• Informacje na temat:

  janusz józefowicz taniec z gwiazdami

Artykuły na temat: janusz józefowicz taniec z gwiazdami
 • Janusz Józefowicz: Szokująca propozycja

  ...- Z jednej strony propozycja pojawienia się w "Tańcu z gwiazdami" była dla mnie szokująca, z drugiej strony - fajnie, spodobał mi się nieszablonowy sposób myślenia tych ludzi - Janusz Józefowicz opowiada, dlaczego przyjął zaproszenie stacji TVN do zasiadania w jury tanecznego show.

 • Natasza Urbańska i Janusz Józefowicz na egzotycznych wakacjach na Zanzibarze

  Natasza Urbańska znana jest przede wszystkim jako gwiazda teatru Studio Buffo , którego szefem jest jej mąż, Janusz Józefowicz. Przez lata próbowała też swoich sił w różnych programach telewizyjnych, ale przylgnęła do niej łatka "tej drugiej". Zajmowała 2. miejsca w programach "Jak oni śpiewają" i  "Taniec z gwiazdami" , a także w preselekcjach do Eurowizji w 2008 roku. Nie zrobiła też...

 • Kammel zamiast Józefowicza

  Jak informuje "Super Express", Janusz Józefowicz, który poprowadził show, zbyt mocno zdominował program. "Nie trzymał się scenariusza. Przyćmił Urbańską, która stała się tylko ozdobnikiem" - zdradza(...) wybierali "Taniec z gwiazdami" w TVN (5,5 mln widzów) lub serial "Skazany na śmierć" w Polsacie (ok. 4 mln widzów). W tej sytuacji Jedynka postanowiła zareagować i przejąć kontrolę nad produkcją...

 • Oceniamy "Taniec z gwiazdami"

  Zakończyła się 13. odsłona "Tańca z gwiazdami". Czy zgodnie z numerem edycji rzeczywiście była pechowa?

 • Wygra "Taniec z gwiazdami"

  Katarzyna Zielińska zostanie zwyciężczynią 13. edycji "Tańca z gwiazdami"... Przynajmniej według użytkowników portalu INTERIA.PL.

 • Faworytka "Tańca z gwiazdami"

  Natasza Urbańska jest jedną z liderek "Tańca z gwiazdami", ale skromnie podkreśla, że nic jeszcze nie jest przesądzone. "Gdzie dwóch się bije, tam trzeci korzysta, więc nigdy nic nie wiadomo" - żartuje.

 • Porażka "Tańca z gwiazdami"

  ...jurorzy. Janusz Józefowicz stara się co prawda zastąpić Tyszkiewicz w kłótniach z Iwoną Pavlović, ale jego może i merytoryczne dywagacje, nijak się mają do drobnych uszczypliwości, jakimi raczyła "Czarną(...)Słabość "Tańca z gwiazdami" najlepiej odzwierciedlają wyniki oglądalności. Z tygodnia na tydzień spada liczba odbiorców śledzących parkietowe zmagania aktorów, sportowców i piosenkarzy. Show zaczęło...

 • Jaki będzie ich "Taniec z gwiazdami"?

  Jakiś czas temu nikt by nie uwierzył, że Natasza Urbańska została gospodynią 13. edycji "Tańca z gwiazdami", a Janusz Józefowicz - jurorem.

 • Gwiazdy "Tańca z gwiazdami" u Józefowicza

  Anna Głogowska, Jan Kliment, Janja Lesar, Krzysztof Hulboj, Paulina Biernat i Stefano Terrazzino to gwiazdy spektaklu tanecznego "I Move You". 21 października wystąpią na scenie Teatru Studio Buffo prowadzonego przez Janusza Józefowicza.

 • "Taniec z gwiazdami" wróci w 2014

  Wiosną 2014 roku na antenę TVN-u wróci "Taniec z gwiazdami" - dowiedział się nieoficjalnie portal Wirtualnemedia.pl.