• Informacje na temat:

  janowska katarzyna

Artykuły na temat: janowska katarzyna
 • Janowska szefem TVP Kultura

  Zarząd Telewizji Polskiej powołał Katarzynę Janowską na p.o. dyrektora tematycznego kanału TVP Kultura. Janowska jeszcze niedawno była naczelną tygodnika "Przekrój". To nie jedyne zmiany w TVP.

 • Syn Janowskiego w serialu

  ...19-latek wcieli się w pracownika poczty kwiatowej, który w jednym z odcinków wręczy bukiet róż od wielbiciela, Małgosi (Joanna Brodzik). Makary Janowski jest studentem Warszawskiej Szkoły Filmowej, której właścicielami są Bogusław Linda i Maciej Ślesicki. Matką chłopaka jest producentka "Domu nad rozlewiskiem" - Katarzyna Kalicińska-Goczał, a jego ciocią Małgorzata Kalicińska - autorka powieści...

 • Robert Janowski: Najbardziej żałuje rozwodu

  Ostatnie wydarzenia wywróciły jego świat do góry nogami. Zrozumiał swój błąd sprzed lat?

 • Katarzyna Skrzynecka: Widz nie jest idiotą

  Po premierze w Teatrze Capitol "Kiedy kota nie ma..." Katarzyna Skrzynecka opowiedziała o swoich upodobaniach do błyskotliwych sztuk. - Widz nie jest idiotą i odróżnia spektakle napisane przez największych, światowych mistrzów farsy, od tych napisanych na siłę - podkreśla aktorka.

 • Krystyna Janda ujawnia treść SMS-a od Jerzego Stuhra

  Podczas rozmowy z Katarzyną Janowską w programie „Rezerwacja” Krystyna Janda ujawniła, że otrzymała SMS od przebywającego w szpitalu Jerzego Stuhra. "Zrobiłem pierwszy spacer korytarzem szpitala" - miał napisać do Jandy aktor.

 • Oscary 2018 w Canal+

  Canal+ wyemituje 90. galę wręczenia Nagród Amerykańskiej Akademii Filmowej jako jedyna telewizja w Polsce. Transmisja na żywo z najważniejszego wydarzenia w świecie kina odbędzie się w nocy z 4 na 5 marca i będzie odkodowana dla wszystkich abonentów nc+ oraz abonentów wybranych sieci kablowych. Studio oscarowe poprowadzą Katarzyna Borowiecka i Katarzyna Janowska.

 • "Róża Gali" dla Mai Ostaszewskiej

  Dwutygodnik "Gala" wręczył swoje wyróżnienia już po raz trzynasty. "Róże" przyznawane są wybitnym osobowościom kultury, sztuki i mediów. W tym prestiżowym gronie znaleźli się Maja Ostaszewska, Katarzyna Janowska, Martyna Wojciechowska, Dorota Kolak, Zbigniew Wodecki i Zygmunt Miłoszewski.

 • "Hala odlotów" w TVP Kultura

  W sobotę, 22 września, w TVP Kultura rusza talk-show "Hala odlotów", poświęcony tematyce kulturalnej, społecznej i psychologicznej. Prowadzący Katarzyna Janowska i Maks Cegielski będą poruszać w programie aktualne wydarzenia kulturalne, które wzbudzają emocje i kontrowersje.

 • Janusz Józefowicz o sukcesie musicalu "Metro": Nie do końca to rozumiem

  ...- Myślę o "Metrze" jako o temacie na film, wciąż ten pomysł dojrzewa i mam nadzieję, że już wkrótce będę się mógł tym zająć - mówi Interii Janusz Józefowicz, reżyser musicalu, który od premiery w styczniu 1991 r. nie schodzi z afisza. To w "Metrze" pierwsze kroki stawiali m.in. Edyta Górniak, Katarzyna Groniec czy Robert Janowski.

 • "Jaka to melodia?": Odcinek specjalny

  Ariunbaatar, Bogusław Morka, Agata i Marek Torzewscy, Anna Dereszowska oraz Natasza Urbańska z zespołem Teatru Buffo. Dla rozładowania emocji zaśpiewa także Katarzyna Skrzynecka oraz Anna Jurksztowicz...

Zdjęcia na temat: janowska katarzyna
Wideo na temat: janowska katarzyna
 • Bójka Dody i Szulim: Poważny błąd policji?

  zgłosić napaść policji, jednak ze względu na wypity wcześniej alkohol oraz znikome ślady pobicia funkcjonariusze odmówili przyjęcia skargi. Adwokat Katarzyna Janowska skomentowała zachowanie(...) czaszkowe" - mówi Janowska. "Policja ma udzielić pierwszej pomocy w razie sygnalizowania przez pokrzywdzonego jakichś urazów i wezwać pogotowie" - tłumaczy. "W tym przypadku mamy do czynienia

Dyskusje na temat: janowska katarzyna
 • Re: 50-lecie serialu "Wojna domowa"

  fajne były piosenki "Tak mi źle", czy "Szybki Bil" - młodzież je uwielbiała. Nie bądź taki szybki Bil śpiewała Katarzyna Sobczyk, a na ekranie piosenkarkę grała wiotka i bardzo ładna blondynka Magda Zawadzka. W sumie zmarli: Irena Kwatkowska, Szczepkowski, Rudzki, Elzbieta Góralczyk..szkoda, a Janowska nie rozpoznaje już nikogo. Żyje tylko Krzysztof Musiał (z głównych aktorów). Pozdrawiam pana