• Informacje na temat:

  jean claude van damme w polsce

Artykuły na temat: jean claude van damme w polsce
 • Poślubi Ukrainkę

  ...z Jennifer Thayer. Faktem niezaprzeczalnie świadczącym o niezwykłej urodzie Słowianek, a w szczególności Ukrainek jest nie tylko przyszłe małżeństwo Freda Dursta. Warto też zauważyć, że Jean-Claude Van Damme, który stawał już na ślubnym kobiercu pięć razy, kompletuje właśnie dokumenty potrzebne podczas sprawy rozwodowej z jego ostatnią żoną. Tym samym planuje zaręczyny z 23-letnią Ukrainką, Eleną...

 • Cameo Superstars

  ...o gwiazdach znacznie większego kalibru niż Tom. Brad Pitt, Bruce Willis, George Clooney, Julia Roberts, Gary Oldman, Hugh Laurie, Charlton Heston (!), Robin Williams, Jean Claude Van Damme, Isabella Rossellini(...)". "Przyjaciele" Dziesięć lat na antenie, ponad 60 nagród, prawie trzy razy tyle nominacji, miliony fanów. Mowa o, bardzo lubianym także w Polsce, serialu "Przyjaciele" ("Friends"). Gdy ten komediowy...

 • "Ona tańczy dla mnie" i Jean-Claude Van Damme

  Ponad 400 tysięcy razy odtworzono filmik, w którym do discopolowego przeboju "Ona tańczy dla mnie" podłożono obraz z filmu "Kickboxer" (1989 r.) z udziałem Jeana-Claude'a Van Damme'a.

 • Filmowe hity lata!

  Ostatnia odsłona przygód Batmana w reżyserii Christophera Nolana, nazywany prequelem "Obcego" "Prometeusz" Ridleya Scotta, animacje "Epoka lodowcowa 4" i "Madagaskar 3" oraz nowa komedia Woody'ego Allena "Zakochani w Rzymie" - te m.in. filmy trafią w lipcu i sierpniu do kin w Polsce.

 • Jeff Goldblum gwiazdą "Przyjaciół"

  Coraz częściej hollywoodzkie gwiazdy zabiegają o możliwość wystąpienia choć w jednym odcinku popularnego serialu "Przyjaciele" . Tym razem gościem filmu będzie Jeff Goldblum ( "Dzień niepodlegości" , "Mucha" ). Odcinek z udziałem aktora zostanie wyemitowany w lutym 2003 roku.

 • Asterix z Zidanem i Beckhamem

  W styczniu 2008 roku na nasze ekrany trafi kolejna część przygód Asterixa "Asterix na olimpiadzie". Tym razem w projekcie, obok Gerarda Depardieu ( "36" , "Za ile mnie pokochasz?" ) w roli Obelixa, udział wezmą Zinedine Zidane, Michael Schumacher oraz David Beckham.

 • "Asterix na olimpiadzie": Polska współproducentem!

  SPI International Polska - dystrybutor i producent filmowy, podpisał podczas ostatniego festiwalu w Cannes umowę licencyjną na udział w największym europejskim projekcie filmowym - "Asterix na olimpiadzie".

 • "Niezniszczalni 2" w cieniu śmierci kaskadera

  Sylvester Stallone wyznał, że ekipie "Niezniszczalnych 2" trudno było pogodzić ze śmiercią kaskadera, do której doszło podczas kręcenia filmu.

 • Co pod choinkę?

  Wszyscy z niecierpliwością czekamy na święta Bożego Narodzenia, ale myśl o prezentach niejednemu z nas spędza sen z powiek. Nie wiesz, czym obdarować najbliższych? Co dla niej, co dla niego i co dla dziecka? Podpowiadamy, jak poradzić sobie z tegorocznymi prezentami.