• Informacje na temat:

  jarosław gugała

Artykuły na temat: jarosław gugała
 • Jarosław Gugała: Podążam środkiem drogi

  ...- Często ulegamy pokusie, by łamać fundamentalne zasady uczciwej, odpowiedzialnej polityki i obiektywnego dziennikarstwa - mówi Jarosław Gugała. Prezentera polsatowskich "Wydarzeń" bardziej interesują fakty i zjawiska autentycznie ważne dla ludzi niż wrzawa wokół "politycznych celebrytów".

 • Jarosław Gugała: Praca, pasja i misja

  Wśród tegorocznych nominowanych do Telekamer w kategorii "osobowość - informacje i publicystyka" znalazł się Jarosław Gugała - szef "Wydarzeń" Polsatu. W zeszłym roku zajął on w tym plebiscycie trzecie miejsce.

 • Jarosław Gugała: Dziennikarz, dyplomata, piosenkarz

  ...? Jarosław Gugała: - W moim przypadku to jest trochę przekleństwo. Jestem dziennikarzem i zawsze chciałem być tylko i wyłącznie nim. Ci, którzy pragną władzy myślą, że jestem szczęściarzem i mi(...) mówić, nie interesuje pana? Ktoś kiedyś powie, że Gugała był takim a takim dziennikarzem czy dyrektorem... - Szczerze, nie interesuje mnie to. Ja mam swoje zdanie na ten temat. Poza tym ludzie często...

 • Gugała - wrażliwy dziennikarz?

  ..." - opowiada prezenter. Szef "Wydarzeń", iberysta, dyplomata, ekonomista, wykładowca, muzyk, tłumacz, Jarosław Gugała ma mnóstwo pasji i zainteresowań, jednak sam twierdzi, że przede wszystkim jest dziennikarzem(...) koloryt, sycić oczy niezwykłą architekturą" - wyznaje Gugała. Nie każdy wiem, że szef "Wydarzeń" ma doktorat z ekonomii, a specjalizuje się także w literaturze, kulturze i historii Hiszpanii oraz...

 • Gugała już nie jest szefem "Wydarzeń"

  Jarosław Gugała, dotychczasowy szef "Wydarzeń" w Polsacie, od 1 lutego będzie dyrektorem całego Pionu Informacji i Publicystyki w tej stacji. Jednocześnie redakcja "Wydarzeń" zostanie połączona z informacyjnym kanałem Polsat News - zapowiedział w środę Polsat.

 • Zastąpi Lisa w Polsacie

  Jarosław Gugała od poniedziałku obejmuje stanowisko szefa programu informacyjnego "Wydarzenia" w Polsacie - poinformowała w poniedziałek rzeczniczka stacji Katarzyna Wyszomirska.

 • Bądź jak Święty Mikołaj

  ..."Nie powinno się spędzić ani jednego dnia w życiu bez uczynienia komuś dobra" - tak Jarosław Gugała zachęca do oglądania Mikołajkowego Bloku Reklamowego.

 • Nominowany po raz czwarty!

  Trwa głosowanie w plebiscycie Telekamery Tele Tygodnia 2011. Jakie szanse na nagrodę ma Jarosław Gugała? Popularny dziennikarz, w kategorii "informacje - osobowość", jest już nominowany po raz czwarty!

 • Gawryluk wraca do "Wydarzeń"

  Od lutego 2009 roku Dorota Gawryluk będzie prowadziła "Wydarzenia" na zmianę z Jarosławem Gugałą.

 • Dorota Gawryluk: Pozytywne napięcie

  Karierę dziennikarską zaczynała w Polsacie, a z głównym wydaniem "Wydarzeń" związana jest już pięć lat, czyli połowę ich obecności na antenie. Prowadzi je na zmianę z Magdą Sakowską i Jarosławem Gugałą, ale dyżur np. w dni świąteczne, nie jest dla niej nowością. Podkreśla, że ceni sobie pracę, w której pierwsze skrzypce grają czas, adrenalina i najświeższe newsy.

Zdjęcia na temat: jarosław gugała
Wideo na temat: jarosław gugała
 • Wiosenny spot promocyjny Polsatu

  W spocie prezentującym wiosenną ramówkę telewizji Polsat wystąpili aktorzy z seriali “Hotel 52”,“Szpilki na Giewoncie” i “Pierwsza miłość” i Bronisław Cieślak z serialu “Malanowski i partnerzy”, jurorzy i prowadzący “Tylko muzyka. Must be the music” i “Tylko taniec. Got to Dance”, Dorota Gawryluk i Jarosław Gugała z “Wydarzeń” oraz Mateusz Borek i Bożydar Iwanow z redakcji sportowej.