• Informacje na temat:

  jarosław o

Artykuły na temat: jarosław o
 • Jarosław Kret zadebiutował w Polsacie

  ..."Świt dobry - tak mówię o tej porze. Jestem niezwykle zadowolony z tego, że to mój pierwszy raz. Każdy człowiek czeka na niego. A to mój kolejny" - w środę rano Jarosław Kret przywitał się z widzami w programie "Nowy Dzień z Polsat News".

 • Jarosław Milner: Nowy program w TVP

  Jarosław Milner pracuje obecnie nad autorskim programem telewizyjnym. Tłumaczy, że projekt, który powstaje we współpracy z Telewizją Polską, traktuje jak własne dziecko. Dziennikarz nie zdradza jeszcze daty emisji ani nazwy programu. Przyznaje jednak, że bardzo długo czekał na tak dużą zawodową szansę. W konsekwencji zależy mu na tym, żeby pomysł przypadł do gustu widzom i okazał się sukcesem.

 • Jarosław Milner: Reżyserzy widzą we mnie kawalarza

  Jarosław Milner ma na swoim koncie role w takich produkcjach jak "Illokucja" czy "Ostatni klaps". Niedługo będzie można zobaczyć go również w nowym filmie Małgorzaty Szumowskiej obok takiej gwiazdy jak Agata Kulesza. Jarosław Milner tłumaczy, że przygotowanie się do nowego wyzwania aktorskiego wymagało od niego dużego wysiłku. Chciałby, aby postać, w którą się wciela, przypadła do gustu widzom...

 • #Hot16Challenge2: Syn Jarosława Gowina rapuje. "Postawmy polityczną mogiłę"

  ...#Hot16Challenge, który początkowo był zabawą dla raperów, rozkręcił się na dobre. Do wyzwania włączają się muzycy prezentujący inne gatunki oraz osoby, które w ogóle nie są związane ze środowiskiem muzycznym. Wyzwanie podjął również syn Jarosława Gowina.

 • Jarosław Gowin chce usunięcia "bluźnierczego filmu" z Netflixa

  Jarosław Gowin zaapelował do szefa Netflixa o usunięcie z oferty platformy streamingowej filmu "Pierwsze kuszenie Chrystusa". Świąteczną parodię, w której Chrystus przedstawiony jest jako gej, wicepremier i minister nauki określił mianem "bluźnierczego filmu".

 • Jarosław Jakimowicz dziękuje Antoniemu Macierewiczowi

  Aktor Jarosław Jakimowicz podziękował w środę na antenie TVP Info Antoniemu Macierewiczowi za "50 lat walki o niepodległość".

 • Jarosław Kuźniar: Człowiek sukcesu?

  Zdaniem Jarosława Kuźniara określenie "sukces" jest wielowymiarowe i warto rozpatrywać je głębiej niż tylko przez pryzmat stanu konta czy obecności na pierwszych stronach gazet. Dla niego sukces to filozofia życia i możliwość robienia tego, co jest jego pasją. To kompozycja wielkiego wysiłku i dobrze wykorzystanych szans. To także każdy mały krok, który robi w kierunku realizacji swoich marzeń...

 • Jarosław Ostaszkiewicz szefem TAI

  Jarosław Ostaszkiewicz został kierownikiem redakcji publicystyki i reportażu Telewizyjnej Agencji Informacyjnej w TVP.

 • "Pytanie na śniadanie": Jarosław Jakimowicz nowym prowadzącym

  Jarosław Jakimowicz został właśnie gospodarzem programu "Pytanie na śniadanie extra". O aktorze ostatnio zrobiło się głośno, kiedy publicznie podziękował Antoniemu Macierewiczowi za "50 lat walki o niepodległość".

 • Jarosław Kret prezenterem pogody w Polsacie

  Jarosław Kret będzie prezenterem pogody na antenie Polsatu - poinformował portal Wirtualnemedia.pl. Według nieoficjalnych informacji "pogodynek" zadebiutuje w nowej roli już w grudniu.

Zdjęcia na temat: jarosław o
 • Jarosław Kaczyński
 • Jarosław Kret
Wideo na temat: jarosław o
 • Jarosław Kret prezenterem pogody w Polsacie

  Jarosław Kret będzie prezenterem pogody na antenie Polsatu - poinformował portal Wirtualnemedia.pl. Według nieoficjalnych informacji "pogodynek" zadebiutuje w nowej roli już w grudniu.

 • "Grinch": Jarosław Boberek jako Grinch

  Jarosław Boberek do swej pokaźnej kolekcji wcieleń dodał właśnie kolejne. W najnowszej komedii studia Illumination ("Minionki", "Jak ukraść Księżyc", "Sing") popularny aktor użyczył głosu samemu…Grinchowi. Psotny, złośliwy zielony jak choinka Grinch tak bardzo, bardzo nie lubi Bożego Narodzenia, że postanawia je… ukraść. Ale Grinch to postać bardziej złożona, niż mogłoby się wydawać. Tak