• Informacje na temat:

  jazda konna

Artykuły na temat: jazda konna
 • Daniel Olbrychski za jazdę po pijanemu straci prawo jazdy i zapłaci 10 tys. zł

  10 tysięcy złotych i utrata prawa jazdy na trzy lata - takie konsekwencje poniesie Daniel Olbrychski za prowadzenie samochodu pod wpływem alkoholu. Aktor został przesłuchany w komendzie policji w Grodzisku Mazowieckim i usłyszał zarzuty.

 • Jak odreagowuje Michał Bryś?

  Michał Bryś nie ukrywa, że praca szefa kuchni jest wyjątkowo stresująca. W odreagowaniu negatywnych emocji restauratorowi pomaga sport: jazda konna, nurkowanie i krav maga. Na sportowe pasje gospodarz "Hell's Kitchen" stara się wygospodarować przynajmniej jeden dzień w tygodniu.

 • Piotr Kraśko: Nie wszystko będzie jak wcześniej

  ...można długo opowiadać o cudownych weekendach czy wspaniałych, egzotycznych wyjazdach za granicę, ale bycie rodziną to jest normalna, prozaiczna  codzienność. Czyli? - To odrabianie lekcji, mycie...

 • ​Anna Powierza uzależniona od sportu

  Anna Powierza od dziecka uwielbia aktywność fizyczną. Jej ulubione dyscypliny sportu to jazda konna, jazda na rowerze i bieganie. Ze sportowej pasji gwiazda serialu "Klan" nie zrezygnowała do ostatnich tygodni ciąży. Twierdzi, że nigdy nie ma problemu z utrzymaniem motywacji, nawet w zimie, gdy panują ujemne temperatury. - Uwielbiam ruch, to są takie endorfiny za darmo, w związku z tym...

 • "Legiony": ​Bartosz Gelner na koniu z szablą

  W filmowej superprodukcji "Legiony" Bartosz Gelner mógł wykazać się ułańską fantazją, zagrał bowiem... ułana. Wielką przygodą dla aktora były lekcje jazdy konnej i szkolenie z musztry. Docenił też urok wojskowego munduru.

 • Borys Szyc: Galopem przez historię

  W filmie Filipa Bajona "Kamerdyner" Borys Szyc mógł dać upust swojej pasji, jaką jest jazda konno. W epickiej produkcji gra pruskiego arystokratę, Fryderyka von Kraussa.

 • Daniel Olbrychski: Wciąż czuję się młody

  Daniel Olbrychski to nie tylko znakomity aktor, ale też czarujący człowiek i świetny rozmówca. Uwielbia swój zawód. Ma też inne, równie ciekawe pasje - jazdę konną oraz boks. 27 lutego będzie świętował 74. urodziny.

 • Jak Maria Tyszkiewicz spędza wolny czas?

  Maria Tyszkiewicz jest wielką miłośniczką sportu. Do tej pory uprawiała m.in. siatkówkę, jazdę konną, pływanie i tenis, obecnie jest zafascynowana fitnessem. Wolny czas lubi spędzać jednak także na kanapie, oglądając film.

 • Z natury jestem szybkomówny

  Świetnie odnajduje się w serialach historycznych. Jakub Wesołowski lubi szpadę, mundur i jazdę konną. Być może te zamiłowania odziedziczył po dziadku, zawodowym wojskowym.

 • Dariusz Kordek niczym kowboj

  Dariusz Kordek jeździ konno od 25 lat! Aktor zdradza, że spróbował nawet western riding. "To taka jazda kowbojska. Ma wpływ relaksacyjny i dla konia i dla jeźdźca" - zapewnia artysta.

Zdjęcia na temat: jazda konna
Wideo na temat: jazda konna
 • ​Anna Powierza uzależniona od sportu

  Sport to darmowe endorfiny - ​twierdzi Anna Powierza. Aktorka nigdy nie miewa problemów z motywacją do biegania lub jazdy konnej, nawet przy niesprzyjającej zimowej pogodzie.

 • Jak Maria Tyszkiewicz spędza wolny czas?

  Maria Tyszkiewicz jest wielką miłośniczką sportu. Do tej pory uprawiała m.in. siatkówkę, jazdę konną, pływanie i tenis, obecnie jest zafascynowana fitnessem. Wolny czas lubi spędzać jednak także na kanapie, oglądając film.

 • Małgorzata Rozenek o wpadce w programie "Projekt Lady"!

  Małgorzata Rozenek przyznała, że w programie "Projekt Lady" jest cała masa ekstremalnych przeżyć. Jednym z nich było zabranie uczestniczek na naukę jazdy konnej. Prowadząca przyznała, że miło wielu lat doświadczenia oraz zamiłowania do jeździectwa jako jedyna spadła z konia. Jak zareagowała na swoją wpadkę? (Agencja TVN / x-news)

Dyskusje na temat: jazda konna