• Informacje na temat:

  janson po wypadku

Artykuły na temat: janson po wypadku
 • Janson pomoże Włodarczyk

  Zapowiada się kolejna interesująca współpraca w karierze Roberta Jansona. Powracający do zdrowia lider grupy Varius Manx pomoże w karierze Agnieszce Włodarczyk, laureatce programu "Jak ONI śpiewają".

 • Janson pomoże Włodarczyk

  Zapowiada się kolejna interesująca współpraca w karierze Roberta Jansona. Powracający do zdrowia lider grupy Varius Manx pomoże w karierze Agnieszce Włodarczyk, laureatce programu "Jak ONI śpiewają".

 • Robert Janson: "Zespół będzie istniał"

  Pod koniec maja 2006 roku, na drodze koło Milicza (woj. dolnośląskie), doszło do feralnego wypadku samochodowego, kiedy kierowany przez Roberta Jansona samochód Jeep Cherokee, którym jechali także inni muzycy grupy Varius Manx, uderzył w drzewo. Najbardziej ucierpiała wokalistka Monika Kuszyńska (doznała poważnego urazu kręgosłupa), obrażeń doznał także sam Janson. Oboje przez wiele tygodni...

 • Varius Manx: 10 lat od wypadku

  W sobotę (28 maja) mija dziesięć lat od poważnego wypadku grupy Varius Manx, w wyniku którego ciężko ranni zostali członkowie zespołu. Robert Janson - uznany przez sąd winnym spowodowania kolizji - po jakimś czasie doszedł do siebie, natomiast Monika do dziś porusza się na wózku. Jak wyglądała ostatnia dekada działalności muzyków oraz w jakim punkcie znajdują się dzisiaj?

 • Monika Kuszyńska o wypadku: Koledzy myśleli, że nie żyję

  ...26 maja 2006 roku doszło do wypadku samochodowego, który dramatycznie zmienił życie Moniki Kuszyńskiej . Auto, którym podróżowali muzycy grupy Varius Manx , zjechało z drogi i uderzyło w drzewo (za kierownicą siedział Robert Janson , skazany później za spowodowanie wypadku na karę dwóch lat więzienia w zawieszeniu na cztery lata oraz grzywnę w wysokości 10,8 tys. zł). Najbardziej ucierpiała...

 • Czyżby zespół Roberta Jansona szykował się do powrotu z nową wokalistką?

 • Do końca życia będzie kaleką

  Od feralnego wypadku samochodowego grupy Varius Manx minęły dwa lata. Lider zespołu Robert Janson wrócił do pełnej sprawności, ale wokalistka Monika Kuszyńska do końca życia będzie kaleką.

 • Varius Manx bez Kuszyńskiej!

  Zespół Varius Manx powróci z nową wokalistką! 27 lutego grupa Roberta Jansona wystąpi podczas gali z okazji 20. urodzin RMF FM.

 • Varius Manx: Lider grupy po operacji

  Informowaliśmy już o poważnym wypadku muzyków grupy Varius Manx, do którego doszło w niedzielę, 28 maja, przed południem, na drodze koło Milicza (woj. dolnośląskie). Ciężko ranni zostali lider grupy Robert Janson i wokalistka Monika Kuszyńska. Janson w poniedziałek przeszedł poważną operację kręgosłupa.

 • Od wypadku ekipy zespołu Varius Manx upłynęło już wiele miesięcy. Monika Kuszyńska nadal nie wróciła do pełnej sprawności - nie może chodzić. Tymczasem Robert Janson zaprzecza pomówieniom, jakoby zostawił wokalistkę samą z problemem: