• Informacje na temat:

  janusz gajos dzieci

Artykuły na temat: janusz gajos dzieci
 • Włodzimierz Press: Bójka z Januszem Gajosem

  Janusz Gajos bardzo długo wyzwalał się z roli Janka Kosa. Włodzimierz Press, który grał Grigorija i uważany był za najprzystojniejszego członka załogi "Rudego", miał z tym jeszcze większe problemy(...) zdawał do szkoły aktorskiej. "W przeciwieństwie do mojego późniejszego kolegi z planu Janusza Gajosa, który miał problemy, ja dostałem się od razu. Dziś on jest wybitnym aktorem, a ja, średniakiem...

 • Janusz Gajos kończy 80 lat

  Niezwykle popularny Janek Kos z "Czterech pancernych" i gburowaty woźny Turecki z "Kabareciku" Olgi Lipińskiej - Janusz Gajos, w opinii wielu, uchodzi za jednego z najwszechstronniejszych polskich aktorów. 23 września artysta kończy 80 lat.

 • Gajos reżyseruje

  Wybitny aktor Janusz Gajos zadebiutuje w roli reżysera. W sobotę, 15 stycznia, w Łodzi na deskach Teatru Studyjnego, odbędzie się premiera przedstawienia "Swidrygajłow", które aktor przygotował wraz ze studentami IV roku Wydziału Aktorskiego łódzkiej Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej.

 • Janusz Gajos doktorem honoris causa Szkoły Filmowej w Łodzi

  Wybitny aktor Janusz Gajos został w piątek uhonorowany tytułem doktora honoris causa Szkoły Filmowej w Łodzi. Uroczystość nadania tytułu połączona była z inauguracją roku akademickiego w tej jednej z najstarszych szkół filmowych na świecie.

 • Gajos z teatralną nagrodą

  Janusz Gajos otrzyma Wielką Nagrodę Festiwalu Teatru Polskiego Radia i Teatru Telewizji Polskiej "Dwa Teatry-Sopot 2010". 10. edycja imprezy odbędzie się w nidach 12-14 czerwca.

 • Gajos honorowym obywatelem Będzina

  Jeden z najbardziej znanych polskich aktorów Janusz Gajos ( "Zakochany anioł" , "PitBull" ) został w czwartek, 8 grudnia, honorowym obywatelem Będzina, w którym spędził dzieciństwo. Tytuł odebrał podczas uroczystej sesji Rady Miejskiej w Teatrze Dzieci Zagłębia.

 • "Garderobiany": Jan Englert i Janusz Gajos o starzeniu się

  O starzeniu się, kryzysie twórczym, ulotności teatru opowiada sztuka "Garderobiany" Ronalda Harwooda w reżyserii Adama Sajnuka z Janem Englertem i Januszem Gajosem w rolach głównych. Premiera odbędzie się 10 grudnia w warszawskim Teatrze Narodowym.

 • Janda, Gajos i Holland nagrodzeni

  Oprócz Jandy, Krzyżami Kawalerskimi Orderu Odrodzenia Polski, odznaczonych zostało prawie trzydzieści osób, a wśród nich Janusz Gajos i Agnieszka Holland. Najwyższe odznaczenie - Order Orła Białego otrzymała jednak poetka, Wisława Szymborska. Odznaczenia te nadawane są najwybitniejszym Polakom oraz najwyższym rangą przedstawicielom państw obcych, za znamienite zasługi cywilne i wojskowe dla...

 • Tomasz Stockinger: Jestem dzieckiem estrady

  Andrzej Łapicki, Marek Kondrat, Janusz Gajos, Piotr Fronczewski, Zbigniew Zapasiewicz, pod dyrekcją Gustawa Holoubka. Ludzie przychodzili na spektakle i bili brawa za to, że... nie gramy w telewizji...

 • Dzieci wołały za mną "Marysiu"!

  .... Zdjęcia próbne nakręcono także z Januszem Gajosem. Ostatecznie do roli Stanisława Marii Rochowicza zaangażowano Wojciecha Pokorę. "Nie chciałem grać tej roli. Miałem świeżo w pamięci Lemmona i Curtisa(...) ulicy dzieci wołały za mną: Marysiu!" - wspominał aktor w wywiadach. "'Poszukiwany, poszukiwana' jest dosyć błahą komedią, opartą na jednym z najbardziej sprawdzonych gagów komediowych - mamy tu...

Zdjęcia na temat: janusz gajos dzieci
Dyskusje na temat: janusz gajos dzieci
 • Re: Janusz Gajos od 30 lat ma u boku... anioła!

  Janusz Gajos to był świetnym , wybitnym aktorem dopóki " nie wziął się " za politykę jak np. Jerzy Stuhr ... ( a co do życia prywatnego ? no cóż jak zwykle tragedia dla dzieci ) .

 • Re: Janusz Gajos od 30 lat ma u boku... anioła!

  U aktorów to normalka. Kilka żon, jeszcze więcej kochanek, dzieci z kilku małżeństw, których trzeba umieścić gdzieś w serialach. Dlatego kręcą tasiemcowe , tandetne seriale w których grają Mroczki, Cichopki itp. mier-moty. Sodomia i Gomoria!

 • Re: Janusz Gajos od 30 lat ma u boku... anioła!

  Jak to można mieć 4 żony ? Ja przez 40 lat mam jedną i scenariusz życia małżeńskiego nie pisany pod publikę ale pisany rzeczywistością począwszy od sytuacji pogrzeb ojca- ślub. Potem to tylko zmaganie się z losem i przeciwnościami np. powrót żony z zaświatów urodzenie dzieci , które by się nie narodziły, itd., ale na tym się człowiek hartuje. Nie chcę być nieskromny ale miałbym więcej do

 • Re: "Alternatywy 4": Janusz Gajos wyciszył się i złagodniał dzięki żonie

  Żydzi to mają PO 4 czy 5 żon a dzieci to sami nie wiedzą ile mają !