• Informacje na temat:

  janicki mateusz

Artykuły na temat: janicki mateusz
 • Mateusz Janicki: Marzy mi się rola bohatera z szablą na koniu

  Mateusz Janicki, którego w październiku zobaczymy w serialu "Singielka", od 10 lat jeździ konno. - Pasją do jeździectwa zaraził mnie mój teść - mówi aktor. Janicki chciałaby połączyć hobby z pracą i zagrać w filmie kostiumowym.

 • Kręcąc się na karuzeli życia

  Młodzi polscy aktorzy Mikołaj Roznerski, Karolina Kominek, Maria Pawłowska i Mateusz Janicki zagrali w nowym filmie Roberta Wichrowskiego "Karuzela". Obraz wejdzie do kin już w maju.

 • Nagość w "Karuzeli"

  W piątek, 23 maja, na ekranach kin debiutuje "Karuzela" Roberta Wichrowskiego, opowieść o czworgu bohaterów wchodzących w dorosłe życie. W rolach głównych występują Mikołaj Roznerski ("M jak miłość"), Karolina Kominek, Mateusz Janicki Mateusz oraz Maria Pawłowska.

 • "Singielka": Nowa telenowela w TVN

  Rozpoczynają się zdjęcia do nowej telenoweli produkcji TVN - "Singielka" w reżyserii Macieja Migasa, ze zdjęciami Michała Sobocińskiego. W tytułowej roli wystąpi Paulina Chruściel. Konkurujących o jej serce bohaterów zagrają Filip Bobek i Mateusz Janicki. Emisja serialu zaplanowana jest na jesień 2015 roku.

 • Małgorzata Braunek: Zawsze uśmiechnięta

  Była jedną z najlepszych i najpiękniejszych polskich aktorek. U szczytu kariery postanowiła porzucić kino, gdyż ze sławą było jej nie po drodze. Po latach wróciła na ekrany, ale nie dane nam było cieszyć się jej talentem zbyt długo - Stanisław Janicki, gospodarz legendarnego cyklu "W starym kinie", wspomina Małgorzatę Braunek.

 • Gdynia 2018: Złote Lwy dla "Zimnej wojny"

  ...czekolady" Jacka Piotra Bławuta, "Jeszcze dnia życia" Damiana Nenowa i Raula de la Fuente, "Moja polska dziewczyna" Ewy Banaszkiewicz i Mateusza Dymka, "Nie zostawiaj mnie" Grzegorza Lewandowskiego i "Okna...

 • Chotecka i Pazura: Wyjątkowa para

  Są razem już od 24 lat. Ślub wzięli w 2003 roku. Tworzą udany, szczęśliwy związek. W jednym z najbliższych odcinków "Ojca Mateusza" zagrają... małżeństwo.

 • "Osaczony": Leszek Lichota gwiazdą nowego serialu Polsatu

  ...i zdradzie. O wszystkim tym, co czasami nie pozwala nam zasnąć w nocy. W rolach głównych: Leszek Lichota, Eryk Lubos, Ilona Ostrowska, Maria Dębska. W pozostałych rolach: Mateusz Janicki, Wojciech Błach...

 • Kolejna odsłona serialu z Brodzik

  ...- Piotr Polk (znany też jako Orest z "Ojca Mateusza"). Czy Ordon wzbudzi zainteresowanie Małgosi, czy może jej uczucia skierują się w kierunku kogoś innego? Ale nie tylko w życiu uczuciowym głównej bohaterki coś się zmieni... Małżeństwo Joanny Drozdy (Elwira) także przejdzie uczuciową próbę. Z kolei w życiu Marysi pojawi się Krzysztof (Mateusz Janicki), a związek serialowej Ewy Stern (Maria Pakulnis...

 • Paulina Chruściel "singielką"

  ...i Mateusz Janicki. Na razie produkcja nie zdradza nic więcej na temat bohaterów. Wiadomo natomiast, że w serialu zobaczymy także m.in. Julię Kamińską, Izabelę Kunę i Karolinę Gorczycę. Tak doborowa obsada...

Zdjęcia na temat: janicki mateusz
Wideo na temat: janicki mateusz
 • "Singielka": Mateusz Janicki o 2. sezonie

  Dlaczego Singielka jest singielką? Kto dołączy do obsady drugiego sezonu serialu? O sekretach najnowszej odsłony produkcji TVN opowiada Mateusz Janicki.

 • "Singielka": Jak Mateusz Janicki poznał swoją żonę?

  Mateusz Janicki opowiedział o spotkaniu ze swoją obecną żoną, gdy jeszcze byli w liceum.  - Rozmawiało nam się bardzo miło - zdradził aktor na konferencji prasowej serialu "Singielka". Jak do tego doszło? Czy już wtedy coś między nimi zaiskrzyło? Źródło: X-News/TVN

 • "Singielka": Mateusz Janicki o relacji Tomasza i Sylwii

  Mateusz Janicki nie wie kiedy Elka i Tomasz będą razem. Jak na razie fabuła serialu jest nadal tworzona, więc tak jak przed widzami i przed nim scenarzyści ukrywają sekrety. Serialowy Tomek opowiada również o tym, dlaczego serial przyciąga młodych widzów. – Ten serial stara się być serialem szczerym, nie wymyślonym. Aktor zdradza także, czy powróci na plan „M jak miłość”.

Dyskusje na temat: janicki mateusz