• Informacje na temat:

  jankowski jan

Artykuły na temat: jankowski jan
 • Jan Jankowski: Ulubieniec kilku milionów Polek

  Zawsze, kiedy pojawia się na ekranie, wywołuje westchnienia wielu kobiet. Jan Jankowski (52 l.) od samego początku swojej aktorskiej drogi w nieprawdopodobny sposób czaruje spojrzeniem. Nie dało się tego nie zauważyć, gdy w 1984 roku debiutował w filmie "To tylko rock" u boku Krystyny Jandy. Już wtedy podbił serca damskiej części publiczności. A gdy cztery lata później zaczął grać rolę Pawła...

 • Jadwiga Jankowska-Cieślak: Sztuka uprawiania samotności

  ..."Przepraszam bardzo, czy pani jest tą aktorką Jadwigą Jankowską-Cieślak?". "Niestety, to nie ja" - rozkłada ręce, bo autografów na ulicy nie daje. Gdzie indziej też nie. Na bankiety nie chodzi(...) gdańskim Wrzeszczu, miała samych braci, wszyscy na "J": Jakub, Jan i Jerzy. Ojciec uznał, że to przyniesie im szczęście, a z nim nie było dyskusji. "Ustawił nasze życie wedle hierarchii: najważniejszy jest...

 • Jadwiga Jankowska-Cieślak: Jest dobrze

  O mały włos nie zagrała Kasi w serialu "Zmiennicy". Rolę odrzuciła z powodu innych zobowiązań zawodowych, więc nie miała okazji, żeby pokazać swój talent komediowy. Wiemy za to, że Jadwiga Jankowska-Cieślak jest wybitną aktorką charakterystyczną, która ma na koncie Złotą Palmę.

 • Jan Jakub Kolski realizuje film o swoim wuju - Żołnierzu Niezłomnym

  ...w pamięci: 'Chciałabym pochować syna wysoko, w spokojnej ziemi'" - powiedział Kolski. Jak wyjaśnił, w filmie dwoje starszych ludzi - w ich role wcielają się Grażyna Błęcka-Kolska i Jan Jankowski...

 • "Kto nas odwiedzi": Jankowską-Cieślak i Peszek w Och-Teatrze

  ..."Kto nas odwiedzi" to kryminalna farsa w gwiazdorskiej obsadzie. Na deskach warszawskiego Och-Teatru wystąpią Jan Peszek i Jadwiga Jankowska-Cieślak. Oboje twierdzą, że udział w spektaklu jest sporym wyzwaniem, ale dostarcza im dużo dobrej zabawy. Zdaniem reżysera Cezarego Tomaszewskiego Peszek i Jankowska-Cieślak doskonale odnaleźli się w nowym dla nich repertuarze farsowym.

 • Jadwiga Jankowska-Cieślak: "Bywałam trudna i uparta"

  Jedna z najbardziej charakterystycznych polskich aktorek. Znana z niebanalnych ról i wysokich wymagań, zarówno w stosunku do siebie, jak i do innych. Jej kariera nie potoczyła się tak, jak sobie wymarzyła. Nie ulega jednak wątpliwości, że Jadwiga Jankowska-Cieślak to artystka, która zapisała się w historii polskiego kina. W poniedziałek, 15 lutego, ta wybitna aktorka obchodzi 65. urodziny.

 • "Ułaskawienie" Jana Jakuba Kolskiego na festiwalu w Montrealu

  ..., w którym sąsiedzi zwracają się przeciwko sobie, a nieoczekiwanym sojusznikiem może stać się dotychczasowy wróg. W głównych rolach zobaczymy: Grażynę Błęcką-Kolską, Jana Jankowskiego...

 • "Jan Serce" w Kino Polska

  ..."Jan Serce" Radosława Piwowarskiego - jeden z najlepszych i najbardziej romantycznych polskich seriali , ze znakomitym Kazimierzem Kaczorem w roli tytułowej i z niezapomnianą piosenką Agnieszki Osieckiej i Seweryna Krajewskiego w tle - to jedna z jesiennych propozycji telewizji Kino Polska.

 • "Na Wspólnej": Kłopotliwe wspomnienia

  Mieczysław Burzyński (Jan Jankowski) to biznesmen nieco nietypowy. Jego działalność obejmuje wyłudzenia, wymuszanie haraczy i handel bronią.

 • Trzeba trzymać tempo!

  Często obsadzany w rolach żołnierzy. Przyznaje jednak, że temperamentem bliżej mu do postaci komediowych. - Choć łatwiej jest ludzi wzruszyć, niż rozśmieszyć - mówi Jan Jankowski.

Zdjęcia na temat: jankowski jan
Wideo na temat: jankowski jan
 • „Świat według Kiepskich”: Co Jan Jankowski lubi w serialu?

  - Uwielbiam tu przyjeżdżać – mówi Jan Jankowski, który w „Świecie według Kiepskich” zagrał już wiele ról

 • "Pierwsza miłość": "Cena nie gra roli"

  Wielki dzień w życiu Aśki (Paulina Gałązka)! Dziewczyna zaprasza Grzegorza (Jan Jankowski) i Grażynę (Grażyna Wolszczak) na obiad. Chce, aby poznali Tymoteusza (Piotr Gawron-Jedlikowski) i wyrazili zgodę na to, żeby z nią zamieszkał. Jakie chłopak zrobi na nich wrażenie? Czy go zaakceptują? Co jeszcze wydarzy się w nowych odcinkach? Obejrzyjcie zwiastun.

 • "Powiedz TAK!": Zwiastun 6. odcinka

  narzeczonego, z którym odwiedza doskonale prosperującą firmę organizującą wesela. Basia wyciąga wnioski ze swojej dotychczasowej działalności. Ojciec Wiktora (gościnnie: Jan Jankowski) ma zawał. Chłopak(...), na którym poznaje tajemniczego Filipa (gościnnie: Mateusz Janicki). Od pierwszego wejrzenia czują przyciąganie. Spędzają magnetyczny wieczór. Wiktor robi Basi żenującą scenę zazdrości.

Dyskusje na temat: jankowski jan