• Informacje na temat:

  jarosław kuźniar kinga rusin

Artykuły na temat: jarosław kuźniar kinga rusin
 • Kinga Rusin: "Nasza noblistka"

  Kinga Rusin właśnie kończy 40 lat i wydaje bankiet na dwieście osób. Jest jednak kilka spraw, które spędzają dziennikarce sen z oczu...

 • Kuźniar: Rusin jest jak echo, które głupio brzmi

  Jako dziennikarz Jarosław Kuźniar chce spróbować wszystkiego. 33-latek twierdzi, że gdyby nie przyjął propozycji prowadzenia programu "X Factor", żałowałby do końca życia.

 • Rusin, Lis czy Cichopek?

  Już dzisiaj po raz 24. zostaną wręczone Wiktory, czyli nagrody dla najpopularniejszych osobowości telewizyjnych oraz Super Wiktory za całokształt osiągnięć. Na statuetki szansę mają m.in. Kinga Rusin, Katarzyna Cichopek, Marta Żmuda Trzebiatowska, Tomasz Lis, Piotr Kraśko i Agustin Egurrola.

 • Dlaczego Kuźniar nie lubi Rusin?

  Rzadko zdarza się, by pracownicy jednej stacji darli ze sobą koty. Raczej wzajemnie się wspierają. Tego ostatniego nie można jednak z pewnością powiedzieć o relacji Kingi Rusin z Jarosławem Kuźniarem.

 • Rusin kontra Kuźniar. To świetna reklama!

  ...niewątpliwie zyskują w ten sposób popularność. W tym szaleństwie jest metoda? Pierwsza kłótnia, o jakiej stało się głośno, to ta między Kingą Rusin a Jarosławem Kuźniarem. Prezenterka obraziła się, gdy(...) prowadzącego "X Factor". Kandydatem Wellman był Kuźniar, Rusin była ponoć za kolegą z "Dzień Dobry TVN", Bartoszem Węglarczykiem. Od tamtej pory między Rusin a tych dwojgiem trwa wojna. I na wizji to widać...

 • Andrzej Sołtysik zastąpi Jarosława Kuźniara w "Dzień Dobry TVN"

  Andrzej Sołtysik od nowego sezonu poprowadzi codzienne wydania programu "Dzień Dobry TVN". Dziennikarz pojawi się u boku Anny Kalczyńskiej, z którą dotąd współpracował Jarosław Kuźniar.

 • 10 lat ​"Dzień Dobry TVN"! Już z Kuźniarem

  ...​"Dzień Dobry TVN" 3 września świętowało swoje 10 urodziny. Zdaniem Edwarda Miszczaka fenomen programu tkwi w jego nowoczesności i prezenterach. Od poniedziałku w roli nowego współprowadzącego pojawi się Jarosław Kuźniar. "Da radę" - przekonuje Miszczak.

 • Byłem naiwnym kretynem

  Kiedy Jarosław Kuźniar, popularny dziennikarz telewizyjny i radiowy, zgodził się na prowadzenie muzycznego programu "X Factor", nawet nie przypuszczał jak bardzo wpłynie to na jego życie, nie tylko zawodowe. Czy teraz żałuje swej decyzji? Jak ma zamiar pogodzić dwie role - dziennikarza informacyjnego i showmana?

 • Największe wpadki prowadzących "Dzień Dobry TVN"

  ...z prowadzących "DD TVN" - Magda Mołek - do dziś śmieje się zaś na myśl o swej wpadce w jednej z porannych rozmów, podczas której ogłosiła, że "2 miliony Polaków cierpi na erekcję". Śniadaniowy duet Kinga Rusin(...) w budynku ogłoszono alarm przeciwpożarowy. Przypomnijmy, że w poniedziałek, 7 września, w "Dzień Dobry TVN" zadebiutował nowy prowadzący - Jarosław Kuźniar. Jego partnerka Anna Kalczyńska w pierwszym...

 • Kto najlepszym gospodarzem show?

  ...dużych telewizyjnych formatów zajęli: od szóstego sezonu związana z "You Can Dance - Po prostu tańcz" Patricia Kazadi (7% głosów), gospodarz "X Factor" Jarosław Kuźniar (7%głosów), poprzednia prowadząca "YCD", obecnie zasiadająca w jury tego show, Kinga Rusin (4% głosów) i wreszcie gospodarze "Tańca z gwiazdami": Piotr Gąsowski (3% głosów) i Katarzyna Skrzynecka (1% głosów). Łącznie w naszej...