• Informacje na temat:

  jared leto producent

Artykuły na temat: jared leto producent
 • Oscary 2014: Kinga Rusin bezbłędnie wytypowała zwycięzców!

  Blanchett ("Blue Jasmine") Najlepszy aktor drugoplanowy - Jared Leto ("Witaj w klubie") Najlepsza aktorka drugoplanowa - Lupita Nyong'o ("Zniewolony. 12 Years a Slave") Najlepsza animacja...

 • Oscary 2015: Kto wręczy złote statuetki?

  Producenci oscarowej gali ogłosili nazwiska pierwszych czterech gwiazd, które znajdą się w gronie osób wręczających statuetki przyznawane przez Amerykańską Akademię Filmową. Oscarowa gala odbędzie się 22 lutego.

 • Oscary 2015: Aniston i Travolta wręczą statuetki

  Oscarowa noc coraz bliżej, a jej producenci zdradzają kolejne tajemnice. We wtorek, 10 lutego, do grona wręczających najbardziej prestiżowe statuetki w świecie filmu dołączyli: John Travolta, Jennifer Aniston, Kerry Washington, David Oyelowo, Sienna Miller i Chris Pratt.

 • Ryan Gosling: Nowe propozycje

  Ryan Gosling ma szansę na role, o których marzy niejeden aktor. Hollywoodzki przystojniak jest typowany do zagrania słynnego komiksowego bohatera Doctora Strange'a oraz legendarnego iluzjonisty Houdiniego.

 • Oscary 2014: Znamy zwycięzców

  Nie było zaskoczeń podczas tegorocznej oscarowej gali. Zgodnie z przewidywaniami najlepszym filmem został "Zniewolony. 12 Years a Slave", a aktorami Matthew McConaughey i Cate Blanchett. Najwięcej, aż siedem statuetek, zdobyła "Grawitacja".

 • Ocenzurowany Aronofsky

  Darren Aronofsky, twórca głośnego filmu "Pi", skończył właśnie realizację swego najnowszego dzieła, "Requiem for a Dream". Produkcja spotkała się z bardzo ostrym protestem właścicieli kilku nowojorskich kin, którzy ogłosili, że nie wpuszczą na seans nikogo poniżej 17. roku życia.

 • Colin Farrell wzbudza obawy

  Jak się okazuje, Colin Farrell ( "Raport mniejszości" , "Telefon" , "Rekrut" ) wywołuje kontrowersje nie tylko z powodu swojego nader "rozrywkowego" trybu życia. Młody irlandzki aktor przyprawia ostatnio o ból głowy producentów swojego najnowszego filmu, kostiumowego eposu "Aleksander Wielki" . Przyczyną zmartwienia hollywoodzkich włodarzy jest... zbyt silny irlandzki akcent gwiazdora.

 • Matthew McConaughey: Oscarowa transformacja

  We wrześniu 1992 roku Ron Woodroof zmarł na AIDS. Siedem lat wcześniej usłyszał, iż zostało mu 30 dni życia - w tym momencie zaczyna się fabuła filmu "Witaj w klubie", za rolę w którym Matthew McConaughey otrzymał Oscara. Kluczem do sukcesu okazała się fizyczna transformacja aktora. Tylko w INTERIA.PL zobaczycie materiał, w którym producenci odsłaniają kulisy tego procesu.

 • Człowiek, który zabił Johna Lennona

  Dość szybko, bez rozgłosu i z pominięciem kinowej dystrybucji pojawia się u nas na DVD jedno z wydarzeń ostatniego festiwalu w Sundance. "Rozdział 27" to film opowiadający o Marku Davidzie Chapmanie, bardziej znanym jako człowiek, który zastrzelił Johna Lennona.

 • Biseksualny "Aleksander"

  Oliver Stone ( "Urodzeni mordercy" , "JFK" , "Pluton" ) zostanie być może pozwany do sądu przez greckich prawników. Grekom nie podoba się fakt, że w filmie "Aleksander" wielki wódz macedoński, ich bohater narodowy, został przedstawiony jako biseksualista.

Wideo na temat: jared leto producent
 • Mr. Nobody

  Zrealizowana z niezwykłym rozmachem europejska odpowiedź na ?Ciekawy przypadek Benjamina Buttona?. Nemo Nobody (Jared Leto) prowadzi beztroskie życie u boku żony i trójki dzieci. Jednak pewnego dnia budzi się jako 120-­-letni starzec w przyszłości, w 2092 roku. Jest najstarszym człowiekiem na Ziemi i ostatnim śmiertelnikiem w świecie nieśmiertelnych.

 • Witaj w klubie

  "The Dallas Buyers Club" to prawdziwa historia elektryka z Teksasu - Rona Woodroofa (Matthew McConaughey), u którego w 1986 roku zdiagnozowano AIDS. Biorąc pod uwagę zaledwie parę miesięcy życia oraz brak dostępnych opcji leczenia, sfrustrowany podjął się radykalnych działań. Aby przetrwać, zaczął przemycać z całego świata nietoksyczne i antywirusowe leki, nielegalne w USA. Gdy okazały się one alternatywnym i skutecznym rozwiązaniem, Ron stworzył lukratywny biznes przemytników i tak powstał...

 • Piątek 13-ego

  W poszukiwaniu zaginionej siostry, Clay Miller (Jared Padalecki) zapuszcza się na teren lasów otaczających legendarne Crystal Lake. Tam natyka się na pozostałości starych, drewnianych domków kempingowych ukrytych pośród pokrytych mchem drzew. Wbrew radom policji i ostrzeżeniom mieszkańców, Clay nie ustaje w poszukiwaniach siostry Whitney (Amanda Righetti), a pomaga mu w tym Jenna (Danielle Panabaker), młoda dziewczyna, którą spotyka w grupie znajomych z college'u zamierzających spędzić...