• Informacje na temat:

  jarosław polak

Artykuły na temat: jarosław polak
 • Jarosław Kret: Zabiegi upiększające? Nie potrzebuję

  Zdaniem Jarosława Kreta spa niesłusznie kojarzone jest wyłącznie z pielęgnacją urody. Pobyt w tego typu ośrodkach pozytywnie wpływa bowiem na stan zdrowia. Dziennikarz uważa, że korzystanie ze spa powinno być powszechne, zdrowie nie ma bowiem ceny i warto w nie inwestować.

 • Jarosław Milner: Nowy program w TVP

  Jarosław Milner pracuje obecnie nad autorskim programem telewizyjnym. Tłumaczy, że projekt, który powstaje we współpracy z Telewizją Polską, traktuje jak własne dziecko. Dziennikarz nie zdradza jeszcze daty emisji ani nazwy programu. Przyznaje jednak, że bardzo długo czekał na tak dużą zawodową szansę. W konsekwencji zależy mu na tym, żeby pomysł przypadł do gustu widzom i okazał się sukcesem.

 • Michał Wiśniewski zdradził, co sądzi o Jarosławie Kaczyńskim. Zaskakujące słowa

  Michał Wiśniewski był gościem programu Agnieszki Gozdyry „Skandaliści”. Wokalista postanowił wypowiedzieć się na tematy polityczne. Zdradził, co sądzi o Jarosławie Kaczyńskim oraz przyznał na kogo na pewno nie zagłosuje w nadchodących wyborach prezydenckich.

 • Jarosław Jakimowicz dziękuje Antoniemu Macierewiczowi

  Aktor Jarosław Jakimowicz podziękował w środę na antenie TVP Info Antoniemu Macierewiczowi za "50 lat walki o niepodległość".

 • "Pytanie na śniadanie": Jarosław Jakimowicz nowym prowadzącym

  Jarosław Jakimowicz został właśnie gospodarzem programu "Pytanie na śniadanie extra". O aktorze ostatnio zrobiło się głośno, kiedy publicznie podziękował Antoniemu Macierewiczowi za "50 lat walki o niepodległość".

 • Jarosław Jakimowicz zażądał wyproszenia gościa ze studia Polsatu

  Jarosław Jakimowicz znowu wzbudza spore emocje. Aktor, który zasłynął niedawno tym, że publicznie podziękował Antoniemu Macierewiczowi za "50 lat walki o niepodległość", zażądał, aby ze studia Polsatu wyprosić jednego z gości programu Agnieszki Gozdyry "Skandaliści". Co się stało?

 • Kazik w RMF FM o zachowaniu Jarosława Kaczyńskiego: Gruby nietakt. Musiałem o tym napisać piosenkę

  ...( sprawdź tekst utworu! ). 10 kwietnia prezes PiS, Jarosław Kaczyński wraz z kilkuosobową delegacją udał się na cmentarz, by upamiętnić rocznicę katastrofy w Smoleńsku. Choć argumentowano, że polityk "nie był tam jako osoba prywatna, tylko był w delegacji, która była częścią uroczystości państwowych", sprawa zbulwersowała wielu Polaków. "Teksty zostały napisane w ostatnich dwóch miesiącach. I nie...

 • Z kim Polacy spędzili sylwestra?

  ...widzów. W tym czasie Dwójkę wybrał co czwarty Polak mający włączony telewizor (udziały w rynku wyniosły 25,8 proc.). "Sylwester z Dwójką - Wrocław 2012" okazał się najchętniej oglądanym programem(...) Plateau. Artyści przedstawili największe przeboje ze swoich repertuarów. Gwiazdom towarzyszyło kilkudziesięciu tancerzy pod wodzą Jarosława Stańka, a także szwedzki zespół Arrival w repertuarze ABBY oraz...

 • "Obywatel": Stuhrowie jako pechowy Polak

  Historia Polaka ukazana w krzywym zwierciadle - tak opisywał komedię "Obywatel" Jerzy Stuhr. Jej akcja obejmuje okres od lat 50. XX wieku po współczesność. Stuhr wyreżyserował film, a także w nim zagrał, razem z synem Maciejem. W czwartek, 7 listopada, mija 5 lat od jego premiery.

 • Jarosław Kret: Ciągnie mnie w świat

  Prognozowanie aury to jego praca. By kompetentnie odpowiadać na pytania o słońce lub deszcz, skończył kurs metorologii. Prywatnie wielką pasją Jarosława Kreta są dalekie podróże.

Zdjęcia na temat: jarosław polak
Wideo na temat: jarosław polak
 • Jarosław Kuźniar: Dlaczego Polacy tak go nienawidzą?

  Jarek Kuźniar opowiedział zabawną historię o tym, jak sprowadził do pionu jednego ze swoich hejterów. Internauta rozpoczął swój post bez znieczulenia od słów "Ty k...", po uprzejmej acz stanowczej odpowiedzi ze strony dziennikarza w kolejnym zdaniu zwrócił się doń "Ty f...cie". Pewność siebie stracił dopiero, gdy dziennikarz zagroził mu, że postara się, aby wylali go z pracy! "Chwalił się, że pracuje dla dużego koncernu energetycznego. Gdy napisałem mu, że wyślę jego posty do biura promocji...

 • Dorota Wellman: Wywiad z Jarosławem Kaczyńskim

  Wywiad z Jarosławem Kaczyńskim to jedno z zawodowych marzeń Doroty Wellman. Dziennikarka chciałaby poznać wnętrze prezesa Prawa i Sprawiedliwości, liczy też, że udałoby się jej skłonić go do większej otwartości. Twierdzi, że zadałaby pytania, które siedzą w głowach wielu Polaków.

 • Magdalena Ogórek: Polacy są manipulowani. To, co robi się z cytatami Kaczyńskiego to skandal

  demonstracji kobiet, które uważają, iż prezes PiS chciałby zaostrzyć ustawę antyaborcyjną. "Musiałabym powiedzieć wszystkim Polkom i Polakom, że są od jakiegoś czasu manipulowani. I to, co robi się z cytatami Jarosława Kaczyńskiego, to jest skandal" - dodaje była kandydatka SLD na prezydenta. W rozmowie z Robertem Mazurkiem podkreśla: "Przede wszystkim PiS wyraziło troskę ustami pani premier Beaty Szydło

Dyskusje na temat: jarosław polak