• Informacje na temat:

  janet jackson odsłoniła pierś

Artykuły na temat: janet jackson odsłoniła pierś
 • Mariah Carey: Odsłonięta pierś

  Podczas występu Mariah Carey w niemieckiej telewizji, popularnej amerykańskiej sukienka piosenkarki rozleciała się i odsłoniła jej pierś. Producenci programu szybko zareagowali i... wyłączyli światło.

 • Amerykańska Federalna Komisja Komunikacji (FCC) zajmie się sprawą gorszącego odsłonięcia prawej piersi przez Janet Jackson podczas jej występu w przerwie meczu Super Bowl, w niedzielę, 1 lutego. Tymczasem starszy brat wokalistki, Jermaine Jackson stwierdził, że jest z niej dumny.

 • Pierś Lady GaGa wyskoczyła. Film!

  Amerykańska piosenkarka idzie w ślady Janet Jackson!

 • Janet Jackson kończy 50 lat

  Janet Jackson, która karierę rozpoczęła jako siedmiolatka, jest dziś jedną z najlepiej zarabiających artystek w historii muzyki. Ma na koncie ponad 160 mln sprzedanych płyt, wiele nagród i mnóstwo nominacji. W poniedziałek, 16 maja, wokalistka kończy 50 lat. Przypomnijmy sobie, jak wyglądała jej muzyczna droga na szczyt.

 • Madonna pokazała pierś. Zobacz wideo

  W trakcie sobotniego (9 czerwca) koncertu w Stambule Madonna pokazała prawą pierś. Incydent miał miejsce podczas wykonywania piosenki "Human Nature". Odsłonięcie piersi nie było - jak w przypadku niesławnej "awarii garderoby" piosenkarki Janet Jackson - przypadkowe. Madonna celowo odsłoniła prawy sutek. Turecka publiczność zareagowała na prowokacyjne zachowanie artystki gromkim krzykiem...

 • Justin Timberlake na Super Bowl 2018. Zaprosi Janet Jackson?

  Justin Timberlake potwierdził, że po 14 latach wraca z koncertem w przerwie Super Bowl. Jego fani byli zachwyceni takimi doniesieniami, natomiast internauci domagają się, aby zaprosił na scenę Janet Jackson.

 • ​Super Bowl 2018: Justin Timberlake nie powtórzy słynnej wpadki z Janet Jackson

  Justin Timberlake będzie gwiazdą koncertu w przerwie tegorocznego finału Super Bowl. Amerykański wokalista zapewnił, że nie powtórzy słynnej wpadki z Janet Jackson z 2004 roku.

 • Krótka historia o tym, jak szef CBS chciał zniszczyć Janet Jackson

  Przez Stany Zjednoczone przechodzi kolejna afera związana z wykorzystywaniem seksualnym kobiet. Tym razem poważne zarzuty pojawiły się przy nazwisku szefa telewizji CBS Lesliego Moonvesa. W tym samym czasie amerykańskie media opisały, jak głównodowodzący stacji przez lata robił, co w jego mocy, aby zniszczyć karierę Janet Jackson.

 • Moby o piersi Janet Jackson

  Podobnie jak większość trzeźwo myślących ludzi, także Moby jest bardzo zdziwiony wrzawą medialną, jaka rozpętała się wokół wspólnego występu Janet Jackson i Justina Timberlake'a, podczas meczu Super Bowl w Houston, który odbył się 1 lutego. Muzyk uważa, że kilkusekundowy widok kawałka nagiej kobiecej piersi nie może mieć zgubnego wpływu nawet na psychikę 10-latka.

 • Naga pierś trafiła do słownika

  Niesławny incydent z odsłonięciem piersi Janet Jackson trafił do naukowej książki.