• Informacje na temat:

  japonka

Artykuły na temat: japonka
 • Niesamowite Japonki

  Dominację Utady potęguje dodatkowo fakt, że jej płyta sprzedała się w liczbie 480 tysięcy egzemplarzy! To zdecydowanie najlepszy wynik w tym roku. 25-letnia Japonka jest jedną z najpopularniejszych wokalistek pop w całej Azji. "Heart Station" to już siódmy album w jej dorobku. 2. pozycja to amerykański girlsband Danity Kane, nad którym karierą pieczę trzyma znany raper i producent Sean "Diddy...

 • Japonka zrzuciła Winehouse

  Imponujący debiut w zestawieniu najlepiej sprzedających się płyt na świecie. Japonka Kou Shibasaki z albumem "Single Best" znalazła się na czele listy.

 • Japonka wyprzedziła legendy

  21-letnia japońska wokalistka Ayaka znalazła się na 1. miejscu światowego zestawienia najpopularniejszych albumów muzycznych, wyprzedzając m.in. Pearl Jam i Madonnę.

 • Piękna Japonka zrzuciła U2

  Po trzech tygodniach dominacji U2 zmienił się lider światowej listy najpopularniejszych płyt. 1. miejsce przypadło 31-letniej Japonce Ayumi Hamasaki i albumowi "Next Level", który rozszedł się w 241 tysiącach egzemplarzy.

 • Japonka lepsza od Norah Jones

  Między 26 lutego a 4 marca br. najwięcej płyt na świecie sprzedała japońska megagwiazda popu Ayumi Hamasaki, dzięki obu częściom składanki jej największych przebojów.

 • 31-letnia Japonka na szczycie

  W Japonii nazywają ją "cesarzową popu". 1. miejsce zestawienia najpopularniejszych płyt na świecie zajęła Ayumi Hamasaki z albumem "Rock'n'Roll Circus".

 • 9-letnia Japonka wymiata na gitarze

  Niesamowicie zdolna Li-sa-X z Japonii zwróciła na siebie uwagę całego świata.

 • Dużo, dużo Japonek

  Justin Bieber pokonany. Na 1. miejscu światowej listy najpopularniejszych płyt znalazła się japońska grupa AKB 48, w skład której wchodzi... 48 dziewczyn! Ich album "Kamikyoku Tachi" rozszedł się w 295 tys. egzemplarzy w ciągu tygodnia.

 • Japonki pokonały wszystkich

  Na pierwszych dwóch miejscach światowej listy najlepiej sprzedających się płyt znalazły się dwie japońskie wokalistki - 27-letnia Kumi Koda i 25-letnia Kaela Kimura.

 • Gallhammer: Japonki w Peaceville

  Angielska wytwórnia Peaceville poinformowała o podpisaniu kontraktu z japońską grupą Gallhammer. Crustcore'owe kobiece trio z Tokio robi zdaniem wydawcy piorunujące wrażenie. Z pozoru niewinnie wyglądające Japonki powinny zafrapować fanów Celtic Frost / Hellhammer, Autopsy czy Darkthrone. Transowe i straszliwie głośne koncerty Gallhammer są według Jonasa Renkse, wokalisty szwedzkiej Katatonii, "przerażające".

Wideo na temat: japonka
 • Agnieszka Szulim chwali się seksualnymi gadżetami przywiezionymi z Japonii!

  Agnieszka Szulim jakiś czas temu udała się za pieniądze TVN do Tokio, aby zrobić reportaż o życiu seksualnym Japończyków. Teraz "prezesowa" promuje swój dokument. Ostatnio z tej okazji pojawiła w "Dzień Dobry TVN". Do studia śniadaniówki przyniosła kilka gadżetów, które przywiozła z wyprawy! "Mamy mniej i bardziej perwersyjne zapachy. Mamy zapach młodego chłopca, spoconych rajstop, majtek uczennicy, rajstop uczennicy. Możesz wybierać. Są też wielkie usta do ćwiczenia twarzy, jogi twarzy....

Dyskusje na temat: japonka