• Informacje na temat:

  jarek jakimowicz

Artykuły na temat: jarek jakimowicz
 • Mata "Patointeligencja": Jarek Jakimowicz oburzony. Posłałby takiego syna do wojska

  ..."Patointeligencja" rapera Maty bije rekordy popularności i jest najczęściej komentowanym utworem w sieci. Głos zabrał także Jarek Jakimowicz.

 • Jakimowicz jest z Jolą!

  Jarosław Jakimowicz przyznał w końcu, że kocha Jolę Rutowicz! "Nie mieszkamy jeszcze razem, bo wyznaję zasadę, że jak seks, to tylko po ślubie" - dodaje gwiazda "Big Brothera".

 • Jarek Jakimowicz pozuje na wielkim teście TVP

  Zadowolony z siebie Jarek Jakimowicz (49 l.) pozował na imprezie telewizji publicznej...

 • Jola i Jarek na antenie

  "J & J - czyli Jola i Jarek" - tak będzie się nazywać format będący połączeniem serial u komediowego z reality show, który jesienią pokaże TV 4. Bohaterami programu będą byli uczestnicy "Big Brothera" Jolanta Rutowicz i Jarosław Jakimowicz.

 • Jarek Jakimowicz stracił rolę w serialu. Poszło o Klepacką i LGBT

  Jarek Jakimowicz (50 l.) pożalił się w TVP, że po tym, jak poparł Zofię Noceti-Klepacką jedna ze stacji zrezygnowała ze współpracy z nim.

 • Jola Rutowicz boi się o miłość

  - Słyszałam, że to bawidamek... - mówi o swoim ukochanym Jarku Jakimowiczu (39 l.) Jola Rutowicz, zwyciężczyni "Big Brothera" (24 l.). W tabloidach para zajęła miejsce do niedawna ulubionej pary Doda - Radek Majdan.

 • Jarek Jakimowicz będzie świętował urodziny z byłą i obecną żoną!

  Jak się okazuje, była i obecna żona Jarosława Jakimowicza (49 l.) żyją ze sobą w całkowitej zgodzie.

 • Jola i Jarek znów razem!

  1 czerwca o godzinie 20.00 na antenie telewizyjnej Czwórki będziemy mogli obejrzeć Wielki Finał piątej edycji programu Big Brother. Gośćmi specjalnymi będą finaliści pierwszej części BBV - Jolanta Rutowicz oraz Jarosław Jakimowicz.

 • "Złotopolscy": Jarosław Jakimowicz marzy, by powstał film o... nim i jego życiu

  Jarosław Jakimowicz, czyli Artur Lenart z niezapomnianych „Złotopolskich”, był kiedyś bożyszczem polskich nastolatek. 25 lat temu – po premierze „Młodych wilków” - okrzyknięto go idolem i wróżono wspaniałą przyszłość w show-biznesie. Niestety, coś poszło nie tak, bo jego kariera utknęła w martwym punkcie... Dziś marzy, żeby autobiografia, którą napisał, przeniesiona została na wielki ekran!

 • Jakimowicz groził Joli?

  Jola Rutowicz po rozstaniu z Jarosławem Jakimowiczem twierdzi, że nie może czuć się bezpiecznie. Do tego były partner podobno ją śledzi.

Zdjęcia na temat: jarek jakimowicz
Wideo na temat: jarek jakimowicz
 • "Gwiazdor" Jakimowicz strofuje wczasowiczów w Międzyzdrojach! "Taaaakie mordy"

  Jarek Jakimowicz jest jedną z "gwiazd" podczas festiwalu w Międzyzdrojach. Aktor i były partner Joli Rutowicz cieszy się tam sporym zainteresowaniem wczasowiczów, którzy chętnie robią sobie z nim pamiątkowe zdjęcia. Gdy jeden z "fanów" próbował cyknąć selfie, Jakimowicz upomniał go: "Bez sensu takie zdjęcie robić. Taaaaakie mordy będziemy mieli wielkie".

 • Syn Jarka Jakimowicza prześladowany w Polsce! Nazwali go "pedałem"

  Jovan Jakimowicz to owoc miłości aktora Jarosława Jakimowicza i malarki Joanny Sarapaty. Chłopak wiele lat spędził w Barcelonie. Gdy wrócił do Polski, był prześladowany przez rówieśników. "Miałem długie włosy, od razu były wyzwiska: pedał, gej. W ogóle nie rozumiałem tego, w Barcelonie, gdzie mieszkałem 9 lat, to jest kompletnie normalne, że ludzie chodzą w rurkach, kolorowo" - mówi. Studiuje

 • Jakimowicz o pozerach na siłowni: Ścigają się ze sobą w lustrze. Kobiety nadęte

  Jarek Jakimowicz surowo ocenił to, co dzieje się obecnie na siłowniach, mówiąc o pojawiających się tam pozerach. - Oni się ścigają ze sobą w lustrze. Tak wielu ładnych chłopaków nie widziałem dawno w jednym miejscu - skomentował sytuację. Krytycznie odniósł się też do ćwiczących na siłowniach dziewczyn. (PrzeAmbitni.pl/x-news)

Dyskusje na temat: jarek jakimowicz