• Informacje na temat:

  janusz wiśniewski

Artykuły na temat: janusz wiśniewski
 • Chcą zarobić na tragedii?!

  Jeden z dzienników publikuje artykuł, którego autorka stawia tezę, iż Michał Wiśniewski , Sara May i Doniu chcą zarobić na dramacie, jaki wydarzył się pod Smoleńskiem.

 • Tomasz Ziętek: Ze śmiercią mu do twarzy

  Powiedzieć o Tomaszu Ziętku, że ze śmiercią mu do twarzy, to jak nic nie powiedzieć. Na dużym ekranie debiutował jako... martwy Zbyszek Godlewski, niesiony na drzwiach w "Czarny Czwartek. Janek Wiśniewski padł". Trzy lata później ginął za ojczyznę jako Jan Bytnar "Rudy" w "Kamieniach na szaniec". Teraz oko w oko ze śmiercią stanie w wyczekiwanym obrazie "Body/Ciało".

 • Zaskakujący ranking osobowości

  Doda, Donald Tusk, Wojciech Cejrowski - to najbardziej znane i lubiane postaci życia publicznego. Z kolei Andrzej Lepper, Michał Wiśniewski i Nelly Rokita należą do najmniej szanowanych i najbardziej denerwujących - wynika z badania wizerunku znanych osób.

 • "Psy": Kultowa produkcja ma już 22 lata

  "Psy" Władysława Pasikowskiego bez cienia wątpliwości zasługują na miano filmu kultowego. Niezapomniane kreacje stworzyli w nim: Bogusław Linda, Marek Kondrat, Cezary Pazura, Janusz Gajos i Agnieszka Jaskółka. 20 listopada 2014 roku mijają 22 lata od premiery "Psów".

 • Urbańska nie umie przegrywać

  Natasza Urbańska (29 l.) nie umiała zachować się z klasą po przegraniu z Agnieszką Włodarczyk (26 l.) walki o brylantowy mikrofon. Za sceny ściągnął ją Janusz Józefowicz (48 l.) i... po prostu wyszli ze studia.

 • "Seks bez tajemnic": Nowy program TLC

  W ubiegłym roku Marty Szulawiak-Turska, była uczestniczka "Top Model", prowadziła na antenie TLC program "Seks - kup teraz". 22 kwietnia w ramówce stacji zadebiutuje kontynuacja show "Seks bez tajemnic". Wśród gości programu będzie m.in. Ewa Kasprzyk.

 • Barwy szczęścia

  Odc. 1915 Serial obyczajowy, 24 min, Polska, 2018 Reżyseria: Jose Iglesias Vigil Scenariusz: Paweł Jurek, Joanna Didik, Tomasz Wojtczuk Zdjęcia: Jarosław Szmidt, Janusz Gauer, Psc, Łukasz Łasica(...) mieszka Carina jej przyrodnia siostra, owoc pozamałżeńskiego romansu Stefana. Kasia nie potrafi wybaczyć ojcu zdrady. Wiśniewski próbuje dodzwonić się pod numer, z którego przyszła wiadomość z nagim...

 • Michał Wiśniewski o wybryku Janusza Panasewicza

  Michał Wiśniewski broni Janusza Panasewicza i opowiada o alkoholu za kulisami koncertów ze swojej perspektywy.

 • Dorota Wellman musi to robić minimum dwa razy dziennie!

  Prowadząca "Dzień Dobry TVN" nie lubi zbytnio opowiadać o swojej rodzinie i tym, jak spędza czas wolny.A to zapewne ciekawi wielu jej fanów.  Tę wiedzę posiada zaledwie wąskie grono jej znajomych. Jednym z nich jest pisarz Janusz L. Wiśniewski. Autor "Samotności w sieci" opowiedział w magazynie "Show", że Dorota uwielbia karmić swoich gości!  "Jest uparta do granic możliwości, jeśli chodzi...

 • Skorumpowany Janusz Gajos

  5 kwietnia na ekrany kin wejdzie "Układ zamknięty" - nowy thriller reżysera "Przesłuchania" i scenarzystów "Czarnego Czwartku. Janek Wiśniewski padł" ze znakomitym Januszem Gajosem w roli skorumpowanego prokuratora. "To wyjątkowo brzydka postać, ale ja już z Bugajskim tak mam, że u niego gram tych złych" - żartuje żywa legenda polskiego kina.

Dyskusje na temat: janusz wiśniewski