• Informacje na temat:

  janda teatr

Artykuły na temat: janda teatr
 • Spektaklem "Wassa Żeleznowa" Maksyma Gorkiego zainauguruje w sobotę działalność Och-Teatr, stworzony przez Fundację Krystyny Jandy na Rzecz Kultury. Placówka będzie działała w budynku kina Ochota przy ul. Grójeckiej 65 w Warszawie.

 • Teatr Jandy rozpoczyna działalność

  Premierą przedstawienia "Stefcia Ćwiek w szponach życia" Teatr Polonia Krystyny Jandy rozpocznie w sobotę, 29 października, działalność. W grudniu odbędą się kolejne premiery. Aktorka odeszła z Teatru Powszechnego w ubiegłym roku, a w lutym 2005 założona przez artystkę Fundacja Krystyny Jandy na rzecz Kultury kupiła salę dawnego kina Polonia w Warszawie.

 • Och-Teatr Krystyny Jandy

  Stworzony przez Fundację Krystyny Jandy na Rzecz Kultury: Och-Teatr rozpocznie w październiku działalność w budynku kina Ochota przy ul. Grójeckiej w Warszawie - ogłosiła aktorka na konferencji prasowej, która odbyła się w środę, 28 lipca, w stolicy.

 • Krystyna Janda: Żelazna dama

  Krystyna Janda - aktorka filmowa i teatralna, laureatka Złotej Palmy, Agnieszka w filmach "Człowiek z marmuru" i "Człowiek z żelaza", właśnie kończy 65 lat.

 • ​Krystyna Janda laureatką Gustawa

  Krystyna Janda została tegoroczną laureatką nagrody Gustaw, najwyższej nagrody ZASP przyznawanej za szczególne zasługi dla środowiska teatralnego.

 • Krystyna Janda z nagrodą "Teatru"

  Krystyna Janda otrzymała nagrodę im. Aleksandra Zelwerowicza przyznawaną przez miesięcznik "Teatr". Wyróżnieni zostali również m.in. Paweł Passini (nagroda im. Konrada Swinarskiego) i Jacek St. Buras (nagroda specjalna).

 • "Boska" Janda!

  To będzie historyczne wydarzenie - Teatr Telewizji wraca do tradycji sprzed lat i będzie nadawany na żywo. Na początek zobaczymy komedię "Boska!" z Krystyną Jandą w roli głównej! Co ciekawe, telewizja pokaże także kulisy pracy aktorów.

 • Krystyna Janda otrzymała medal "Za mądrość obywatelską"

  Aktorka, założycielka i dyrektor artystyczna warszawskiego Teatru Polonia i Och -Teatru Krystyna Janda odebrała w sobotę, 1 czerwca, w Urzędzie Miasta Krakowa medal "Za mądrość obywatelską". Odznaczenie przyznała redakcja miesięcznika "Kraków".

 • Janda: Szykuję niespodzianki

  Krystyna Janda ostatnio sporo reżyseruje. W Teatrze Polonia w Warszawie grany jest właśnie spektakl "Moja droga B.", oparty na felietonach aktorki.

 • Jubileusz Krystyny Jandy

  Krystyna Janda - aktorka filmowa i teatralna, laureatka Złotej Palmy, Agnieszka w filmie "Człowiek z marmuru" i Danuta Wałęsa w spektaklu "Danuta W." - we wtorek kończy 60 lat. Aktorka będzie świętować urodziny sztuką "Zmierzch długiego dnia" w teatrze Polonia.

Zdjęcia na temat: janda teatr
Wideo na temat: janda teatr
 • Krystyna Janda prosi o pomoc widzów Och-Teatru

  Krystyna Janda prosi o pomoc: Och-Teatr potrzebuje nowych foteli

 • Krystyna Janda musi wypraszać ludzi z teatru!

  Krystyna Janda podczas rozmowy wyjawiła, że ze względu na obostrzenia związane z pandemią koronawirusa codziennie musi wypraszać z teatru około trzydziestu osób. Aktorka nie kryła żalu do rządu. Zobaczcie nagranie!

 • Krystyna Janda przekonuje: Ludzie potrzebują tabloidów!

  Krystyna Janda, choć nie kupuje tabloidów, rozumie fakt, iż wielu ludzi potrzebuje tego typu prasy. "Miejmy pretensje sami do siebie. To nie jest wina tych gazet, tylko tych, którzy czytają(...) takich ludzi, którym jest to potrzebne. To jest też moja publiczność. Moim celem jest edukacja tej publiczności, bo prowadzę teatr na dobrym poziomie. Natomiast nic na to nie poradzimy. Ten kraj to nie

Dyskusje na temat: janda teatr