• Informacje na temat:

  jarosław boberek aktor

Artykuły na temat: jarosław boberek aktor
 • Jarosław Boberek: Król polskiego dubbingu

  W czwartek, 14 czerwca, "król polskiego dubbingu" - Jarosław Boberek, obchodzi 55. urodziny. To właśnie on przemawiał głosem Kaczora Donalda, króla Juliana i nagrał kultowy utwór "Wyginam śmiało ciało" z filmu "Madagaskar". Popularność zyskał jednak rolą posterunkowego w serialu "Rodzina zastępcza".

 • Jarosław Boberek: Dostałem królestwo

  ...w sobotę, 21 maja, o godz. 19 w TV Puls) - i oczywiście mówi głosem Jarosława Boberka. Użyczył pan głosu ponad 400 postaciom, ale nie lubi pan być nazywany królem dubbingu... Jarosław Boberek(...) się pod jego adresem używa takich górnolotnych określeń. Z komplementami nie ma co przesadzać. To jakie komplementy pana cieszą? - Cieszy mnie każde dostrzeżenie trudu, wkładu pracy. Aktor bez...

 • Jarosław Boberek: Dzieci to okrutni widzowie

  Jarosław Boberek lubi trudną, wymagającą publiczność. Za takich odbiorców uważa dzieci, które zawsze szczerze wyrażają swoją opinię. Zdaniem artysty dorośli mają w sobie mniej spontaniczności i często mówią to, co rozmówca chce usłyszeć.

 • Jarosław Boberek: Król polskiego dubbingu znów w akcji

  Kaczor Donald, Król Julian, a teraz Mistrz Tamago kacze jajo herbu wątróbka. Jarosław Boberek "został" jajkiem w animacji "Dzielny kogut Maniek".

 • Jarosław Boberek: Król polskiego dubbingu

  ..."Król polskiego dubbingu" - Jarosław Boberek, obchodzi w piątek, 14 czerwca, 50. urodziny! To właśnie on przemawiał głosem Kaczora Donalda i nagrał kultowy utwór "Wyginam śmiało ciało" z filmu "Madagaskar". Popularność zyskał jednak rolą posterunkowego w serialu "Rodzina zastępcza".

 • Jarosław Boberek śpiewa "Cuksy, cuksy"

  Przed dekadą brawurowym wykonaniem "Wyginam śmiało ciało" Jarosław Boberek poderwał wszystkich do madagarskiego tańca. Dziś niekwestionowany król Julian polskiego dubbingu powraca do śpiewania i zaprasza na słodkości do krainy Oz.

 • Jarosław Boberek: Co z jego nosem?

  Od 20 września w polskich kinach pojawi się filmowa wersja ulubionej dziecięcej bajki - "Pinokio" - kolorowa i pełna humoru, która oczaruje widzów w każdym wieku. Usłyszymy w niej Jarosława Boberka, który należy do czołówki polskich aktorów zajmujących się dubbingiem.

 • Nie powiem wam jak żyć!

  Rodzina wybijała mi z głowy sceniczne zapędy - można być lekarzem, inżynierem, ale aktorem? Cóż, stało się tak, a nie inaczej. Widocznie takie życie było mi pisane. Niczego nie żałuję - mówi Jarosław Boberek. Nie ma w nim nic z gwiazdora. Skromny i pokorny wobec widzów oraz... postaci, które gra.

 • Nie będę jeździł z cyrkiem obwoźnym

  Jarosław Boberek z dystansem podchodzi do komplementów, jakimi obsypują go media i widzowie. - Ja po prostu lubię swoją pracę - mówi czołowa postać polskiego dubbingu. Nie znacie go? To właśnie on przemawiał głosem Kaczora Donalda i nagrał kultowy utwór "Wyginam śmiało ciało" z filmu "Madagaskar".

 • To oni rozdają paczki, gdy święty trafi do paczki

  ...5 grudnia na ekrany kin trafi komedia familijna "Uwolnić Mikołaja!". W polskiej wersji filmu, w orszaku ulubionego świętego wszystkich dzieciaków, usłyszymy m.in. Mateusza Pawłowskiego, czyli Kacpra z "rodzinki.pl", niezawodnego Jarosława Boberka oraz Maję Hirsch. Głosem tytułowego bohatera przemówi Andrzej Grabowski.

Zdjęcia na temat: jarosław boberek aktor
Wideo na temat: jarosław boberek aktor
 • "Grinch": Jarosław Boberek jako Grinch

  Jarosław Boberek do swej pokaźnej kolekcji wcieleń dodał właśnie kolejne. W najnowszej komedii studia Illumination ("Minionki", "Jak ukraść Księżyc", "Sing") popularny aktor użyczył głosu samemu…Grinchowi. Psotny, złośliwy zielony jak choinka Grinch tak bardzo, bardzo nie lubi Bożego Narodzenia, że postanawia je… ukraść. Ale Grinch to postać bardziej złożona, niż mogłoby się wydawać. Tak

 • Najlepsze teksty Króla Juliana

  W Króla Juliana, postać z serii filmów "Madagaskar" oraz serialu animowanego "Pingwiny z Madagaskaru", wciela się znany aktor Jarosław Boberek. Posłuchajcie jego dubbingu i oceńcie, czy zasługuje na miano najlepszego głosu w Polsce.

Dyskusje na temat: jarosław boberek aktor