• Informacje na temat:

  janowski nie chce jej znac

Artykuły na temat: janowski nie chce jej znac
 • Olgierd Łukaszewicz: Alina Janowska była społeczniczką z temperamentem

  Alina Janowska była społeczniczką z temperamentem. Jej legendę ukształtowały nie tylko role, ale też wydarzenia z jej życia, zwłaszcza z okresu drugiej wojny światowej - powiedział prezes ZASP Olgierd Łukaszewicz, wspominając zmarłą w poniedziałek aktorkę.

 • Alina Janowska w "Plebanii"

  Dobra wiadomość dla wielbicieli talentu Aliny Janowskiej. Słynna Eleonora Gabriel z serialu "Złotopolscy" dołączyła właśnie do obsady "Plebanii". Co więcej, ponownie wcieliła się w rolę babci Aleksandry Woźniak.

 • Alina Janowska: Spadające majtki, pies i Gniazdo

  ...scenę i zakończyłam taniec: tam tara tam! I ukłon" - wspominała swój taneczny debiut Alina Janowska. W jej domu rodzinnym było gwarno i wesoło. Ojciec, Stanisław, z wykształcenia był inżynierem(...) łódzkiego Teatru Syrena zaproponowano jej pierwszą rolę w filmie "Zakazane piosenki". "Nosiłam w nim pożyczony beret. Strasznie żałowałam, że musiałam go oddać. Niewiele miałam wtedy własnych ubrań...

 • Alina Janowska: Wnętrze mam dramatyczne

  Żyje w biegu. Alina Janowska (88 l.), legenda polskiego kina i teatru, nie wie co to odpoczynek. Po prostu nie ma na to czasu.

 • Janowski: Wydawało się to takie proste

  Telewizja Polska ma już 60 lat! Z okazji tego jubileuszu w poniedziałek, 29 października, TVP1 zaprasza na "Wielki Test o Telewizji". A jak swój "pierwszy raz" w telewizji wspominają gwiazdy, które znany z małego ekranu? - Wydawało mi się, że to jest takie proste, ale byłem w wielkim błędzie - wspomina Robert Janowski.

 • Robert Janowski: Chłopiec z plakatu?

  Aż trudno w to uwierzyć, a jednak! Teleturniej "Jaka to melodia?" wystartował w 1997 roku. Tak jest, to już 18 lat... Od samego początku jego twarzą był Robert Janowski - muzyk, aktor, poeta, szczęśliwy tata i mąż oraz właściciel elektryzującego głosu. Do widza ma szczególne, niemal ojcowskie podejście.

 • ...kolejnej kategorii "Program rozrywkowy". Satyryk przywołał rozmowę ze swoim sąsiadem, który miał zapytać się go przed galą: "Dzisiaj odbiorek, czy wręczanko?" Daniec wręczał, odbierał Robert Janowski - prowadzony przez niego program "Jaka to melodia?" zdeklasował konkurencję, otrzymując aż 60% głosów. - Córeczki, możecie już puścić kciuki - powiedział Robert Janowski, dziękując publiczności...

 • Wielebny Cugowski nie chce próby

  Czy Krzysztof Cugowski zagra Frolla, zakochanego księdza, w polskiej wersji musicalu "Notre Dame de Paris"? Trudno powiedzieć. Artysta co prawda wyraził wstępie zgodę, ale nie zgodził się przyjechać na próbne przesłuchanie, które odbędzie się w niedzielę w warszawskiej Sali Kongresowej. "Przecież wiedzą, jak śpiewam" - stwierdził wokalista Budki Suflera.

 • Marian Kociniak nie żyje

  Jeden z najwybitniejszych polskich aktorów filmowych i teatralnych Marian Kociniak, znany m.in. z niezapomnianej roli Franka Dolasa w słynnej komedii "Jak rozpętałem drugą wojnę światową", zmarł w czwartek, 17 marca, nad ranem w jednym z warszawskich szpitali. Artysta w ostatnim czasie chorował. Miał 80 lat.

 • Mama o Przybylskiej: "Ania nie była gwiazdą"

  Tak o Annie Przybylskiej mówi jej mama Krystyna w książce pt. "Ania". 5 października mijają 3 lata od przedwczesnej śmierci aktorki, dla której pogoń za sławą i popularnością była bez znaczenia. Nie wybrała kariery za granicą, choć miała taką możliwość. Najważniejsza była rodzina, z której czerpała siłę do życia, a potem do walki z chorobą.