskali Macieja Stuhra w teatrze?

  ..."Szanowni Państwo chcieliśmy sprostować tendencyjne doniesienia w sprawie rzekomego wyklaskania, pana Macieja Stuhra w Teatrze Polonia, podczas spektaklu 'Boska'" - takie oświadczenie pojawiło się 31 marca na oficjalnym profilu Krystyny Jandy na Facebooku.

 • Wie, jak zaskoczyć publiczność

  W wielkim stylu wróciła na mały ekran. Diwę polskiej sceny oglądaliśmy w spektaklu "Boska!" i wciąż możemy podziwiać w serialu "Bez tajemnic".

 • "Skarpetki...": Ponad milion widzów

  Spektakl Teatru Telewizji na żywo 'Skarpetki, opus 124" obejrzało w poniedziałek ponad milion widzów. Przedstawienie "Boska" z Krystyną Jandą w roli głównej, pierwszy spektakl grany od 50 lat na żywo w Teatrze Telewizji, zgromadził przed telewizorami ponad 2,5 mln osób.

Zdjęcia na temat: janda boska
Dyskusje na temat: janda boska