• Informacje na temat:

  jason lee reżyser

Artykuły na temat: jason lee reżyser
 • Jason Statham: Pod napięciem

  Jason Statham to jeden z niewielu współczesnych aktorów kontynuujących najlepsze tradycje kina akcji spod znaku Sylvestra Stallone'a i Bruce'a Willisa. Jak to się stało, że ten usportowiony Brytyjczyk, który świętuje właśnie 50. urodziny, trafił do kina?

 • Jason Lee u boku Bruce'a Willisa

  Kevin Smith ponownie spotka się na planie z Jasonem Lee ("My Name Is Earl"). Ulubiony aktor twórcy komedii "Zack i Miri kręcą porno" wystąpi w filmie "A Couple of Dicks".

 • Jason Scott Lee na pustyni

  Jason Scott Lee ( "Galaktyczny wojownik" ) i Jay Hernandez ( "Debiutant" ) zagrają w epickim widowisku "The Nomad". Ma to być opowieść o młodym człowieku, w którego rękach spoczywa los trzech zwaśnionych plemion zamieszkujących jego kraj. Jednym z producentów wykonawczych filmu będzie wybitny czeski reżyser Milos Forman ( "Lot nad kukułczym gniazdem" , "Amadeusz" ).

 • Ekologiczny horror? Jamie Lee Curtis zadebiutuje jako reżyserka

  Jamie Lee Curtis jakiś czas temu założyła wytwórnię filmową Comet Pictures. Teraz firma ta podpisała trzyletnią umowę z wytwórnią Blumhouse na produkcję filmów kinowych i seriali telewizyjnych. Jak poinformował serwis "Deadline", pierwszym filmem, jaki powstanie w ramach tej umowy, będzie ekologiczny thriller "Mother Nature".

 • "Jason Bourne": Wiecie, kto to jest

  W czwartek, 21 kwietnia, będziemy mogli zobaczyć pierwszy zwiastun nowego filmu o przygodach Jasona Bourne'a. Do tego czasu muszą wystarczyć nam 5-sekundowe zapowiedzi.

 • Freddy + Jason = przebój

  Horror "Freddy vs. Jason" okazał się najbardziej dochodowym filmem weekendowego box office'u w Stanach Zjednoczonych. Od piątku, 15 sierpnia, do niedzieli, 17 sierpnia, obraz ten, mimo bardzo niepochlebnych recenzji, przyniósł wpływy w wysokości około 36,4 miliona dolarów. Jest to szóste co do wielkości sierpniowe "otwarcie" w historii amerykańskiego kina i zarazem najbardziej imponujący debiut...

 • Jason Statham wraca jako Arthur Bishop

  Jason Statham powraca jako Arthur Bishop. Film "Mechanik: Konfrontacja" trafi na ekrany polskich kin już 26 sierpnia.

 • Jason Mamoa w nowej wersji "Kruka"

  Jason Momoa, znany z roli Khala Drogo w serialu "Gra o tron", zagra główną rolę w nowej wersji kultowego thrillera "Kruk". Reżyseruje twórca horroru "Z lasu", Corin Hardy.

 • Jason Isaacs pomaga Elektrze

  Angielski aktor Jason Isaacs ( "Harry Potter i komnata tajemnic" , "Piotruś Pan" ) pojawi się gościnnie w filmie "Elektra", ekranizacji popularnego komiksu wytwórni Marvel. Obraz będzie opowiadał o losach jednej z bohaterek filmu "Daredevil" .

 • Vincent Cassel przeciwnikiem Jasona Bourne'a

  Vincent Cassel ("Czarny łabędź", "Nieodwracalne", "System. Child 44") zagra czarny charakter w kolejnej części serii o przygodach Jasona Bourne'a. Film dla Universal Pictures wyreżyseruje Paul Greengrass.