• Informacje na temat:

  janet gaynor

Artykuły na temat: janet gaynor
 • Bradley Cooper wyreżyseruje Beyonce?

  Clint Eastwood od kilku już planuje realizację remake'u musicalu "Narodziny gwiazdy". Ostatnio pojawiła się informacja, że film miałby być reżyserskim debiutem Bradley'a Coopera ("Snajper"). Główną rolę ma zagrać gwiazda muzyki pop Beyonce.

 • Oscary: Historia i ciekawostki

  Najmłodszą laureatką Oscara była sześciolatka, w 1944 roku o statuetkę walczył film o Marii Skłodowskiej-Curie, a w 2010 roku po raz pierwszy nagrodę za reżyserię przyznano kobiecie - to niektóre z ciekawostek związanych z Oscarami.

 • Russell Crowe u boku Beyonce

  Russel Crowe i Beyonce prowadzą rozmowy w sporawie występu w remake'u filmu "Narodziny gwiazdy" (1937). W oryginale główne role grali: Fredrik March i Janet Gaynor.

 • Matchbox 20: Thomas solo

  "Something To Be" to tytuł solowego debiutu Roba Thomasa, wokalisty amerykańskiej grupy Matchbox 20. Nie wiadomo czy rozpoczęcie kariery na własny rachunek przez Thomasa, nie oznacza końca tego zespołu. W dodatku w ostatnich dniach z Matchbox 20 rozstał się gitarzysta Adam Gaynor. Pozostali członkowie grupy także skoncentrowali się na solowych nagraniach.

 • Beyonce zagra u Eastwooda?

  Być może już wkrótce Clint Eastwood i Beyonce rozpoczną współpracę nad wspólnym filmem. Wytwórnia Warner Bros. zaproponowała im produkcję nowej wersji musicalu "Narodziny gwiazdy".

 • Audrey Hepburn najpopularniejsza

  Audrey Hepburn zwyciężyła w plebiscycie zorganizowanym przez "Biography Magazine" na najpopularniejszą aktorkę wszech czasów. W głosowaniu wzięło udział ponad 2,5 tysiąca czytelników internetowej edycji pisma. Spośród nich na Audrey Hepburn głosowało 651 osób.

 • Tom Cruise gwiazdą u Eastwooda?

  Tom Cruise jest obecnie najpoważniejszym kandydatem do głównej roli w nowym projekcie w reżyserii Clinta Eastwooda. Będzie to remake musicalu "Narodziny gwiazdy".

 • DiCaprio u boku Beyonce?

  Clint Eastwood chce, aby główną męską rolę w remake'u "Narodziny gwiazdy" zagrał Leonardo DiCaprio - informuje serwis Deadline. Partnerką gwiazdora miałaby być piosenkarka Beyonce.

 • Beyonce rezygnuje z musicalu

  Amerykańska piosenkarka Beyonce zrezygnowała z roli w nowej wersji filmowego musicalu "Narodziny gwiazdy". Za powód gwiazda podaje konflikt wcześniejszych zobowiązań z grafikiem studia filmowego.

 • Gwiazdy: Will Smith i Jennifer Lopez

  Informowaliśmy już o planach realizacji remake'u filmu "Narodziny gwiazdy". Według ostatnich doniesień z planu realizacji nowej wersji obrazu obok Willa Smitha ( "Faceci w czerni 2" ) wystąpi Jennifer Lopez ( "Oczy anioła" , "Nigdy więcej" ). O reżyserię obrazu zabiega Joel Schumacher ("Batman Forever", "Batman i Robin", "Bad Company" ).

Wideo na temat: janet gaynor
 • Hannah Arendt

  Biograficzna opowieść o Hannah Arendt, niemieckiej teoretyk polityki i filozof, która zdawała reportaże z procesu byłego nazisty Adolfa Eichmanna. Wielka niemiecka reżyserka Margarethe von Trotta od debiutu w 1970 roku "Utraconą częścią Katarzyny Blum", zawsze stała w kontrze do politycznego mainstreamu. W swoim najnowszym filmie przedstawia sylwetkę jednej z największych filozofek XX wieku - Hanny Arendt. Do roli tytułowej zaś zaangażowała wspaniałą aktorkę - Barbarę Sukową, nagrodzoną w...

 • Jak upolować faceta

  Adaptacja bestsellerowej powieści Janet Evanovich. 30-letnia Stephanie Plum (Katherine Heigl), to mieszkanka New Jersey, która została niedawno zwolniona z praca i jest świeżo po rozwodzie. Spłukana i zdesperowana, prosi swego kuzyna Vinniego (Patrick Fischler), by dał jej szanse zarobić szybką gotówkę jako łowca nagród. Jej pierwszym zadaniem jest wytropienie lokalnego policjanta Joe Morelli (Jason O'Mara), poszukiwanego za morderstwo. Okazuje się nim ten sam mężczyzna, który w szkole...

 • Jack, jakiego nie znacie

  Nazwany przez media "Doktorem Śmierć" amerykański lekarz Jack Kervorkian przez większą część swojego życia walczył o prawo do godnej śmierci dla swoich pacjentów, za co w 1999 roku został skazany na karę długoletniego więzienia. Uhonorowany Złotym Globem i nagrodą Emmy film "Jack jakiego nie znacie" jest biografią kontrowersyjnego doktora. Wyprodukowany przez telewizję HBO obraz debiutuje na DVD w ofercie Galapagos Films już 14 października. Urodzony w 1928 roku amerykański lekarz patolog...