• Informacje na temat:

  jarosław kuźniar prywatnie

Artykuły na temat: jarosław kuźniar prywatnie
 • Jarosław Kuźniar: Lubię pośpiech

  Choć od kilku lat prowadzi poranny program, wciąż nie przyzwyczaił się do wczesnego wstawania. Jarosław Kuźniar nauczył się za to spać 4 godziny na dobę. Bo, jak mówi, za dużo rzeczy jest do zrobienia, żeby kłaść się przed północą. Gdy nie ma go na wizji, opiekuje się dzieckiem. Prowadzi też biuro turystyczne.

 • Jarosław Kuźniar: Ja tylko gadam

  Od 7 lat uprzyjemnia poranki widzom programu "Wstajesz i wiesz" w TVN24. Wakacje to dla niego pracowity sezon, lecz jako miłośnik podróży nie odpuściłby sobie corocznej wyprawy w nieznane. Jarosław Kuźniar opowiada o zaletach podróżowania na własną rękę oraz sposobach na radzenie sobie z krytyką.

 • Kalczyńska i Kuźniar po pracy raczej się nie zaprzyjaźnią

  Choć Anna Kalczyńska i Jarosław Kuźniar znali się wcześniej, to współprowadzenie "Dzień Dobry TVN" raczej nie przerodzi się w przyjaźń po pracy. - Jesteśmy uczuleni na to, żeby nie przekraczać pewnego dystansu - mówi Kalczyńska.

 • Wracają programy i seriale

  ...będzie ponownie Jarosław Kuźniar. Nie tylko TVN szykuje sprawdzony muzyczny format na wiosnę. TVP powraca z "Bitwą na głosy" , a swoje drużyny w rodzinnych miastach skompletowali już Edyta Górniak...