• Informacje na temat:

  janda boska

Artykuły na temat: janda boska
 • Krystyna Janda oskarża TVP o kradzież jej spektaklu!

  Krystyna Janda, czyli Barbara Lewicka-Lukas z "Bez tajemnic" i niezapomniana Helena z "Modrzejewskiej", od kilku lat bojkotuje TVP, ale rozumie swe koleżanki i kolegów po fachu, którzy przyjmują propozycje występów w Teatrze Telewizji czy innych - stricte artystycznych - przedsięwzięciach. Ostatnio aktorkę oburzyło, że TVP bez jej wiedzy i zgody udostępniła jednemu z płatnych serwisów spektakl...

 • "Boska" Krystyny Jandy już po raz dwusetny

  W warszawskim Teatrze Polonia we wtorek, 7 października, po raz dwusetny zostanie wystawiony spektakl "Boska". Sztuka, opowiadająca burzliwą historię śpiewaczki operowej Florence Foster Jenkins, od siedmiu lat cieszy się dużą popularnością wśród widzów.

 • Krystyna Janda dumna z syna. Chodzi o "Seks dla opornych"!

  ...teatru. Syn Jandy zajmuje się tym, czym przed laty jego nieżyjący ojciec, Edward Kłosiński. Do dziś w repertuarze Teatru Polonia są spektakle "Boska" i "Kobiety w sytuacji krytycznej", do których(...) - opowiadała potem Janda. Nigdy nie straciła nadziei Wkrótce obaj wyprowadzili się z rodzinnego domu, zajęli własnym życiem. Z czasem coraz bardziej zaczęło jej brakować wsparcia ze strony synów w teatrze...

 • "Boska" Janda!

  To będzie historyczne wydarzenie - Teatr Telewizji wraca do tradycji sprzed lat i będzie nadawany na żywo. Na początek zobaczymy komedię "Boska!" z Krystyną Jandą w roli głównej! Co ciekawe, telewizja pokaże także kulisy pracy aktorów.

 • Krystyna Janda dostała milionowe dotacje od rządu PiS?! Dlaczego więc tak narzeka?

  ...panowania PiS-u. Nie chcę powrotu" - pisała Janda na Facebooku. Narzekania aktorki dostrzegł poseł PiS-u, Arkadiusz Czartoryski, który w czasach, gdy rządziła jego partia, był wicemarszałkiem województwa(...)' w reżyserii Magdy Umer. W roku 2007 z Ministerstwa Kultury w czasie rządów PiS 70 tys. zł na premierę spektaklu 'Boska!' w kwietniu 2007 i 50 tys. zł na premierę spektaklu 'Wątpliwość'. Czasem sam się...

 • Janda wyprzedziła Dodę

  W marcu najpopularniejszą osobą ze świata rozrywki w polskim internecie była Doda Elektroda. Ale już w kwietniu wyprzedziła ją Krystyna Janda.

 • "rodzinka.pl": Maciek Musiał dostał Różę Gali

  ...nagrodzeni zostali także: Krystyna Janda (w kategorii "Teatr"), Agnieszka Grochowska i Robert Więckiewicz ("Film"), Maryla Rodowicz ("Muzyka"), Beata Pawlikowska ("Książka") i Agata Młynarska ("Media").

 • Janda: Niczego nie udaję!

  Szefuje dwóm teatrom, gra, reżyseruje i adaptuje sztuki. Krystyna Janda jest pełna nowych pomysłów, energii oraz apetytu na życie. Od lat ma swoich wiernych widzów, którzy zapełniają widownię do ostatniego miejsca.

 • Daria Trafankowska: o jej problemach finansowych mało kto wiedział

  Daria znaczy "utrzymująca dobro". Znajomi mówili o niej "Matka Boska Trafankowska" lub po prostu Duśka. Nie była w stanie przejść obojętnie obok ludzkiego cierpienia ani nawet chwilowej chandry. Krystyna Janda śmiała się, że powinna założyć firmę "Wysłucham Każdego". I szkoda, że nie założyła, bo przez większość życia klepała słodką biedę. Na jako taki finansowy spokój mogła liczyć dopiero...

 • Wie, jak zaskoczyć publiczność

  W wielkim stylu wróciła na mały ekran. Diwę polskiej sceny oglądaliśmy w spektaklu "Boska!" i wciąż możemy podziwiać w serialu "Bez tajemnic".

Zdjęcia na temat: janda boska
Dyskusje na temat: janda boska