• Informacje na temat:

  jaworowicz elżbieta program

Artykuły na temat: jaworowicz elżbieta program
 • Elżbieta Jaworowicz: Czas nas uczy pokory

  ...- Wiem, że mój program dociera do ludzkich serc. Świadczą o tym reakcje widzów – przyznaje Elżbieta Jaworowicz. Autorka „Sprawy dla reportera” opowiada nam o początkach swojej telewizyjnej kariery. Zdradza też receptę na bycie w formie i plany zawodowe po ustaniu pandemii.

 • Elżbieta Jaworowicz kończy 70 lat

  Jest ikoną telewizji, utożsamianą z programem "Sprawa dla reportera", który istnieje od połowy lat 80. Elżbieta Jaworowicz obchodzi w czwartek, 31 marca, 70. urodziny.

 • Nowy program Elżbiety Jaworowicz

  Mistrzyni dziennikarstwa interwencyjnego od blisko trzech dekad pomaga w rozwiązywaniu trudnych praw - sąsiedzkich konfliktów i prawdziwych życiowych dramatów. Teraz debiutuje z kolejnym autorskim programem "Tak było - tak jest".

 • Elżbieta Jaworowicz: Docieram do prawdy

  Pani Elżbieto, często nazywana jest Pani polską Oprah Winfrey, prawdziwą królową telewizji. Elżbieta Jaworowicz: - To pomyłka, ktoś w sieci mnie tak nazwał. To jest oczywiście bardzo miłe, ale nie czuję się królową. Przyznaję, mam chyba z Oprah cechę wspólną - obie jesteśmy szczere w tym, co robimy. I to jest tajemnica sukcesu. Program "Sprawa dla reportera" to ogromny sukces. Prowadzi go...

 • Jaworowicz: emocje reportera

  Elżbieta Jaworowicz, autorka programu "Sprawa dla reportera", została tegoroczną laureatką Super Wiktora za całokształt osiągnięć.

 • Jaworowicz: Nie jestem gwiazdą

  Elżbieta Jaworowicz prowadzi najpopularniejszy program publicystyczny. Oglądają go miliony. - Popularność mnie nie interesuje - mówi dziennikarka.

 • Jaworowicz poprowadzi show?

  Czas mija, ale nie dla Elżbiety Jaworowicz, która trafiła do telewizji jeszcze jako studentka Uniwersytetu Warszawskiego. Czy od jesieni poprowadzi nowy program, tym razem rozrywkowy?

 • Upadek mitu Tomasza Lisa

  Telewizyjny duet Andrzej Morozowski-Tomasz Sekielski oraz prowadzący "Kawę na ławę" Bogdan Romanowski są wyżej oceniani przez Polaków, niż Tomasz Lis - wynika z sondażu "Rzeczpospolitej". Pierwsze miejsce w rankingu zajęła Elżbieta Jaworowicz ("Sprawa dla reportera").

 • Te programy obejrzycie także w wakacje

  Mają szlachetną misję. Skutecznie pomagają ludziom chorym, pokrzywdzonym przez los, ujawniają prawne pomyłki i bezduszne decyzje urzędników. Dla dziennikarzy programów interwencyjnych nie ma wakacji. Nowe odcinki ich programów będziemy oglądać przez całe lato.

 • Producenci seriali walczą o Wiktora!

  Bardzo emocjonująco zapowiada się walka o tegorocznego Wiktora w kategorii Twórca lub Producent Programu Telewizyjnego. Największe szanse na zwycięstwo mają producenci uwielbianych przez widzów seriali - Dorota Kośmicka-Gacke ("rodzinka.pl") i Michał Kwieciński ("Czas honoru").

Wideo na temat: jaworowicz elżbieta program
 • Elżbieta Jaworowicz: Ładnie mnie wpie...

  W jednym z ostatnich odcinków programu "Świat się kręci" gościła Elżbieta Jaworowicz. Agata Młynarska postanowiła przygotować dziennikarce małą niespodziankę. Pokazała jej zmontowany klip z jej najbardziej znanym znakiem rozpoznawczym, czyli długimi nogami, które tak chętnie eksponuje! Jaworowicz chyba nie do końca była zadowolona z tego prezentu. "No ładnieście mnie wpieprzyli. Jakie ohydne