• Informacje na temat:

  janusz józefowicz i edyta górniak

Artykuły na temat: janusz józefowicz i edyta górniak
 • Janusz Józefowicz o sukcesie musicalu "Metro": Nie do końca to rozumiem

  ...- Myślę o "Metrze" jako o temacie na film, wciąż ten pomysł dojrzewa i mam nadzieję, że już wkrótce będę się mógł tym zająć - mówi Interii Janusz Józefowicz, reżyser musicalu, który od premiery w styczniu 1991 r. nie schodzi z afisza. To w "Metrze" pierwsze kroki stawiali m.in. Edyta Górniak, Katarzyna Groniec czy Robert Janowski.

 • "Metro": Janusz Józefowicz chce Edytę Górniak

  ...do tego" - wyznaje Janusz Józefowicz w rozmowie z "Super Expressem". Reżyser chciałby zaangażować do swojego projektu Edytę Górniak , której kariera na dobre rozpoczęła się w "Metrze" - w pierwszej(...) teatralne foyer, a czas staje się wyłącznie funkcją wyobraźni" - czytamy na oficjalnej stronie "Metra" . Musical autorstwa Janusza Józefowicza (reżyseria, scenariusz, choreografia) i Janusza...

 • Janusz Józefowicz: Byliśmy pierwsi

  Musical "Metro" ma już 20 lat. W styczniu 1991 roku debiutował na deskach Teatru Dramatycznego. "Na ten fenomen złożyły się wciąż trafiające do odbiorcy teksty sióstr Miklaszewskich oraz muzyka Janusza Stokłosy. Okazała się ona na tyle uniwersalna, że nadal wywołuje emocje" - tłumaczy Janusz Józefowicz, reżyser spektaklu.

 • "Metro" Józefowicza w kinie

  ..."Od prawie roku pracujemy nad scenariuszem" - powiedział Janusz Józefowicz, choreograf, aktor i tancerz, który zamierza przenieść na kinowy ekran słynny musical "Metro".

 • Edyta Górniak zagra w "Metrze"?

  Janusz Józefowicz planuje ekranizację musicalu "Metro". Kogo obsadzi w roli głównej?

 • "Rosyjska" Edyta Górniak

  Edyta Górniak, Michał Bajor i Żanna Biczewska będą gwiazdami wskrzeszonego po latach Festiwalu Piosenki Rosyjskiej w Zielonej Górze. Impreza odbędzie się w dniach 5-6 czerwca - poinformowali organizatorzy festiwalu.

 • Koniec konfliktu z Górniak?

  Po 16 latach Edyta Górniak wystąpiła na deskach muzycznego Teatru Buffo.

 • Zmarnowany talent Edyty Górniak

  Górniak dojrzewała, doskonaliła technikę, uczyła się też ciężkiej pracy, jak to u apodyktycznego Janusza Józefowicza bywa. Ekipa pracująca z Edytą nad "Dotykiem" przypominała trochę "team Małysz" z czasów(...)Taki talent zdarza się raz na dekadę, może nawet raz na kilkadziesiąt lat. Nie mieli co do tego wątpliwości kompozytor Janusz Stokłosa i reżyser Janusz Józefowicz, gdy w 1990 roku zaproponowali jej...

 • Górniak nie zaśpiewa w "Metrze"

  Przygotowywana jest filmowa wersja musicalu "Metro" w reżyserii Janusza Józefowicza. W obsadzie nie znajdzie się jednak Edyta Górniak, jedna z gwiazd scenicznej wersji.

 • Urbańska nie cierpi Górniak

  Nie tylko z Dodą ma na pieńku Natasza Urbańska. Tygodnik "Świat i Ludzie" informuje o niechęci "najpiękniejszej Polki" do Edyty Górniak.