• Informacje na temat:

  jason robards

Artykuły na temat: jason robards
 • Na zawsze w naszej pamięci. Wspominamy tych, którzy odeszli

  Zbliża się Dzień Wszystkich Świętych. W dniu, który skłania do refleksji, czyli 1 listopada, telewizyjna Dwójka wyemituje cykl felietonów "Zostawili swój ślad". Przypomnijmy tych ludzi kultury, kina i telewizji, którzy zmarli w ciągu ostatniego roku.

 • Jason Robards, amerykański weteran sceny i ekranu, we wtorek, 26 grudnia, zmarł po długiej walce z ciężką chorobą, w szpitalu w Connecticut, do którego trafił dzień wcześniej. Miał 78 lat.

 • Jagger i Margulies na planie

  Julianna Margulies, aktorka znana z serial u "Ostry dyżur", wokalista i lider zespołu The Rolling Stones Mick Jagger oraz hollywoodzcy gwiazdorzy Andy Garcia ("Nietykalni") i Jason Robards ("Magnolia" ) zagrają w dramacie George'a Hickenloopera "The Man From Elysian Fields". Zdjęcia rozpoczną się jeszcze w tym roku.

 • Zmiany w "Ostrym dyżurze"

  George Clooney, który opuścił popularny serial "Ostry dyżur", rozważa możliwość pojawiania się w przyszłości w niektórych odcinkach na zasadzie "gościa specjalnego". Okazuje się, że z serialu ma zamiar także odejść również Julianna Margualies, która gra pielęgniarkę Carol Hathaway. Aktorka już w lutym ogłosiła, że ostatecznie w maju odchodzi z "Ostrego dyżuru".

 • Oscarowi rekordziści

  79. ceremonia rozdania Nagród Amerykańskiej Akademii Filmowej odbędzie się w hollywoodzkim Kodak Theatre 25 lutego 2007 r., a funkcję mistrza ceremonii obejmie w tym roku artystka komediowa, aktorka, prezenterka i pisarka, Ellen DeGeneres. Przed tegoroczną uroczystością warto przypomnieć sobie rekordzistów, którzy zapisali się w historii tej nagrody.

 • Nie żyje Lauren Bacall

  Lauren Bacall, gwiazda Hollywood i wielka miłość Humphreya Bogarta, nie żyje. Laureatka honorowego Oscara za całokształt twórczości w 2010 roku, zmarła we wtorek, 12 sierpnia, w Nowym Jorku. Miała 89 lat.

Zdjęcia na temat: jason robards