• Informacje na temat:

  janda tym

Artykuły na temat: janda tym
 • Krystyna Janda opublikowała przejmujący wpis! "Sytuacja jest krytyczna"

  Krystyna Janda kończy dziś 67 lat. Aktorka opublikowała na Facebooku przejmujący wpis.

 • Krystyna Janda: Walka z tabloidami to jak walka z wiatrakami

  Krystyna Janda nie kryje oburzenia mechanizmem funkcjonowania tabloidów, które za wszelką cenę szukają taniej sensacji. Aktorka sama padła ofiarą takiej manipulacji. Żartobliwy wpis na blogu aktorki dziennikarze brukowców przekształcili w testament umierającej osoby i opatrzyli tytułem: "Janda gotowa na śmierć".

 • Krystyna Janda: Taka babcia to prawdziwy skarb

  Czas szybko płynie, co najlepiej widać zawsze po dzieciach. Przekonała się o tym niedawno po raz kolejny Krystyna Janda (67 l.).

 • Maja Sablewska: Uwielbiam Krystynę Jandę

  - Uwielbiam kobiety z pasją - mówi Maja Sablewska. Za taką kobietę znana stylistka uważa Krystynę Jandę. Przyznaje, że wybitna polska aktorka jest dla niej ogromną inspiracją. Sablewska ma nadzieję, że w niedalekiej przyszłości będzie mogła poznać swoją idolkę osobiście.

 • Krystyna Janda oskarża TVP o kradzież jej spektaklu!

  Krystyna Janda, czyli Barbara Lewicka-Lukas z "Bez tajemnic" i niezapomniana Helena z "Modrzejewskiej", od kilku lat bojkotuje TVP, ale rozumie swe koleżanki i kolegów po fachu, którzy przyjmują propozycje występów w Teatrze Telewizji czy innych - stricte artystycznych - przedsięwzięciach. Ostatnio aktorkę oburzyło, że TVP bez jej wiedzy i zgody udostępniła jednemu z płatnych serwisów spektakl...

 • Tomasz Stockinger: To Wojewódzki "wkręcił" Krystynę Jandę

  - Nie miałem nic wspólnego z żartem Kuby Wojewódzkiego - mówi Tomasz Stockinger. Dziennikarz w swoim programie radiowym próbował przekonać Krystynę Jandę, że prezydent Warszawy chce, by zrezygnowała ona z udziału w plebiscycie na głos II linii metra na rzecz gwiazdy serialu "Klan".

 • Krystyna Janda udostępniła tajne pismo. W taki sposób chcieli uciszyć Lady Pank!

  Od paru dni polskie media żyją aferą radiowej Trójki. Usunięcie z listy przebojów utworu Kazika „Twój ból jest lepszy niż mój”, wywołało falę krytyki i protestów. Głos w tej sprawie postanowiła zabrać Krystyna Janda (67 l.), która porównała cenzurę władz stacji do tej stosowanej w latach 80. Tak bezpośrednia nigdy nie była!

 • "Boska" Krystyny Jandy już po raz dwusetny

  W warszawskim Teatrze Polonia we wtorek, 7 października, po raz dwusetny zostanie wystawiony spektakl "Boska". Sztuka, opowiadająca burzliwą historię śpiewaczki operowej Florence Foster Jenkins, od siedmiu lat cieszy się dużą popularnością wśród widzów.

 • Krystyna Janda: Synowa bardzo ją zaskoczyła!

  Krystyna Janda (66 l.) cierpi po stracie bliskich osób. W dodatku jej plany urlopowe spaliły na panewce. Ale zawsze może liczyć na wsparcie ukochanych dzieci.

 • Andrzej Seweryn i Krystyna Janda: Mistrz i uczennica

  Kochali się, ale zbyt wiele ich różniło, by mogło się udać.

Zdjęcia na temat: janda tym
Wideo na temat: janda tym
 • Krystyna Janda zarabia milion zł miesiecznie?! Aktorka dementuje!

  Krystyna Janda udała się ostatnio do "Dzień Dobry TVN", aby skomentować plotki dotyczące jej zarobków. Przypomnijmy, że jeden z tabloidów doniósł, że aktorka wyciąga miesięcznie ok. miliona złotych! Janda jest tym oburzona i wszystko postanowiła zdementować. "By gazeta się sprzedała, ludzie są gotowi na pozbawienie się moralności. Ludzie myślą, że po udanym spektaklu wywożę pieniądze taksówką

 • Za tych, co na morzu

  Aaron jest rybakiem mieszkającym w niewielkiej osadzie na wybrzeżu Szkocji. Udaje mu się uratować z wypadku na morzu, w którym giną wszyscy pozostali członkowie załogi, w tym jego brat. Mieszkańcy wioski zaczynają obarczać go winą za całe zdarzenie

 • Krystyna Janda przekonuje: Ludzie potrzebują tabloidów!

  Krystyna Janda, choć nie kupuje tabloidów, rozumie fakt, iż wielu ludzi potrzebuje tego typu prasy. "Miejmy pretensje sami do siebie. To nie jest wina tych gazet, tylko tych, którzy czytają(...) raj" – kończy Janda.

 • Nie ma tego złego

  Leo marzy, aby zostać pisarzem. Jednak kolejne próby kończą się niepowodzeniami. W dodatku złośliwy los sprawia, że to jego była żona otrzymuje lukratywną propozycję wydania książki opartej na blogu o znaczącym tytule "Czemu jesteś do bani". Z kart świeżo wydrukowanego dzieła wszyscy znajomi i nieznajomi dowiadują się o pikantnych szczegółach nieudanego związku Leo. Załamany mężczyzna nie oczekuje od życia już niczego dobrego. Wtedy poznaje Colette, kobietę swoich marzeń. Niestety problem w...

Dyskusje na temat: janda tym