• Informacje na temat:

  janda o richardson

Artykuły na temat: janda o richardson
 • Richardson: Gwiazdy w programie

  Monika Richardson zrozumiała, że popularności nie buduje się na bywaniu i dawaniu wywiadów. Teraz wraca do TVP i nie chce o tym mówić.

 • Nowy program Richardson

  W niedzielę, 17 stycznia, o godz. 17.00 program II TVP wyemituje pierwszy odcinek nowego magazynu kulturalnego - "Wstęp wolny". Gospodarzami programu będą Monika Richardson i Piotr Szygalski.

 • Drapieżna Monika Richardson

  Monika Richardson zapowiada, że jej wizerunek w nowym programie kulturalnym "Wstęp wolny" będzie tylko o "jeden stopień drapieżniejszy", niż to, do czego przyzwyczaiła nas w dotychczasowych telewizyjnych wcieleniach, ale dodaje: "Jestem jednak trochę wariatką".

 • Weekend w kinie: Janda walczy o wolność, Theron o fotel prezydenta

  Miejscem akcji nowego filmu Jacka Borcucha "Słodki koniec dnia" jest włoska prowincja, etruskie miasto Volterra. Tu od lat mieszka Maria (Krystyna Janda - rola pisana była specjalnie dla niej(...) porwanych, zamordowanych i poćwiartowanych kobietach. Stella Grant (Haley Lu Richardson) - główna bohaterka dramatu "Trzy kroki od siebie" już za chwilę będzie miała siedemnaście lat... Jak każda...

 • Róże Gali przyznane

  Zawsze - Krystyna Janda . Werdykt ten okazał się niezwykle trafny, bo owacje na stojąco nie miały końca. W kategorii Najpiękniejszy Debiut zwyciężyła Marta Żmuda Trzebiatowska . Aktorka skromnie(...) jubileusz 75. urodzin. Uroczystą galę, transmitowaną na żywo przez TVP 2, poprowadzili Monika Richardson i Tomasz Kammel, a organizatorzy zadbali o to, by wieczór umiliły niespodzianki muzyczne. Na...

Zdjęcia na temat: janda o richardson
 • Zbigniew Zamachowski i Aleksandra Justa