• Informacje na temat:

  janowska córka

Artykuły na temat: janowska córka
 • Alina Janowska upamiętniona przez Urząd Dzielnicy Żoliborz

  Alina Janowska (+94 l.) była nie tylko aktorką, ale też radną. Właśnie doceniono jej działalność na rzecz dzielnicy.

 • Tadeusz Pluciński: Na wieki wieków amant

  Dwa tygodnie temu świętował 88. urodziny. Z tej okazji Tadeusz Pluciński postanowił szczerze opowiedzieć o swoim barwnym życiu.

 • Alina Janowska: stan aktorki pogarsza się

  ...z takich produkcji jak "Wojna domowa" czy "Złotopolscy". - Do Wigilii, tu u nas w domu w Warszawie, zasiadło czternaście osób, nawet córka Kasia przyjechała z dziećmi z Ameryki. Michała, jego żony Agaty(...), tłumacząc, żona niestety nie zasiadła z bliskimi do stołu wigilijnego. Od dwóch lat bowiem Alina Janowska nie wstaje z łóżka. - Nie zdaje sobie sprawy, że na świecie pojawiła się Alinka... Z bliskich jej...

 • Alina Janowska: Wnętrze mam dramatyczne

  Żyje w biegu. Alina Janowska (88 l.), legenda polskiego kina i teatru, nie wie co to odpoczynek. Po prostu nie ma na to czasu.

 • Nie żyje Alina Janowska! Wybitna aktorka miała 94 lata! Na co zmarła?

  Po długiej chorobie zmarła Alina Janowska. Informację o śmierci podał prezes Artystów Scen Polskich, Olgierd Łukaszewicz.

 • Robert Janowski: Najbardziej żałuje rozwodu

  Ostatnie wydarzenia wywróciły jego świat do góry nogami. Zrozumiał swój błąd sprzed lat?

 • Chora Alina Janowska dostała od syna niezwykły prezent

  ...dnia do księgarń trafi jego nowa książka poetycka zatytułowana "Janowska". Znajdujące się w niej wiersze poświęcone są jego ukochanej mamie. Zainspirowały go różne ważne momenty z życia aktorki(...) Wigilią ubiegłego roku urodziła mu się córka. Dziewczynka dostała imię Alina, po swojej babci. *** Zobacz więcej materiałów:

 • "Jaka to melodia?" bez Janowskiego?

  Mówi się, że rozwód Roberta Janowskiego odebrał mu sympatię milionów widzów. Czy gospodarz teleturnieju "Jaka to melodia?" straci pracę?

 • Wojciech Zabłocki tęskni za Aliną Janowską. Padły wzruszające słowa

  ...wzruszenia, gdy o niej mówi.   - Tęsknię za Aliną. Nawet tą w łóżku... Tęsknię nawet za Aliną bez reakcji - wyznaje "Dobremu Tygodniowi".   Na szczęście pana Wojciecha wspiera rodzina. Odwiedziła go córka(...) się, że Alina Janowska choruje na Alzheimera. Aktorka po raz ostatni pojawiła się publicznie w 2013 roku podczas Przeglądu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu. Wtedy świętowała 90. urodziny.   Potem jej...

 • Znów się uśmiecha!

  Ubiegły rok nie był dla Roberta Janowskiego łatwy. Ciężko przeżył rozwód z drugą żoną, niepewne były też losy teleturnieju "Jaka to melodia?".

Wideo na temat: janowska córka
 • Ostatnia akcja

  Juliusz Machulski, twórca kultowych polskich komedii, takich jak "Seksmisja", "Killer" czy "Vinci", tym razem jako producent, przedstawia Jana Machulskiego, legendarnego kasiarza Kwinto w jego ostatniej roli. "Ostatnia akcja" to dynamiczna i zabawna komedia, pełna zwrotów akcji i finału jakiego nikt się nie spodziewa, utrzymana w klimacie najlepszych filmów Guy'a Ritchie, czy takich hitów jak "Ocean's 11". Opowiedziana z niezwykłym poczuciem humoru historia więzi między wnukiem, który...

 • Cokolwiek się zdarzy

  Alex jest scenarzystą. Pracuje nad osobistym tekstem: historią o weekendzie z bardzo klarownie wyznaczonym celem. Będzie kochał się ze swoją żoną cztery razy. Ma mocne postanowienie, że nie zmieni ani jednej linijki tekstu. Jak ma się jednak to do rzeczywistości, w której zbliżające się przyjęcie, córka i sąsiedzi zupełnie nie ułatwiają realizacji planu? Czy da się przenieść literacką fantazję na karty rzeczywistości?

 • Labirynt

  Gdy 6-letnia córka małomiasteczkowego stolarza zostaje porwana wraz z koleżanką, zostaje wszczęta akcja poszukiwawcza, z którą policja ewidentnie sobie nie radzi. Ojciec, doświadczony myśliwy o ultrakonserwatywnym światopoglądzie, mimo iż początkowo współpracuje z organami ścigania, to zrażony ich bezradnością postanawia wymierzyć sprawiedliwość na własną rękę. O przestępstwo podejrzewa mężczyznę, którego więzi i torturuje w celu uzyskania odpowiedzi na pytanie, gdzie są dziewczynki.

Dyskusje na temat: janowska córka