• Informacje na temat:

  janusz głowacki

Artykuły na temat: janusz głowacki
 • "Barwy szczęścia": Michał Lesień-Głowacki miał wypadek... Doznał poważnej kontuzji!

  Michał Lesień-Głowacki, czyli Damian Wójcik z „Barw szczęścia” i Janusz Sokołowski z „Klanu”, często porusza się po Warszawie... na hulajnodze. Niestety, ostatnio miał wypadek – upadł i złamał sobie rękę! Przez pewien czas musi teraz korzystać z komunikacji miejskiej...

 • Kulig, Ogrodnik i Kot w filmie o disco polo

  Joanna Kulig, Dawid Ogrodnik, Piotr Głowacki i Tomasz Kot - m.in. ci aktorzy grają w filmie "Discopolo", do którego zdjęcia realizowane są w Warszawie. Produkcja, łącząca cechy kina przygodowego, westernu oraz komedii, trafi na duże ekrany w 2015 roku.

 • "Klan": Janusz przyzna się do dziecka!

  Kolejny cios czeka Agnieszkę (Paulina Holtz) ze strony Janusza (Michał Lesień-Głowacki). Powód? Po swoim powrocie z Kanady Sokołowski zakomunikuje jej, że ma tam... dziecko!

 • "Disco polo": Komediowy thriller i szalony romans

  Pojawiła się pierwsza zapowiedź filmu "Disco polo" w reżyserii Macieja Bochniaka Obraz, w którym zobaczymy Joannę Kulig, Dawida Ogrodnika, Piotra Głowackiego i Tomasza Kota, trafi do kin 27 lutego.

 • "Klan": Agnieszka przyjmie oświadczyny Janusza. Kiedy ślub?

  Kiedy Janusz (Michał Lesień-Głowacki) uroczyście i przy świadkach poprosi najstarszą córkę Krystyny i Pawła Lubiczów o rękę, usłyszy, że Agnieszka (Paulina Holtz) z wielką radością zostanie jego żoną!

 • "Disco Polo": Jest zwiastun!

  Jest już oficjalny trailer jednej z najbardziej oryginalnych polskich produkcji filmowych 2015 roku - "Disco Polo" w reżyserii Macieja Bochniaka. W rolach głównych zobaczymy: Dawida Ogrodnika, Piotra Głowackiego, Tomasza Kota i Joannę Kulig.

 • ​"Klan": Agnieszka i Janusz będą mieli dziecko?

  Na poważne zmiany zanosi się u Agnieszki (Paulina Holtz), starszej córki Pawła Lubicza (Tomasz Stockinger), i jej partnera Janusza (Michał Lesień-Głowacki). Pojawi się koncepcja powiększenia ich rodziny!

 • "Disco polo": Dawid Ogrodnik śpiewa przebój grupy Akcent

  Ta piosenka znalazła się na ścieżce dźwiękowej filmu "Disco polo". Przebój z repertuaru zespołu Akcent wykonał jednak Dawid Ogrodnik.

 • "Klan": Nieproszeni goście na baby shower Agi i Oli

  Janusz (Michał Lesień-Głowacki) i Rafał (Marcin Kwaśny) będą niepocieszeni, gdy dowiedzą się, że baby shower ich żon przeznaczone jest wyłącznie dla kobiet. Postanowią za wszelką cenę wkręcić się na imprezę...

 • "Discopolo": Takiego filmu jeszcze nie było!

  Znakomici aktorzy, muzyka, bajecznie kolorowe kostiumy, czyli "Discopolo". Film Maćka Bochniaka o początkach ery disco polo z całą pewnością nas zaskoczy!

Zdjęcia na temat: janusz głowacki
Wideo na temat: janusz głowacki
 • "Zoom na miasto": Odcinek 263.

  W tym odcinku: - Polskie Nagrody Filmowe trafiły do najlepszych! Joanna Kulig, Grażyna Torbicka, Gabriela Muskała, Aleksandra Konieczna, Paweł Pawlikowski, Janusz Gajos, Krzysztof Zanussi, Piotr Głowacki - czy lubicie niespodzianki? Paweł Burczyk, Ilona Wrońska, Marcin Kwaśny, Paulina Holtz, Joanna Liszowska, Sambor Czarnota, Emilian Kamiński, Daria Widawska - bursztyn w roli głównej: Dorota

Dyskusje na temat: janusz głowacki
 • Re: Skandaliści PRL-u: U nich alkohol lał się strumieniami

  ....jak przytacza w swojej książce Sławomir Koper, Janusz Głowacki opowiedział taką historię: „Janusz Kondratiuk opowiadał ............. Janek po wypiciu poważniejszej ilości alkoholu miał zapaść i zawieziono go na pogotowie. Dostał jakieś zastrzyki i powoli odzyskiwał przytomność. W tym czasie lekarze i pielęgniarki wydali z okazji wizyty artystów stosowny bankiet. (…) W pewnej chwili Janek