• Informacje na temat:

  jay-z beyonce knowles

Artykuły na temat: jay-z beyonce knowles
 • Beyonce Knowles: Menedżer Jay-Z?

  ...22-letnia Beyonce Knowles być może będzie miała wkrótce nowego menedżera. Opiekującego się do tej pory jej karierą ojca, Matthew Knowlesa, zastąpić miałby znany amerykański Jay-Z, obecny narzeczony wokalistki.

 • Beyonce Knowles jak księżna Diana?

  Beyonce Knowles wyśmiała plotki, jakoby podczas ślubu z raperem Jay'em-Z miała założyć suknię wzorowaną na jednej z kreacji zmarłej księżny Diany.

 • Beyonce Knowles: Płyta wcześniej

  Nowa płyta Beyonce Knowles, wokalistki zespołu Destiny's Child, ukaże się dwa tygodnie wcześniej, niż planowano. Wytwórnia płytowa Columbia zdecydowała się przesunąć datę wydania albumu, aby skorzystać z popularności promującego go singla i ograniczyć internetowe piractwo.

 • Beyonce Knowles ujawnia talent

  ..."Chciałabym, żeby ludzie dostrzegli na mojej płycie talent" - mówi Beyonce Knowles. 30 czerwca ukazuje się w Polsce album "Dangerously In Love" - pierwszy w solowej karierze wokalistki Destiny's Child.

 • Beyonce i Jay-Z: Ślub?

  Beyonce Knowles i raper Jay-Z wezmą ślub w sobotę, 17 kwietnia - donoszą źródła amerykańskie. Ceremonia, której przygotowanie podobno pochłonęło mnóstwo pieniędzy, ma się odbyć na wyspie Anquilla, na Karaibach.

 • Jay-Z kontra ojciec Beyonce

  Matthew Knowles, ojciec i zarazem menedżer popularnej Beyonce, nie przepada za narzeczonym swojej córki, Jay'em-Z. Ponoć ten ostatni chce przejąć interesy piosenkarki, co tylko podsyca wzajemną niechęć.

 • Jay-Z zdradzał Beyonce?

  W Internecie pojawiły się pogłoski, jakoby Jay-Z miał zostać ojcem dziecka telewizyjnej prezenterki o pseudonimie Free. Hiphopowy gwiazdor od 2003 roku jest jednak związany z Beyonce Knowles, wokalistką grupy Destiny's Child. Co jakiś czas media informują, że "wkrótce" ma dojść do ślubu sławnej pary.

 • Beyonce i Jay-Z się rozwodzą? Zachowanie wokalistki na to wskazuje

  O kryzysach w związku tej pary mówiło się wielokrotnie. Sama Beyonce śpiewała o zdradzie męża, ten natomiast przyznał się do tego w swoich utworach. Wprawdzie odnowili małżeńską przysięgę, nagrali wspólną płytę i razem koncertowali, ale ostatnie zachowanie wokalistki budzi wątpliwości, czy rzeczywiście ich miłość wytrzymała ogromną próbę.

 • Beyonce i Jay Z kochają sztukę

  Beyonce Knowles i jej narzeczony Jay Z mają zamiar kupić dom w Nowym Jorku, w którym chcą wspólnie zamieszkać. Słynna para rozgląda się również za dziełami sztuki, które miałyby ozdobić wnętrze przyszłego mieszkania.

 • Beyonce i Jay-Z u księcia Karola

  Gwiazda muzyki pop Beyonce Knowles i znany raper Jay-Z zostali zaproszeni przez księcia Karola do Pałacu Buckingham na uroczysty obiad. W ten sposób następca brytyjskiego tronu chce podziękować duetowi wykonującemu utwór "Crazy in Love", że zgodził się wziąć udział w majowym koncercie charytatywnym "Prince Trust".