• Informacje na temat:

  jaś fasola

Artykuły na temat: jaś fasola
 • Jaś, Jaś Fasola

  Rowan Atkinson ("Cztery wesela i pogrzeb", "Wyścig szczurów" ), popularny brytyjski komik znany jako Jaś Fasola, zagra tytułową rolę w filmie "Johnny English". Obraz ma być parodią historii o najsłynniejszym agencie Jej Królewskiej Mości, Jamesie Bondzie. Obok Rowana Atkinsona w filmie wystąpią Natalie Imbruglia i John Malkovich.

 • Jaś Fasola powraca

  Miłośnicy Jasia Fasoli mogą cieszyć się na drugi kinowy film opowiadający o przygodach zwariowanego bohatera. Rowan Atkinson, który powołał do życia Jasia Fasolę połączył swe siły z Simonem McBurney'em i przygotowuje kontynuację komedii "Jaś Fasola - Nadciąga totalny kataklizm" .

 • Hazardzista Jaś Fasola

  John Cleese, jeden z członków słynnej grupy brytyjskich komików Monty Python oraz Rowan Atkinson (Jaś Fasola) i Whoopi Goldberg pojawią się wspólnie na planie filmu "Rat Race". Fotel reżysera zajmie Jerry Zucker, twórca znakomitych komedii z cyklu "Naga broń".

 • Jaś Fasola nie lubi grać

  Rowan Atkinson, czyli popularny Jaś Fasola przyznaje, że nie lubi występować w filmach. Aktor twierdzi, że traci wtedy pewność siebie.

 • Jaś Fasola kontra Harry Potter?

  W Sieci pojawiły się doniesienia, iż na planie czwartej filmowej opowieści o Harrym Potterze pojawi się znany angielski komik Rowan Atkinson ( "Jaś Fasola - Nadciąga totalny kataklizm" , "Johnny English" ). Prace nad obrazem "Harry Poter i Czara Ognia" ruszą na dobre w kwietniu. Atkinson, znany jako Jaś Fasola, ma ponoć zagrać mrocznego Lorda Voldemorta!

 • Jackson vs Jaś Fasola. Zobacz!

  Do internetu trafiło wideo, na którym lalki przypominające amerykańskiego piosenkarza i brytyjskiego komika konkurują w tańcu. W pewnym momencie popisujący się jazda na skuterze Jaś Fasola zabiera Michaelowi Jacksonowi jego słynny kapelusz. Co dzieje się dalej, możecie obejrzeć na poniższym filmiku: Przeczytaj również: Michael Jackson w zbroi Posłuchaj piosenek Michaela Jacksona...

 • Jaś Fasola ostatni raz w kinie

  ...i Cannes (gdzie Jaś Fasola znalazł rajską plażę). Co ciekawe, nakręcono też scenę podczas autentycznego festiwalu w Cannes, gdzie 52-letniemu Rowanowi Atkinsonowi pozwolono przejść się po czerwonym(...) seans filmowy? O czym właściwie opowiadają "Wakacje Jasia Fasoli"? Film rozpoczyna się od momentu, gdy Jaś Fasola dowiaduje się o wygranej w loterii parafialnej - tygodniowych wakacjach na południu...

 • "Jaś Fasola" w samochodowym rajdzie

  ..."naprawdę trudny". Na uwagę jednego z dziennikarzy: "Czy wie pan, że włoska policja została postawiona w stan gotowości , bo Jaś Fasola jeździ po włoskich drogach", sławny Brytyjczyk odparł robiąc...

 • Jaś Fasola: Najbogatszy komik świata

  .... Lata 90. to już szczyt popularności Atkinsona. Poznał go wtedy cały świat. Wszystko za sprawą kultowej postaci Jasia Fasoli. "Jaś Fasola" to cykl półgodzinnych filmów telewizyjnych, w których Atkinson(...) i mimiki. Pierwszy odcinek "Jasia Fasoli" wyemitowano 1 stycznia 1990 roku. Przez kolejnych 5 lat zrealizowano ich 15 pokazując po 2-3 w roku. W 1997 zrealizowano pełnometrażowy film "Jaś Fasola: Nadciąga...

 • Jaś Fasola nie chce Pottera

  W kilkanaście godzin po pojawieniu się w Sieci informacji, iż w filmie "Harry Potter i Czara Ognia", w roli mrocznego Lorda Voldemorta wystąpi Rowan Atkinson, znany przede wszystkim z roli Jasia Fasoli, agentka popularnego brytyjskiego komika zdementowała te pogłoski.

Zdjęcia na temat: jaś fasola
Dyskusje na temat: jaś fasola