• Informacje na temat:

  janusz józefowicz z byłą żoną

Artykuły na temat: janusz józefowicz z byłą żoną
 • Janusz Józefowicz: Szokująca propozycja

  ...- Z jednej strony propozycja pojawienia się w "Tańcu z gwiazdami" była dla mnie szokująca, z drugiej strony - fajnie, spodobał mi się nieszablonowy sposób myślenia tych ludzi - Janusz Józefowicz opowiada, dlaczego przyjął zaproszenie stacji TVN do zasiadania w jury tanecznego show.

 • "Polita": Józefowicz i Urbańska ruszają za granicę

  Janusz Józefowicz, twórca musicalu "Polita", przymierza się do podboju Niemiec, Austrii i Szwajcarii. W spektaklu główną rolę gra jego żona, znana z piosenki "Rolowanie" Natasza Urbańska. "Polita" opowiada o losach słynnej polskiej aktorki kina niemego Poli Negri.

 • Natasza Urbańska: Będzie nerwowo

  Janusz Józefowicz i Natasza Urbańska przyznają, że zostali zaproszeni do "Tańca z gwiazdami" "w pakiecie". Propozycja była dla nich sporym zaskoczeniem.

 • Urbańska: To będzie przełom?

  Aktorka, choć bardzo szczęśliwa jako żona Janusza Józefowicza i mama 1,5-rocznej Kalinki, nie może mówić o zawrotnej karierze. Dotąd miała pecha. Zarówno w show "jak Oni śpiewają", jak i w "Tańcu z gwiazdami" musiała zadowolić się 2. miejscem. Dla tej ambitnej i obdarzonej wieloma talentami dziewczyny była to swego rodzaju porażka. Urbańska pracuje w Teatrze Buffo, ale nie dostaje propozycji ról...

 • Pierwsze wrażenie? "Co za buc!"

  Natasza Urbańska opowiada, że Janusz Józefowicz nie zrobił na niej dobrego pierwszego wrażenia. Ba, aktualna żona Józefowicza z całego serca znienawidziła wtedy szefa teatru Studio Buffo.

 • Urbańska: Jej czas nadchodzi!

  Zaczynała w musicalu "Metro", pod okiem Janusza Józefowicza. Dziś jest jego muzą, żoną, artystką. Nie czuje się niesamodzielna, choć wielu stara się jej to wmówić.

 • Kto jest najlepszym jurorem w Polsce?

  ...głosów mija 4 stycznia 2012 roku. Głosy na ulubione gwiazdy i programy telewizyjne można oddawać wyłącznie za pomocą SMS-ów . O statuetkę w kategorii "juror" rywalizują: Janusz Józefowicz, Kayah, Kora, Robert Kozyra i Alicja Węgorzewska. Janusz Józefowicz zadebiutował jako juror w 13. edycji "Tańca z gwiazdami", zastępując w tej roli Zbigniewa Wodeckiego. Jest surowy i wymagający, ale też ma oko...

 • Edyta Górniak zagra w "Metrze"?

  Janusz Józefowicz planuje ekranizację musicalu "Metro". Kogo obsadzi w roli głównej?

 • Już wzbudza emocje

  Producenci "Tańca z gwiazdami" mogą zacierać ręce. Nowa prowadząca, Natasza Urbańska, i nowy juror, Janusz Józefowicz, już wzbudzają emocje. Co będzie dalej?!

 • " Solidarność jest przykładem dla reszty świata"

  ...zaplanowana jest na 7 lipca 2006 roku, na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Reżyserem i choreografem przedstawienia został Janusz Józefowicz, twórca sukcesu "Metra". Z okazji ustalania szczegółów(...) Lennona, Neila Younga, Boba Dylana. Bo oni mieli coś ważnego do powiedzenia, my to zrozumieliśmy i poruszyło nas to. Kiedy oglądałem z żoną wasz występ na Live 8, zwróciła mi uwagę na to, że...

Zdjęcia na temat: janusz józefowicz z byłą żoną
Wideo na temat: janusz józefowicz z byłą żoną
 • Barbara Kurdej-Szatan o Nataszy Ubrańskiej: Janusz jest dla niej bardzo wymagający!

  Blondynka z reklamy i Natasza Urbańska pracowały razem nad spektaklem „Legalna blondynka” w krakowskim teatrze muzycznym Variete. Celebrytka pytana o współpracę z Januszem Józefowiczem, podkreśla, że była "bardzo w porządku". Zaskoczyła ją jednak postawa choreografa względem żony. "Dla Nataszy Janusz był naprawdę wymagający, więc to nie jest tak, że ma jakieś fory, bo jest jego żoną" - śmieje się

 • Natasza Urbańska: Janusz nadal mnie karci

  Natasza Urbańska przyznaje, że choć jest żoną Janusza Józefowicza, reżyser nie ma dla niej taryfy ulgowej. "Nadal jestem traktowana jak inni artyści, nadal Janusz mnie karci, jak coś jest źle, zwraca mi uwagę" - opowiada celebrytka. Dodaje, że jest mu za to wdzięczna, mimo iż czasami wewnętrznie się buntuje.