• Informacje na temat:

  jasna sukienka

Artykuły na temat: jasna sukienka
 • "27 sukienek" także w Polsce

  .... "Moja bohaterka jest zabawna i ma wielki wdzięk, choć rzecz jasna, także spore kłopoty z samą sobą. Byłam zdania, że to wymarzona postać komediowa. Rodzaj humoru zawarty w tekście bardzo mi odpowiadał...

 • Polska lista: Album z 2008 r. na szczycie!

  Wydana w 2008 roku płyta "W spodniach czy w sukience?" Ani Dąbrowskiej wróciła po kilku latach na 1. miejsce polskiej listy bestsellerów płytowych.

 • Barbara Kurdej-Szatan: Dostaję oczopląsu

  Barbara Kurdej-Szatan bardzo lubi zakupy. Chętnie kupuje ubrania wygodne, o luźnym kroju, latem są to najczęściej zwiewne sukienki. Nie przywiązuje się do rzeczy, te nienoszone chętnie oddaje koleżankom lub osobom potrzebującym. Ma jednak kilka ubrań, które darzy sentymentem, np. spodnie dzwony z czasów liceum.

 • Beata Tyszkiewicz: Nie wydaję pieniędzy na ubrania

  Beata Tyszkiewicz, jak sama przyznaje, nie lubi kupować ubrań i dodaje, że nie przejmuje się modą. "Wygoda to wielki przywilej" - wyznaje.

 • "Gra o wszystko" : Kirke w chlewie

  ...można znaleźć więcej niedopowiedzeń. W "Grze o wszystko" niewiele jest rasowej filmowej roboty: tworzenia znaczeń za pomocą wyrazistych gestów lub wymownych zestawień obrazów. Sorkin, rzecz jasna...

 • Im w telewizji wolno więcej

  PAP Life: - Czy pani szafa podzielona jest na ubrania "do telewizji" i "po pracy"? Dorota Gardias : - Oczywiście. Na gale i różne uroczystości mogę sobie pozwolić na trochę większe szaleństwa, ale do pracy już nie zawsze. Obowiązuje mnie mniej lub bardziej formalny uniform - jeśli spódnica to zazwyczaj po kolana, a sukienka czy bluzka nie może mieć zbyt dużego dekoltu. Praca w telewizji rządzi...

 • Marilyn Monroe: Chcę być tylko doskonała!

  ...wystąpiła w "Słomianym wdowcu". To z tego filmu pochodzi słynna scena z uniesioną podmuchem z kanału wentylacyjnego metra białą sukienką. Ta kreacja stała się jej znakiem rozpoznawalnym, a sukienka...

 • Recenzja Guzior "Evil Twin": Zręczny drapieżnik

  Guzior siniaczy na albumie każdego, kto wątpił, że jest tu jednym z najciekawszych raperów. Nie psujcie mu haju, lepiej wpisujcie miasta.

 • Fani Beyonce szukają kochanki Jaya Z

  Beyonce zrobiła niespodziankę swoim fanom, wydając nową płytę "Lemonade". Zaskakujące były słowa utworów na albumie, w których wokalistka śpiewa o romansie swojego męża. Internauci szybko zaczęli rozszyfrowywać, kto był kochanką Jaya Z.

 • Menadżerka gwiazd: Klient jest najważniejszy

  Po pierwsze uczciwość, po drugie zasada: klient jest najważniejszy - zdaniem Aldony Wleklak, która od lat współpracuje z gwiazdami, to priorytety w pracy dobrego menadżera. Ma ona na swoim koncie współpracę z Małgorzatą Sochą, Aleksandrą Kisio, Agnieszką Cegielską, Marią Niklińską i Kasią Cichopek.

Dyskusje na temat: jasna sukienka