• Informacje na temat:

  janusz

Artykuły na temat: janusz
 • Janusz Rewiński: Czym się dziś zajmuje?

  Janusz Rewiński przez wiele lat bawił i rozśmieszał. Na ekranie ostatni raz pojawił się jednak ponad 10 lat temu. Co dziś porabia słynny aktor i satyryk?

 • Janusz Gajos: Takiego polskiego filmu jeszcze nie widziałem

  Janusz Gajos, legenda, ikona kina i - cytując Maję Ostaszewską: "jeden z najbardziej ukochanych aktorów w naszym kraju" - powraca na ekrany w "Body/Ciało" - filmie, który przyniósł Małgorzacie Szumowskiej prestiżowego Srebrnego Niedźwiedzia dla najlepszego reżysera 65. MFF Berlinale.

 • Janusz Józefowicz postawił Nataszy Urbańskiej warunek!

  Dotychczas powtarzała, że cały czas się uczy. Ale przyszedł czas, kiedy to Natasza Urbańska (42 l.) poczuła gotowość, aby swą niezwykle cenną wiedzą podzielić się z innymi. Janusz Józefowicz (60 l.) postawił jednak warunek.

 • Janusz Gajos w monodramie "Msza za miasto Arras"

  Janusz Gajos wystąpi w monodramie "Msza za miasto Arras" na podstawie tekstu Andrzeja Szczypiorskiego. To raport o ludzkiej kondycji i szkodliwym wpływie ideologii. Premiera spektaklu odbędzie się 21 maja w warszawskim Teatrze Narodowym.

 • ​Janusz Chabior: Brzydal z duszą anioła

  Janusz Chabior urodził się 17 lutego 1963 r. w Legnicy, w której stacjonowali żołnierze radzieccy. Zadebiutował w 1993 roku niewielką rola w filmie "Obcy musi fruwać". Od tamtej pory niemal nie(...). Wkrótce potem związał się z charakteryzatorką, którą poznał na planie filmu "Wołyń" Wojtka Smarzowskiego. Ich uczucie okazało się jednak niezbyt trwałe. Kolejną partnerką Janusza Chabiora była Anna...

 • Janusz Gajos: Aktorstwo to coś więcej niż zawód

  Ma na swoim koncie ponad 350 ról filmowych i teatralnych. I ma apetyt na więcej! 23 września kończy 75 lat.

 • Janusz Chabior odżył przy młodszej ukochanej

  .... Dla kariery poświęciłem bardzo silną, ważną więź" - wyznał Janusz Chabior (57 l.). Urodził się 17 lutego 1963 r. w Legnicy, w której stacjonowali żołnierze radzieccy. Janusz do grzecznych chłopców(...) z jego związku z pierwszą żoną, dziennikarką Barbarą Chabior. Jednak ich drogi się rozeszły. Kiedy jego synek miał trzy lata, Janusz wkroczył na nową ścieżkę życiową, która zawiodła go do Teatru...

 • Janusz Gajos o filmie "Body/Ciało": Wielka tajemnica

  - Nie widziałem polskiego filmu, który byłby podobny do tego, który właśnie nakręciliśmy - powiedział Janusz Gajos w rozmowie z Interią podczas Berlinale. Piątego dnia Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Berlinie, 9 lutego, miał premierę najnowszy film Małgorzaty Szumowskiej "Body/Ciało", w którym wybitny polski aktor gra główną rolę.

 • Janusz Palikot na premierze! Towarzyszyła mu żona

  Janusz Palikot (55 l.) wraz z żoną pojawili się na premierze spektaklu. Były polityk wybrał dość nietypowy strój na to eleganckie wydarzenie.

 • Zmarł aktor Janusz Kubicki

  Janusz Kubicki, aktor Teatru Powszechnego w Łodzi, znany m.in. z seriali "Stawka większa niż życie", "Lalka" i "Vabank", zmarł w środę w Łodzi.

Zdjęcia na temat: janusz
 • Natasza Urbańska i Janusz Józefowicz
 • Sonia Bohosiewicz i Janusz Majewski (teść)
 • Janusz Józefowicz z córką Kamilą
Wideo na temat: janusz
 • Mniejsze zło

  Długo oczekiwany nowy film kinowy jednego z największych mistrzów polskiego kina. "Niech idzie pod prąd. Niech nie będzie owcą w stadzie. Żeby mógł kiedyś spokojnie w twarz spojrzeć" - tak mówi Matka, kiedy jej syn, Kamil, student polonistyki, wydrukował w periodyku eksperymentalny wiersz. Upojony sukcesem, powodzeniem u kobiet i radością życia Kamil nie przywiązuje zbyt dużej uwagi do tego, co dzieje się wokół. A dzieje się dużo. Jest rok 1980 i od młodych, wykształconych ludzi oczekuje się...

 • Jak Janusz Chabior poznał swojego psa Batmana?

  Rafał Fedaczyński miłością do zwierząt zaraził się od swojego taty. Lekarz weterynarii, który prowadzi klinikę dla zwierząt, zmieniając świat na lepsze, został laureatem Pozytywki Dzień Dobry TVN. W studiu „Dzień Dobry TVN” wraz z Januszem Chabiorem rozmawiali o tym, czy łatwo jest pomagać zwierzętom.

 • Syberiada polska

  "Syberiada polska" - poruszająca opowieść o sile ludzkiego ducha - to jedna z największych produkcji ostatnich lat, która z epickim rozmachem przywołuje na ekran dramatyczne losy Polaków deportowanych w latach 40. na Syberię. Dramatyczne losy Jana Doliny (Adam Woronowicz), jego rodziny i sąsiadów, którzy - po wkroczeniu Armii Czerwonej na ziemie polskie - zostają wywiezieni na Syberię, gdzie muszą stawić czoło NKWD, nieludzkim warunkom sowieckiego łagru i bezlitosnej naturze. "Syberiada...

Dyskusje na temat: janusz