• Informacje na temat:

  jasna skóra

Artykuły na temat: jasna skóra
 • "Spawacze po jasnej stronie mocy"

  Czy jest sens ich przedstawiać, skoro i tak wszyscy ich dobrze znają? Zresztą trudno byłoby ich nie znać po dwunastu płytach, jakie wydali przez jedenaście lat bycia na scenie. Niewątpliwie są żywą legendą i swoistym fenomenem, który na dodatek powraca po czterech latach nieobecności w starym, kultowym składzie, ale z nieco odmienioną mentalnością. Co Kamień, Fazi i Kaczmi mają nam do powiedzenia o swojej najnowszej płycie "Powrót Dżedaj"? Jak zmieniło się ich życie po przejściu na jasną...

 • Ed Sheeran "No.6 Collaborations Project": Plejada gwiazd

  Postawmy sobie sprawę jasno - Ed Sheeran od dawna może wszystko. Nawet sprawić, że niektórzy w końcu dograli się do dobrych piosenek.

 • Fatalist w głębinach bestialstwa

  Skóra zdjęta ze szwedzkiego Nihilist, czyli amerykańska formacja Fatalist pracuje nad debiutancką płytą "The Depths Of Inhumanity".

 • Jagoda Szelc: Musimy myśleć za siebie

  Reżyserka i scenarzystka filmu "Wieża. Jasny dzień" o wartości samorozwoju, płynięciu pod prąd współczesnym modom, tworzeniu własnego kina, potrzebie duchowości oraz myśleniu za siebie.

 • Zmarł wybitny reżyser teatralny Jacques Lassalle

  Odszedł artysta z jasną wizją swojego teatru; teatru niesłychanie aktorskiego - powiedział w środę PAP reżyser teatralny Edward Wojtaszek, który był studentem Lassalle'a na Uniwersytecie Paryskim i jego współpracownikiem w Teatrze Narodowym w Warszawie

 • Iga Krefft o "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Silikonowa maska nie ułatwia zadania

  ...przypadku charakteryzacja bardzo niekorzystnie wpływa na cerę. Jej skóra jest przez to w gorszym stanie i pojawia się na niej więcej niedoskonałości. "Po ostatnich nagraniach, jak zdjęto mi te...

 • ​Recenzja Jamie Woon "Making Time": Dusza bieleje

  ...wyrafinowanych zabaw głosem, z kolei w "Skin" gospodarz  punktuje tym, że jest w stanie kreatywnie poruszać się między eksploatowanymi bez umiaru pojęciami takimi jak "serce", "głowa" "skóra", "żar...

 • Nie tylko zimny drań

  Jego postać w serialu "Galeria" jest zamieszana w niejasne interesy, a dodatkowo uchodzi za apodyktycznego drania. Jednak aktor przekonuje, że Tadeusz Woydatt ma także pozytywne strony, które chce w nim pokazać.

 • Trzyma męża z daleka od dragów

  Albo ja, albo narkotyki - takie ultimatum postawiła Avril Lavigne (22 l.) na pierwszej randce Deryckowi Whibley'owi (27 l.) z kanadyjskiej grupy Sum 41. Muzyk widać dzielnie trwa w postanowieniu o byciu czystym, skoro w lipcu para będzie obchodzić pierwszą rocznicę ślubu.

 • Recenzja Protoje "Ancient Future": Na dziś i na jutro

  Reggae gryzie ogon? Skoro tak, to słuchając nowego albumu Protoje można powiedzieć tylko jedno - smacznego i na zdrowie! To jak na razie jedna z płyt roku i dobrze, że doczekała się wydania lokalnego przed występem autora w Ostródzie.

Zdjęcia na temat: jasna skóra
Dyskusje na temat: jasna skóra