• Informacje na temat:

  jarosław bieniuk przybylska

Artykuły na temat: jarosław bieniuk przybylska
 • Oliwia Bieniuk idzie w ślady matki

  Oliwia Bieniuk, podobnie jak jej zmarła matka, Anna Przybylska, również zostanie aktorką? Aktorka pojawiła się właśnie w zwiastunie krótkometrażowego filmu Daniela Rusina, znanego jako Reżyser Życia. Obok niej występują w nim m.in. Andrzej Grabowski i Piotr Cyrwus.

 • Anna Przybylska w szpitalu!

  Anna Przybylska ("Sęp", "Kariera Nikosia Dyzmy", "Klub szalonych dziewic") trafiła do szpitala, gdzie przeszła poważną operację usunięcia guza trzustki. Teraz aktorka dochodzi do siebie po zabiegu.

 • Anna Przybylska w "Tańcu..."?

  Mała podpowiedź dla producentów "Tańca z gwiazdami". Kogo czytelnicy INTERIA.PL najchętniej widzieliby w dziewiątej odsłonie tanecznego show? W naszej ankiecie zdecydowanie wygrała Anna Przybylska.

 • Mama o Przybylskiej: "Ania nie była gwiazdą"

  .... - W moim pierwszym poważnym związku dostałam po głowie, więc na siłę szukałam prawdziwej miłości - mówiła. Na szczęście ona jednak przyszła. Miała 192 cm i świetnie grała w piłkę - Jarosław Bieniuk(...)), Szymona (2006) i Jasia (2011). Kiedy Jarosław Bieniuk grał w tureckim klubie, była z nim bez względu na kłopotliwe przeprowadzki. Zrezygnowała z propozycji atrakcyjnych ról, bo nie chciała zostawiać...

 • Anna Przybylska: Wspomnienia o aktorce

  Anna Przybylska zmarła w niedzielę, 5 października. Aktorka przegrała walkę z rakiem trzustki. 26 grudnia tego roku obchodziłaby 36. urodziny. Jej życiowym partnerem był piłkarz Jarosław Bieniuk, osierociła trójkę dzieci. Aktorkę wspominają Cezary Pazura, Anna Wróblewska i Krzysztof Kowalewski.

 • Jarosław Bieniuk o programie "Mali Giganci": Dzieci mnie namawiały

  Do udziału w programie namówiły go własne dzieci, wielcy fani "Małych Gigantów". Jarosław Bieniuk - były piłkarz i mąż nieżyjącej aktorki Anny Przybylskiej - nie żałuje tej decyzji i przyznaje, że jako szef drużyny "Niezłomnych" wspiera swój team z całych sił.

 • Co z filmem o Annie Przybylskiej?

  ...informacja, że zdjęcia do filmu zostały wstrzymane. Bo choć mama aktorki, Krystyna Przybylska, miała zaakceptować scenariusz, okazuje się, że najprawdopodobniej nie spodobał się on Jarosławowi Bieniukowi(...) chce zaangażować debiutantkę. Wtedy zaczęto mówić, że w rolę swojej mamy mogłaby się wcielić nastoletnia córka Przybylskiej - Oliwia Bieniuk. "Gwiazda" - bo taki ma mieć tytuł film...

 • Natalia Siwiec w obronie Jarosława Bieniuka. "To człowiek, który ma zasady"

  Były piłkarz Jarosław Bieniuk, mąż nieżyjącej aktorki Anny Przybylskiej, został zatrzymany w związku z podejrzeniem popełnienia przestępstwa przeciwko wolności seksualnej. Ponadto sportowiec usłyszał w prokuraturze dwa zarzuty udzielenia innej osobie środka psychoaktywnego. Cała sprawa wzbudziła ogromne emocje, również wśród znanych osób. Głos zabrali m.in. Natalia Siwiec i Zbigniew Boniek.

 • Kuba Wojewódzki w swojej autobiografii o Annie Przybylskiej: "Była dla mnie ważna"

  Właśnie ukazała się autobiografia Kuby Wojewódzkiego. Dziennikarz sporo miejsca poświęcił swojej byłej partnerce, aktorce Annie Musze. Okazuje się, że nie tylko ona była ważna w jego życiu. Taką osobą była również Anna Przybylska.

 • Powstanie film o Annie Przybylskiej?

  ...lat. Od 2013 roku zmagała się z rakiem trzustki. Aktorka związana była z piłkarzem Jarosławem Bieniukiem, osierociła trójkę dzieci. Chcesz obejrzeć film? Nie możesz zdecydować, który wybrać(...) poruszyło, chce ładnie podsumować jej życie. Najpierw jednak Bieniuk będzie musiał się zgodzić. Wtedy aktorka będzie szukać ekipy i już konkretnie z kimś rozmawiać" - mówi gazecie znajomy Katarzyny...

Zdjęcia na temat: jarosław bieniuk przybylska
Wideo na temat: jarosław bieniuk przybylska
Dyskusje na temat: jarosław bieniuk przybylska