• Informacje na temat:

  janowski żony

Artykuły na temat: janowski żony
 • Alina Janowska upamiętniona przez Urząd Dzielnicy Żoliborz

  ...nawet Przewodniczącą Rady Dzielnicy. Jak mówi "Życiu na Gorąco" mąż Janowskiej, rodzina podjęła też decyzję w sprawie cennych pamiątek należących do aktorki. - Charakterystyczne stroje, związane ze(...) brakuje mu żony. Śmierć bliskiej osoby to bolesne doświadczenie, ale życie toczy się dalej. Wraz z żoną zawsze byli bardzo aktywnymi ludźmi. Jakiś czas temu Michał Zabłocki, syn pary, dziś poeta...

 • Tadeusz Pluciński: Na wieki wieków amant

  Dwa tygodnie temu świętował 88. urodziny. Z tej okazji Tadeusz Pluciński postanowił szczerze opowiedzieć o swoim barwnym życiu.

 • Alina Janowska: stan aktorki pogarsza się

  Tuż przed Bożym Narodzeniem na świecie pojawiła się siódma wnuczka Aliny Janowskiej (93 l.), Alinka. Niestety, do aktorki informacja ta nie dociera.

 • Internetowa miłość Roberta Janowskiego

  Miłość Roberta Janowskiego i jego żony Moniki narodziła się w internecie. Nim się spotkali, bardzo dużo ze sobą czatowali. Zaczęło się od życzeń noworocznych, które Janowski wysłał do znajomej znajomych za pośrednictwem Facebooka.

 • Wojciech Zabłocki tęskni za Aliną Janowską. Padły wzruszające słowa

  W listopadzie pożegnał miłość życia, Alinę Janowską (+94 l.). Wojciech Zabłocki (87 l.) wciąż nie może pogodzić się odejściem żony. Ukochaną wspomina ze wzruszeniem. „Tęsknię za Aliną” – mówi.

 • Janowski nie zatańczy dla forsy

  Robert Janowski, gospodarz programu "Jaka to melodia" twierdzi, że nie bierze udziału w najnowszej edycji "Tańca z gwiazdami" dla pieniędzy. Robi to dla żony, która chce aby Robert w końcu nauczył się tańczyć.

 • Syn Janowskiego zerwał kontakty z ojcem!

  Makary Janowski (23 l.) nie akceptuje związku ojca z oskarżoną o kradzież Moniką...

 • Telekamery minuta po minucie

  W poniedziałek, 2 lutego, w Teatrze Polskim w Warszawie odbyła się uroczysta gala Telekamer "Tele Tygodnia" 2009. Poznaliśmy największe osobowości telewizyjne minionego roku. Plebiscyt już od 12 lat organizuje "Tele Tydzień".

 • Alina Janowska: Jej mąż opowiedział o stanie jej zdrowia

  Mąż Aliny Janowskiej (93 l.), Wojciech Zabłocki (86 l.) wyjawił, jak wygląda jej codzienność.

 • Weekend przed telewizorem

  Kultowe filmy, popularne seriale, uwielbiane programy muzyczne i sportowe emocje, to wszystko na najbliższy weekend proponują widzom polskie stacje.c

Wideo na temat: janowski żony
 • Ostatnia akcja

  Juliusz Machulski, twórca kultowych polskich komedii, takich jak "Seksmisja", "Killer" czy "Vinci", tym razem jako producent, przedstawia Jana Machulskiego, legendarnego kasiarza Kwinto w jego ostatniej roli. "Ostatnia akcja" to dynamiczna i zabawna komedia, pełna zwrotów akcji i finału jakiego nikt się nie spodziewa, utrzymana w klimacie najlepszych filmów Guy'a Ritchie, czy takich hitów jak "Ocean's 11". Opowiedziana z niezwykłym poczuciem humoru historia więzi między wnukiem, który...

 • Zaginiona dziewczyna

  Wizjonerski thriller w reżyserii mistrza gatunku Davida Finchera, ekranizacja bestsellerowej powieści Gillian Flynn. Młoda kobieta znika bez śladu w przededniu piątej rocznicy ślubu. Wszystkie podejrzenia padają na męża, który wspierany przez siostrę zaginionej żony postanawia dowieść swojej niewinności i rozwiązać zagadkę.

 • Zaginiona dziewczyna

  Wizjonerski thriller w reżyserii mistrza gatunku Davida Finchera, ekranizacja bestsellerowej powieści Gillian Flynn. Młoda kobieta znika bez śladu w przededniu piątej rocznicy ślubu. Wszystkie podejrzenia padają na męża, który wspierany przez siostrę zaginionej żony postanawia dowieść swojej niewinności i rozwiązać zagadkę.

Dyskusje na temat: janowski żony
 • Re: Robert Janowski i Monika Głodek. W...

  Jakiś szaleniec myśli, że on wroci do żony!!!!! Dziewczyny by go znienawidziły, nie mówiąc już, ze ona sie do niczego nie nadaję. Stara, brzydka, krzywe nogi, głos przepity! jakaś masakra!

 • Re: Robert Janowski i Monika Głodek. W...

  To dobrze, że nie jest jak ci wszyscy, ktorzy w kryzysie wieku średniego wymieniają sobie stare żony na młode kozy. Widać, że pan J nie był szczęsliwy w związku, denerwuje mnie jak się źle o nim mówi, bo znam historię małżeństwa i tam nigdy nie było ciepła ze strony pani K. Materialistka i totalne macierzyńskie dno. Pozdrawiam, może uda sie Wam stworzyć DOM

 • Re: Jacek Borkowski nagrał płytę dla żony

  dory miał pomysł.Tak samo jak Robert Janowski nagrał płyte z przedwojennymi i tużpowojennymi przebojami. To były piekne piosenki z tekstem.Napisali te teksty wybitni poeci ,a nie amatorzy- tekściarze.