• Informacje na temat:

  janiak oliwier

Artykuły na temat: janiak oliwier
 • Anna i Robert Lewandowscy mają co świętować! Marzenie się spełniło

  Niedawno Lewandowscy urządzili huczną imprezę, na której nie zabrakło ich bliskich, współpracowników oraz ogromnego grona celebrytów. Wśród zaproszonych byli m.in. Kuba Wojewódzki, Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski, Paulina Krupińska, Agnieszka Hyży, Oliwier Janiak, Paulina Sykut-Jeżyna z mężem, Kuba Wesołowski, Maja Bohosiewicz oraz Cezary i Edyta Pazurowie.  Małżonkowie świętowali...

 • "Mali giganci": "Niesprawiedliwy wybór" Kuby Wojewódzkiego

  W drugim odcinku "Małych gigantów" spore emocje wzbudziły występy dziewczynek rywalizujących o miejsce w drużynie Piotra Rubika.

 • Edyta Pazura pokazała kreację z urodzin Lewandowskich. Uwagę przyciągają... jej nogi

  ..., Martynę Wojciechowską i Przemysława Kossakowskiego, Paulinę Krupińską, Agnieszkę Hyży, Oliwiera Janiaka, Paulinę Sykut-Jeżynę z mężem, Kubę Wesołowskiego, Maję Bohosiewicz oraz Cezarego i Edytę Pazurów...

 • "Mali giganci": "Znakomita" córka Mariusza Totoszki

  Jedną z uczestniczek, która zrobiła największe wrażenia na jurorach programu "Mali giganci", była Julia Totoszko, córka wokalisty Mariusza Totoszki i jego byłej żony Marty Smuk.

 • Kuba Wesołowski ożenił się z Agnieszką Szczurek!

  ...znajomych pary, m.in. przyjaciela pana młodego, aktora Macieja Zakościelnego oraz przyjaciółki Karolina Malinowskiej z mężem Oliwierem Janiakiem.

 • "Mali Giganci" rządzą w telewizji!

  Już drugi tydzień z rzędu nowy program "Mali Giganci" zgromadził przed telewizorami najwięcej widzów. Tym razem show TVN obejrzało 3,69 mln widzów.

 • Agata Młynarska ostro o show TVN!

  ...w pamięci mały chłopczyk, który niezwykle przeżył swoją porażkę i naśmiewanie się jurorów! "Nie mogę przestać myśleć o małym Zbyszku z programu Mali Giganci. Po rozmowie kwalifikacyjnej z Oliwierem Janiakiem wyleciał z okrzykiem, że mama nie uwierzy, że znalazł się w programie. W chwilę później został przepytany przez jury o losy swojej żony i trójki dzieci, co zwłaszcza Kubie dawało pole do...

 • "Mali giganci": Julia Totoszko jest "Happy"

  Za nami pierwsze starcie drużyn w programie "Mali giganci". Znów wysokie noty zebrała 9-letnia Julia Totoszko, choć jednocześnie jurorzy dyskretnie ją skrytykowali.

 • Serialowy przewodnik

  ...opiekowała się staruszka, przyjechał bezwzględny hycel Janiak, staje w obronie psiaków. W tym momencie mężczyzna robi się agresywny i dochodzi do szarpaniny. Z opresji dziewczynę ratuje nowy właściciel posesji należącej wcześniej do pani Olgi. Okazuje się, że to Michał wynajął Janiaka, ale był przekonany, iż mężczyzna odwiezie psy do schroniska i trafią one do adopcji, a nie zostaną uśpione...

 • "Mali Giganci": Jaką trenerką jest Natalia Lesz?

  Natalia Lesz jest jedną z trenerek w popularnym show "Mali Giganci". Odkąd popularna aktorka i wokalistka sama została mamą, lepiej rozumie dzieci i umiejętnie łączy macierzyństwo z pracą.

Zdjęcia na temat: janiak oliwier