• Informacje na temat:

  javier bardem zdjęcia

Artykuły na temat: javier bardem zdjęcia
 • Javier Bardem zagra Frankensteina?

  Javier Bardem prowadzi rozmowy w sprawie roli Frankensteina w serii filmów o potworach wytwórni Universal - poinformował magazyn "Variety". Hiszpański aktor dołączy tym samym do Toma Cruise'a, Johnny'ego Deppa i Russella Crowe'a, którzy również podpisali kontrakty na udział w nowych wersjach klasycznych horrorów.

 • Javier Bardem u Inarritu

  Javier Bardem wystąpi w nowym filmie Alejandro Gonzaleza Inarritu, "Biutiful".

 • Javier Bardem intryguje Roberts

  Julia Roberts z zaniepokojeniem czeka na spotkanie z Javierem Bardemem na planie ich najnowszego filmu "Eat, Pray, Love", po tym jak widziała jego poruszający występ w obrazie "To nie jest kraj dla starych ludzi".

 • Javier Bardem w "Piratach z Karaibów"?

  Javier Bardem ("Skyfall", "To nie jest kraj dla starych ludzi") zagra prawdopodobnie w kolejnej, piątej już części "Piratów z Karaibów". Aktor miałby wcielić się w czarny charakter i być przeciwnikiem Jacka Sparrowa (Johnny Depp).

 • Javier Bardem: Czarny charakter blondynem

  To człowiek wewnętrznie złamany, skrywający tajemnicę, o nieprzyjemnym, specyficznym wyglądzie - tak o Silvie, złoczyńcy ze "Skyfall", w którego się wcielił, powiedział hiszpański aktor Javier Bardem. - Mam nadzieję, że ta postać zaskoczy widzów - dodał.

 • Salma Hayek i Javier Bardem na planie. "Byłam wystraszona"

  Meksykańska gwiazda kina w najnowszym wywiadzie opowiedziała o pracy nad filmem "The Roads Not Taken", w którym główną rolę zagrał Javier Bardem. Choć Hayek przyjaźni się z nim od lat, na planie panowała bardzo napięta atmosfera. "Prawdę mówiąc, byłam wystraszona" - przyznaje aktorka.

 • Javier Bardem i Juliette Binoche: Zakazana miłość

  ...można zobaczyć Javiera Bardema ("Before Night Falls"). Nie zmieniła się jedynie kandydatura Juliette Binoche ( "Czekolada" ), która od początku prac nad projektem wcielić się miała w obiekt westchnień głównego bohatera. Zdjęcia do "The Assumption" miały rozpocząć się w lutym, jednak po ostatnich zmianach producenci zakładają, iż prace na planie nie rozpoczną się wcześniej niż jesienią 2003

 • Bardem o "Bondzie" Mendesa

  Nominowany do Oskara Javier Bardem przyznał, że zaoferowano mu rolę, którą trudno będzie odrzucić. Aktor spotkał się z Samem Mendesem, żeby porozmawiać na temat szczegółów realizacji filmu o roboczym tytule "James Bond 23". Rozmowa okazała się owocna, Bardem jest zaintrygowany ideą reżysera.

 • Penélope Cruz i Javier Bardem: Warto było czekać

  Scenariusza tej historii nie wymyśliłby chyba nawet ulubiony reżyser aktorskiej pary - Pedro Almodóvar. Penélope Cruz i Javier Bardem zakochali się w sobie ćwierć wieku temu, jednak na happy end musieli czekać 15 kolejnych lat!

 • Zanim Javier Bardem został ojcem

  Javier Bardem przed kilkoma dniami został ojcem, ale mniej więcej wie już, czego może się spodziewać. To dlatego, że nowy film z jego udziałem, dramat "Biutiful" w reżyserii Alejandro Gonzaleza Inarritu, zmusił go do wzięcia się za bary z najtrudniejszymi wyzwaniami ojcostwa.

Zdjęcia na temat: javier bardem zdjęcia