• Informacje na temat:

  janja lesar i michał kwiatkowski

Artykuły na temat: janja lesar i michał kwiatkowski
 • "Taniec z Gwiazdami": Z kim zatańczy Janja Lesar?

  Stacja Polsat ujawniła nazwisko pierwszej trenerki, która weźmie udział w 11. edycji programu "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami". To Janja Lesar, słoweńska choreografka, trenerka tańca i mistrzyni świata w w tańcach latynoamerykańskich.

 • "Dancing with the Stars: Taniec z Gwiazdami": Sebastian Stankiewicz zatańczy z Janją Lesar

  Czy Sebastian Stankiewicz i Janja Lesar zostaną największą sensacją w walce o Kryształową Kulę? Jakie atuty uda się zaprezentować artyście kabaretowemu i aktorowi na parkiecie show?

 • Kim jest Michał Kwiatkowski?

  Jest zdecydowanie najmniej znaną postacią wśród wszystkich uczestników 10. edycji "Tańca z gwiazdami". Kim jest Michał Kwiatkowski? Zwycięzcą ostatniej edycji francuskiego "Idola"!

 • Kim jest Michał Kwiatkowski?

  Jest zdecydowanie najmniej znaną postacią wśród wszystkich uczestników 10. edycji "Tańca z gwiazdami". Kim jest Michał Kwiatkowski? Zwycięzcą ostatniej edycji francuskiego "Idola"!

 • "Taniec z Gwiazdami": Finał bez Kwiatkowskiego

  Joanna Moro i Rafał Maserak oraz Aneta Zając i Stefano Terrazzino awansowali do finału programu "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami". Z show pożegnali się Dawid Kwiatkowski i Janja Lesar.

 • Michał Bajor w "Tańcu z Gwiazdami"

  ...​Zawsze stronił od życia na świeczniku i show-biznesu, niechętnie udzielał wywiadów, a z fanami spotykał się jedynie podczas swoich koncertów. Tym razem Michał Bajor zrobi jednak wyjątek. Już w najbliższy piątek pojawi się on na parkiecie "Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami".

 • Kwiatkowski o Moro i Zając

  ..., podczas gdy z programu można czerpać fajne rzeczy jest niepotrzebne" - mówił o Joannie Moro i Rafale Maseraku Dawid Kwiatkowski, który ostatecznie pożegnał się z programem. Co jeszcze Dawid i Janja powiedzieli w parach, z którymi konkurowali w wyścigu o Kryształową Kulę? Przypomnijmy, że Kwiatkowski i Lesar (70 punktów) otrzymali w półfinale niższe noty jurorskie jedynie od Moro i Maseraka (79 punktów...

 • Dawid Kwiatkowski odlicza do premiery (nowa płyta "Countdown")

  ..."Countdown" to czwarty studyjny album Dawida Kwiatkowskiego, laureata Europejskiej Nagrody Muzycznej MTV dla najlepszego polskiego i europejskiego wykonawcy. Premiera - 16 grudnia.

 • "Taniec z Gwiazdami": Ostatni taniec Jacka Lenartowicza

  ..."Czarnym koniem" drugiego odcinka programu "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" okazał się Dawid Kwiatkowski, który w parze z Janją Lesar zatańczył rewelacyjną cza-czę. Z programem pożegnała się para Jacek Lenartowicz i Paulina Biernat.

 • "Taniec z Gwiazdami": Zachwycili jurorów, ale odpadli [półfinał]

  Sandra Kubicka i Wojtek Jeschke odpadli w półfinale "Tańca z Gwiazdami'" mimo najlepszego tańca w całej edycji programu i zachwytów jurorów. O Kryształową Kulę powalczą za tydzień Damian Kordas z Janją Lesar oraz Barbara Kurdej-Szatan i Jacek Jeschke.

Zdjęcia na temat: janja lesar i michał kwiatkowski