• Informacje na temat:

  janowski i rozwód

Artykuły na temat: janowski i rozwód
 • Robert Janowski: Najbardziej żałuje rozwodu

  Kiedy dotarła do niego informacja dotycząca jego ukochanej, Robert Janowski (52 l.) był przekonany, że to zły sen, z którego za chwilę się obudzi. Nie mógł uwierzyć, że jego Monika jest zdolna do(...) go dobrym słowem. Potrafi go podbudować, no a Robert właśnie tego najbardziej potrzebuje - zdradza ich koleżanka. Czy ta sytuacja zbliży do siebie byłych małżonków? - Robert już wie, że rozwód z Kaśką...

 • "Jaka to melodia?" bez Janowskiego?

  Mówi się, że rozwód Roberta Janowskiego odebrał mu sympatię milionów widzów. Czy gospodarz teleturnieju "Jaka to melodia?" straci pracę?

 • Alina Janowska i Wojciech Zabłocki: Kolacja po "Zaćmieniu"

  Siedem lat różnicy wieku to niby niewiele, ale aż do 1963 r. życie Aliny Janowskiej i Wojciecha Zabłockiego biegło tak odmiennymi drogami, jakby należeli do różnych pokoleń.

 • Internetowa miłość Roberta Janowskiego

  Miłość Roberta Janowskiego i jego żony Moniki narodziła się w internecie. Nim się spotkali, bardzo dużo ze sobą czatowali. Zaczęło się od życzeń noworocznych, które Janowski wysłał do znajomej znajomych za pośrednictwem Facebooka.

 • Alina Janowska: Wnętrze mam dramatyczne

  Żyje w biegu. Alina Janowska (88 l.), legenda polskiego kina i teatru, nie wie co to odpoczynek. Po prostu nie ma na to czasu.

 • Ach, co to były za śluby!

  ...kobiercu stanął też - tyle, że nie po raz pierwszy w życiu - Robert Janowski , czyli niezapomniany Mikołaj Mellado z "Na dobre i na złe". Aktor znany przede wszystkim jako gospodarz teleturnieju "Jaka to...

 • Tadeusz Pluciński: Z byłymi żonami pozostaje w dobrych stosunkach

  ...w świat seksu. To sprawka Janowskiej Małżeństwo jego rodziców nie przetrwało przez zdrady ojca, ale on niczego nie nauczył się na błędach Plucińskiego-seniora. Może to i dobrze, bo gdyby nie jego słabość do płci pięknej, zapewne nie zostałby aktorem, a prawnikiem. Dopomógł też, jak to często bywa, przypadek. "To sprawka Aliny Janowskiej. Jechała pociągiem przez Koluszki i zobaczyła mnie na...

 • Tadeusz Pluciński: Uciekał oknem przed zazdrosnymi mężami

  To jest wyjątkowy rok dla Tadeusza Plucińskiego. We wrześniu aktor będzie świętował 90. urodziny. Jak na jednego z największych smakoszy życia polskiego kina, można się już dziś spodziewać, że te uroczystości rozciągną się na cały 2016 rok.