• Informacje na temat:

  jason downie

Artykuły na temat: jason downie
 • Surowy Spiritualized

  W ciągu najbliższych kilku miesięcy do sklepów trafi nowy album brytyjskiej formacji Spiritualized. Płyta zatytułowana "Amazing Grace" ma być nieco bardziej surowa od poprzedniego wydawnictwa grupy, "Let It Come Down".

 • Wczoraj informowaliśmy o wypadku, jakiemu w czasie jazdy skuterem wodnym uległ James Hetfield, wokalista i gitarzysta Metalliki. Z tego powodu wykluczony był jego udział w trzech kolejnych występach zespołu podczas trwającej właśnie trasy koncertowej po Stanach Zjednoczonych, u boku Kid Rocka, Korna i System Of A Down. Ku zaskoczeniu fanów, Metallica występuje bez swojego wokalisty.

 • "Sarkastyczni nowojorczycy"

  Prawie cztery lata trzeba było czekać na kolejną płytę amerykańskiej grupy Type O Negative. Na jej koncert polscy fani czekali z kolei aż siedem lat. Na szczęście w 2003 roku mieli powody do radości, ponieważ w połowie czerwca zadebiutowała płyta "Life Is Killing Me", a niespełna miesiąc później Type O Negative zjawił się na jedynym koncercie w Polsce w ramach europejskiej trasy promującej swoje najnowsze wydawnictwo. Zanim warszawski klub "Stodoła" wypełnił się niemal do ostatniego...

 • "Flotzilla za sterami śmigłowca"

  Powrót thrashu to dla Flotsam And Jetsam doskonała okazja na przypomnienie o sobie szerszej publiczności. Kiedyś znani jako "pierwszy zespół Jasona z Metalliki", przez wiele lat budowali własny, rozpoznawalny styl.

 • Run DMC: Jam Master Jay nie żyje!

  Jam Master Jay, członek słynnej amerykańskiej hiphopowej formacji Run DMC, został zastrzelony w środę, 30 października, w studiu nagraniowym w nowojorskiej dzielnicy Queens. Naprawdę nazywał się Jason Mizell, miał 37 lat. Raper zmarł w szpitalu, w wyniku postrzału w głowę. Towarzysząca mu osoba została ranna w nogę. Jak dotąd nie wiadomo, kto i dlaczego zabił rapera.

 • Powrót Run DMC

  Członkowie legendarnej hip hopowej formacji Run DMC po raz kolejny zapowiadają swój powrót. Jeśli wierzyć słowom muzyków, ich nowy album zatytułowany "Crown Royal", ostatecznie ukaże się w lutym przyszłego roku.

 • James Hetfield dołączył wreszcie do swoich kolegów z Metalliki. Przypomnijmy, że kilka dni temu wokalista i gitarzysta słynnej grupy trafił do szpitala po wypadku, jakiemu uległ w czasie jazdy skuterem wodnym. W związku z tym nie wystąpił na trzech koncertach zespołu.

 • Wystawa poświęcona Run DMC

  W najbliższą sobotę, 18 października, w nowojorskiej galerii sztuki The Eyejammie Fine Arts Gallery, zostanie otwarta wystawa zatytułowana "It's Like That: 20 Years of Run-DMC-JMJ". Jest ona hołdem dla twórczości grupy Run DMC, jednego z pionierskich wykonawców hiphopowych oraz jej członka Jam Master Jay'a, zastrzelonego rok temu.

 • W hołdzie The Cult

  Najprawdopodobniej w lecie ukaże się płyta będąca hołdem złożonym przez kilkunastu muzyków rockowych brytyjskiej formacji The Cult. To szczególne wydawnictwo będzie nosić tytuł - "Firewoman - A Tribute To The Cult", a wyda je wytwórnia Versailles.

 • Potrójny "Helikopter w ogniu"

  Ekskluzywna, 3-płytowa edycja obrazu "Helikopter w ogniu" zadebiutuje na DVD w R1 3 czerwca. Wytwórnia Columbia TriStar ogłosiła, iż wydawnictwo zawierać będzie wiele ciekawych materiałów dodatkowych, dotychczas niedostępnych dla fanów przejmującej opowieści.

Wideo na temat: jason downie
 • Świat w płomieniach

  Film Rolanda Emmericha opowiada o ataku na Biały Dom. Jedyną osobą, która może uratować prezydenta (Jamie Foxx) jest agent ochrony (Channing Tatum).

 • Odwróceni zakochani

  Porywające love story osadzone w oszałamiających wizualnie realiach alternatywnego wszechświata. Zjawiskowa Kirsten Dunst ("Spiderman", "Melancholia") i znakomity Jim Sturgess ("Niepokonani") zakochani miłością niemożliwą. Dwie planety, dwoje ukochanych i granica, której nie wolno przekraczać. Ale miłość nie respektuje zakazów. Adam jest zwykłym chłopakiem w niezwykłym wszechświecie. Wiedzie skromne życie wypełnione pracą i marzeniami o Ewie - dziewczynie, którą poznał przed laty i o której...

 • Nauka spadania

  Sylwester na szczycie londyńskiego wieżowca. Martin stoi na krawędzi. Kiedyś był sławnym prezenterem TV, dzisiaj chce skoczyć z dachu – nie on jeden. Samotna matka Maureen, pyskata nastolatka Jess i były muzyk, a teraz dostawca pizzy JJ, mają na ten wieczór taki sam plan. Choć są sobie zupełnie obcy, zawierają pakt. Postanawiają dotrwać do Walentynek.