• Informacje na temat:

  jarosław boberek z rodziną

Artykuły na temat: jarosław boberek z rodziną
 • Jarosław Boberek: Król polskiego dubbingu

  W czwartek, 14 czerwca, "król polskiego dubbingu" - Jarosław Boberek, obchodzi 55. urodziny. To właśnie on przemawiał głosem Kaczora Donalda, króla Juliana i nagrał kultowy utwór "Wyginam śmiało ciało" z filmu "Madagaskar". Popularność zyskał jednak rolą posterunkowego w serialu "Rodzina zastępcza".

 • Jarosław Boberek: Dzieci to okrutni widzowie

  Jarosław Boberek lubi trudną, wymagającą publiczność. Za takich odbiorców uważa dzieci, które zawsze szczerze wyrażają swoją opinię. Zdaniem artysty dorośli mają w sobie mniej spontaniczności i często mówią to, co rozmówca chce usłyszeć.

 • Jarosław Boberek: Król polskiego dubbingu

  ..."Król polskiego dubbingu" - Jarosław Boberek, obchodzi w piątek, 14 czerwca, 50. urodziny! To właśnie on przemawiał głosem Kaczora Donalda i nagrał kultowy utwór "Wyginam śmiało ciało" z filmu "Madagaskar". Popularność zyskał jednak rolą posterunkowego w serialu "Rodzina zastępcza".

 • "Rodzina Addamsów": Grochowska, Stenka i Kożuchowska w polskiej wersji językowej

  ...), Jarosław Boberek (Gomez) i Małgorzata Kożuchowska (Margaux Needler). Wcielająca się w cioteczkę Sloom Danuta Stenka, pytana o rolę czarnego humoru w jej życiu, stwierdziła: "Jako odbiorca lubię, ale sama...

 • Kończą "Rodzinę zastępczą"

  ..., Tomasz Dedek, Jarosław Boberek, a także piosenkarka Maryla Rodowicz.

 • "Rodzina Treflików": Nowy polski serial dla dzieci

  Bohaterowie "Rodziny Treflików" przemówią głosami lubianych, polskich aktorów. W bajce usłyszymy m.in. głos Joanny Jabłczyńskiej, Krystyny Tkacz, Jarosława Boberka, Cezarego Kwiecińskiego. "Rodzina Treflików" to serial animowany kierowany do dzieci w wieku od 3 do 6 lat. Został on zrealizowany w bardzo wymagającej technice animacji lalkowej - dla uzyskania jednej sekundy bajki animator musiał...

 • "Wataha 2": Dziko, mroczno i groźnie

  Premiera drugiego sezonu serialu "Wataha" zaplanowana jest na 15 października w HBO i HBO GO. W rolach głównych ponownie wystąpią Aleksandra Popławska i Leszek Lichota. W serialu będzie można zobaczyć również Andrzeja Zielińskiego, Grzegorza Damięckiego, Marka Kalitę, Jarosława Boberka, Piotra Żurawskiego, a także ukraińską aktorkę Annę Donczenko.

 • Nie powiem wam jak żyć!

  Rodzina wybijała mi z głowy sceniczne zapędy - można być lekarzem, inżynierem, ale aktorem? Cóż, stało się tak, a nie inaczej. Widocznie takie życie było mi pisane. Niczego nie żałuję - mówi Jarosław Boberek. Nie ma w nim nic z gwiazdora. Skromny i pokorny wobec widzów oraz... postaci, które gra.

 • Premiera drugiego sezonu "Watahy" 15 października

  Drugi sezon serialu HBO "Wataha" z Leszkiem Lichotą i Aleksandrą Popławską w rolach głównych będzie miał premierę 15 października w HBO i HBO GO. Wśród aktorów będzie można zobaczyć również Andrzeja Zielińskiego, Grzegorza Damięckiego, Marka Kalitę, Jarosława Boberka, Piotra Żurawskiego, a także ukraińską aktorkę Annę Donchenko.

 • "Underdog": Eryk Lubos i Mamed Khalidov w klatce

  .... Oprócz Eryka Lubosa i Mameda Khalidova w filmie pojawi się gwiazdorska obsada: Aleksandra Popławska, Tomasz Włosok, Janusz Chabior, Jarosław Boberek, Emma Giegżno, Mariusz Drężek. Dla Mameda...

Zdjęcia na temat: jarosław boberek z rodziną