• Informacje na temat:

  janusz panasewicz

Artykuły na temat: janusz panasewicz
 • "Idol": Uczestniczki podrywają Janusza Panasewicza

  Zobaczcie, jak uczestniczki "Idola" flirtują z Januszem Panasewiczem.

 • "Idol": Janusz Panasewicz nie lubi oceniać innych

  W jury nowego "Idola" ze starej ekipy została tylko Elżbieta Zapendowska. A jakie doświadczenia z ocenianiem innych ma Janusz Panasewicz?

 • Janusz Panasewicz nowym jurorem "Idola"!

  Tego się chyba nikt nie spodziewał - jurorem nowej edycji wracającego na antenę "Idola" został Janusz Panasewicz.

 • Janusz Panasewicz: "Idol"? Przekonała mnie Nina Terentiew

  Janusz Panasewicz debiutuje w roli jurora talent show. Twierdzi, że miał wątpliwości, czy przyjąć propozycję, polubił jednak prace na planie "Idola". Jego zdaniem największe emocje czekają jurorów dopiero przy odcinkach nadawanych na żywo. Panasewicz jest także zdania, że udział w talent show może być dużą szansą dla początkujących artystów, zwłaszcza pochodzących z mniejszych miejscowości.

 • Janusz Panasewicz (Lady Pank): Z przyjaciółmi pod miastem

  ...35 temu zadebiutowali płytą, na której każdy utwór okazał się sukcesem. Teraz postanowili nagrać od nowa cały materiał z udziałem zaproszonych artystów. W projekcie "LP1" wzięli udział m.in. Katarzyna Nosowska, Grzegorz Markowski, Maciej Maleńczuk, Piotr Rogucki, czy Artur Rojek. O tym jak brzmi Lady Pank trzydzieści pięć lat po swoim debiucie, z Januszem Panasewiczem rozmawiał Adam Drygalski.

 • Janusz Panasewicz o "Idolu": Sprowadzamy na ziemię

  ..., Janusz Panasewicz (wokalista Lady Pank ) i  Wojtek Łuszczykiewicz (lider grupy Video ). Program prowadzi ponownie Maciek Rock . Obecnie zakończono etap teatralny - przez sito przedostało się 12(...) w czasie. Kto był twoim muzycznym idolem? Janusz Panasewicz: - Kiedy zaczynałem swoją przygodę z muzyką, byłem w takim wieku, jak obecni uczestnicy programu. Miałem jakieś 15 lat. Moimi idolami byli...

 • "Twoja twarz brzmi znajomo": Marcel Sabat "sprofanował" Janusza Panasewicza?

  W sobotnim odcinku (28 października) programu "Twoja twarz brzmi znajomo" gościnnie pojawił się Janusz Panasewicz, w którego wcielił się aktor Marcel Sabat.

 • Janusz Panasewicz: To nie tylko muzyka, to styl życia

  Kto wie więcej o byciu idolem niż idol? Nic dziwnego, że to właśnie Janusz Panasewicz został jurorem w nowej, odświeżonej edycji "Idola".

 • Janusz Panasewicz: Kosztowny wybryk

  Przypomnijmy, że podczas koncertu Lady Pank, który odbył się 20 lipca, Janusz Panasewicz sprawiał wrażenie rozkojarzonego, błądził wzrokiem, mylił teksty, przerywał śpiewanie, nie trzymał tempa, fałszował, przeklinał. Świadkowie tarnobrzeskiego koncertu Lady Pank zarzucali wokaliście, że wyszedł na scenę kompletnie pijany. Choć Janusz Panasewicz w oficjalnym oświadczeniu przeprosił fanów za...

 • Janusz Panasewicz: 6 momentów na 60. urodziny

  .... Nigdy jednak w... wojsku. A właśnie tak rozpoczęła się kariera muzyczna Janusza Panasewicza. Jak przystało na młodego niepokornego, przyszły frontman Lady Pank za wszelką cenę chciał uniknąć(...) Operacja Desantu powiodła się i już wkrótce, w sierpniu 1982 roku Janusz Panasewicz zadebiutował w składzie grupy Jana Borysewicza na koncercie w Kaliszu. Brak znajomości tekstów zespołu...

Zdjęcia na temat: janusz panasewicz
Wideo na temat: janusz panasewicz
 • Janusz Panasewicz: "Idol"? Przekonała mnie Nina Terentiew

  Janusz Panasewicz debiutuje w roli jurora talent show. Twierdzi, że miał wątpliwości, czy przyjąć propozycję, polubił jednak prace na planie "Idola".

 • Panasewicz: Nina Terentiew przekonała mnie do "Idola"

  Janusz Panasewicz debiutuje w roli jurora talent show. Wokalista twierdzi, że początkowo miał wątpliwości, czy przyjąć propozycję występów w "Idolu". Na "tak" przekonała go jednak Nina Terentiew(...), wchodzę w to” – opowiada Janusz Panasewicz agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

 • Uczestnicy o jurorach "Idola": Bardzo niemili

  Nikt nie obiecywał, że w programie będzie łatwo… - Ta komisja jest straszna. Są bardzo niemili – mówiła jedna z uczestniczek. – Mi po prostu odjęło mowę – podsumowała druga. Co wydarzyło się w sali przesłuchań? Jak na niektóre występy zareagowali jurorzy? Dlaczego Wojtkowi Łuszczykiewiczowi kora mózgowa pękła na trzy? I co sprawiło, że Janusz Panasewicz miał dość? Zobacz video!

Dyskusje na temat: janusz panasewicz