• Informacje na temat:

  jason biggs zdjęcia

Artykuły na temat: jason biggs zdjęcia
 • Bohater "American Pie" w nowym filmie Woody'ego Allena

  Jason Biggs, gwiazda filmów "American Pie" i "Twarda laska" wystąpi w najnowszej produkcji Woody'ego Allena. Jak zwykle w przypadku filmów Allena, szczegóły scenariusza są okryte tajemnicą.

 • Ósma odsłona "American Pie"

  Już w kwietniu do polskich kin trafi kolejna część serii "American Pie". W produkcji o podtytule: "Zjazd absolwentów" zagrają aktorzy związani z tą serią od lat m.in. Eugene Levy, Jason Biggs i Seann William Scott.

 • Jonny Lee Miller u Allena

  Jonny Lee Miller ( "Hakerzy" , "Plunkett i Macleane" ) dołączył do obsady następnego filmu Woody'ego Allena ( "Klątwa skorpiona" , "Koniec z Hollywood" ). Wcześniej w owej komedii zgodzili się zagrać Radha Mitchell ( "Telefon" ), Chloë Sevigny ( "Nie czas na łzy" ) i Chiwetel Ejiofor ( "Niewidoczni" ). Zapewne pojawi się w nim także Jason Biggs ( "American Pie - Wesele" ).

 • Kto chce zagrać u Kevina Smitha?

  Kontrowersyjny amerykański twórca Kevin Smith ("Clerks - Sprzedawcy", "Szczury z supermarketu"), poszukuje statystów, którzy chcieliby wystąpić w jego najnowszym filmie "Jersey Girl". Gwiazdami opowieści są Jennifer Lopez ( "Oczy anioła" ) i Ben Affleck ( "Suma wszystkich strachów" ). Reżyser szuka chętnych poprzez swą stronę internetową.

 • Sequel "American Pie"

  Rozpoczęły się prace nad sequelem kontrowersyjnej komedii "American Pie" Paula Weitza, która była ubiegłorocznym przebojem box office'ów. Sukces kasowy sprawił, że producenci podjęli decyzję o realizacji drugiej części filmu. Nad scenariuszem znów pracuje Adam Herz. Obecnie prowadzone są rozmowy z gwiazdami części pierwszej na temat ich udziału w sequelu.

 • Szarlotka po raz kolejny

  Producenci z wytwórni Universal Pictures ostro zabrali się do pracy nad trzecią filmową opowieścią o problemach amerykańskich nastolatków wkraczających w dorosłość. Po przebojach "American Pie, czyli sprawa dowCipna" oraz "American Pie 2" , przyszedł czas na "American Pie 3". Według najnowszych doniesień, trzecia historia zadebiutuje na ekranach światowych kin w sierpniu 2003 roku.

 • Woody Allen i "Anything Else"

  Woody Allen ujawnił, iż jego najnowszy film będzie nosić tytuł "Anything Else". Słynny reżyser ( "Słodki drań" , "Drobne cwaniaczki" , "Klątwa skorpiona" ) skompletował już obsadę produkcji, a zdjęcia mają rozpocząć się późną wiosną.

 • Woody Allen skompletował obsadę

  Jak już informowaliśmy, za kilka tygodni rozpoczynają się zdjęcia do najnowszego filmu Woody'ego Allena. W wielkanocną niedzielę, 31 marca, branżowy magazyn The Hollywood Reporter doniósł, że do obsady niezatytułowanej jeszcze produkcji dołączył młody aktor komediowy Jimmy Fallon. Tym samym znana jest już cała obsada filmu.

 • Matt Damon: Epizod u Kevina Smitha

  W filmie "Jersey Girl", najnowszej produkcji Kevina Smitha ("W pogoni z Amy", "Jay i Cichy Bob kontratakują" ), w jednej z ról pojawi się Matt Damon, który współpracował już z reżyserem nad obrazem "Dogma" . Bohaterów filmu grają Ben Affleck i Jennifer Lopez.

 • Warren Beatty wycofuje się z projektu Tarantino

  Amerykański aktor Warren Beatty ("Dick Tracy", "Romanssidło" , "Bugsy") wycofał się z obsady najnowszego projektu Quentina Tarantino "Kill Bill". Po kilkumiesięcznych negocjacjach prowadzonych w tej sprawie, gwiazdor stwierdził, że "nie ma czasu na pracę na planie tego filmu".

Wideo na temat: jason biggs zdjęcia
 • W chmurach

  Spod ręki Jasona Reitmana, nominowanego do Oscara? reżysera filmu "Juno", wyszedł tym razem obraz "W chmurach" /Up in the Air/. To historia Ryana Binghama (laureat Oscara? GEORGE CLOONEY), pracownika korporacji i jednocześnie często korzystającego z usług linii lotniczych podróżnego klasy biznes, który po latach satysfakcjonującego go życia na walizkach, nagle jest gotowy do tworzenia prawdziwych, bliskich relacji. Ryanowi odpowiada jego nieobarczony obowiązkami styl życia 'w drodze'. Nie...

 • Arthur

  Lata 80. to czas nie tylko zwariowanych kreacji w świecie mody, ale również fantastycznych i ponadczasowych komedii. Zrealizowany w 1981 roku "Arthur" z Dudleyem Moorem i Lizą Minelli w rolach głównych dziś zaliczany jest do grona ponadczasowych produkcji filmowych. Trzydzieści lat później wytwórnia Warner Bros. i firma Galapagos Films przedstawiają jej nową, uwspółcześnioną wersję w gwiazdorskiej obsadzie. Arthur (Russell Brand) wiedzie życie, którego można mu tylko pozazdrościć. Jest...

 • American Pie: Zjazd absolwentów

  Ulubieni bohaterowie kultowej serii "American Pie" spotykają się po latach podczas zjazdu absolwentów. Spotkanie uświadomi im, że choć przez ponad dekadę zmieniło się wiele, to jednak ani czas, ani odległość nie są w stanie zmienić starych nawyków. Zjazd przerodzi się w odjechaną imprezę, na której nie zabraknie… szarlotki i, oczywiście, mamy Stiflera! Witajcie na zjeździe absolwentów East Great Falls High - rocznik 1999. W komedii American Pie: Zjazd absolwentów, wszyscy bohaterowie serii...