• Informacje na temat:

  jazda rowerem

Artykuły na temat: jazda rowerem
 • Magda Gessler: Rowerem tylko w Toronto

  Magda Gessler bardzo lubi jazdę na rowerze, jednak nie po Warszawie. Twierdzi, że wzbudza to zbyt dużą sensację, poza tym pojawiają się negatywne komentarze na temat jej sylwetki. Dlatego na ulubionym jednośladzie porusza się wyłącznie, gdy przebywa w Toronto.

 • The Orb: Nie o rowerach

  "Bicycles & Tricycles" - tak nazwał swą najnowszą płytę zespół The Orb. Okazuje się, że tytuł albumu, wbrew pozorom, nie ma nic wspólnego z jazdą na rowerze, o czym w rozmowie z INTERIA.PL przekonuje Alex Paterson, lider brytyjskiej formacji.

 • ​Joanna Jabłczyńska: Za mało szacunku

  ​Joanna Jabłczyńska negatywnie ocenia kulturę jazdy na polskich drogach. Jej zdaniem kierowcy i rowerzyści są rozkojarzeni, przez co powodują coraz więcej wypadków. Po kolizji, którą miała, wie, że musi być jeszcze bardziej ostrożna. Według niej kierowcom samochodów brakuje szacunku i wyrozumiałości dla osób na rowerach.

 • Znana dziennikarka jechała po pijaku

  Ewa Wanat, była szefowa Radia TOK FM, a obecnie szefowa Radia Dla Ciebie, została zatrzymana w środę za jazdę rowerem pod wpływem alkoholu. Miała 1,1 promila alkoholu.

 • Joanna Jabłczyńska: Trening jest dla mnie katharsis

  ...przerwy pomiędzy zajętościami zawodowymi wstrzelić się ze swoimi zawodami kolarskimi, biegowymi czy triathlonami, będę improwizować - mówi agencji Newseria Joanna Jabłczyńska. Aktorka podkreśla, że jazda(...) jazdy rowerem wpada na najlepsze pomysły. - Jeżeli mam jakiś problem, czy to prywatny, czy zawodowy, czy jakąś kwestię do rozwiązania, jak najbardziej trening oprócz tego, że jest dla mnie katharsis...

 • Teresa Lipowska zapaloną rowerzystką

  Teresie Lipowskiej rower towarzyszył od zawsze. Dla 80-letniej aktorki przejażdżki rowerowe do lasu to najlepsza rozrywka. "Czasami gdzieś przysiądę. Wyjmuję książkę, podziwiam przyrodę, myślę o życiu" - opowiada o swoich wycieczkach.

 • Renata Kaczoruk: Nie wolno się głodzić

  ...w głowie. Generalnie przez cały rok energii dodają mi wszelkie treningi siłowe, jazda konna, żeglarstwo i wiele innych aktywności na świeżym powietrzu - opowiada Kaczoruk. Renata Kaczoruk...

 • Ariana Grande: Pełen seksu teledysk "Side To Side"

  Nowy teledysk Ariany Grande "Side To Side", kipi od seksualnych podtekstów. Szybka jazda na rowerze do ćwiczeń ma kojarzyć się z seksem.

 • O skomplikowanych relacjach ojców z synami

  Wzruszająca, a jednocześnie zabawna historia, która nie pozostawi widza obojętnym - tak nowy film twórcy "Ediego", Piotra Trzaskalskiego, określili aktorzy. "Mój rower", z Arturem Żmijewskim i jazzmanem Michałem Urbaniakiem w obsadzie, trafi do kin 16 listopada.

 • "Kto cię uczył jeździć?": Licencja na prowadzenie

  Dokument "Kto cię uczył jeździć?" opowiada historię trójki cudzoziemców, którzy mieszkając daleko od swoich ojczyzn, przygotowują się do egzaminu na prawo jazdy.

Zdjęcia na temat: jazda rowerem
Wideo na temat: jazda rowerem
 • Magda Gessler nie jeździ rowerem po Warszawie

  Magda Gessler bardzo lubi jazdę na rowerze, jednak nie po Warszawie. Twierdzi, że wzbudza to zbyt dużą sensację, poza tym pojawiają się negatywne komentarze na temat jej sylwetki. Dlatego na ulubionym jednośladzie porusza się wyłącznie, gdy przebywa w Toronto.

Dyskusje na temat: jazda rowerem