• Informacje na temat:

  jean paul

Artykuły na temat: jean paul
 • Jean-Paul Belmondo: Nonszalancki twardziel

  Pewna siebie mina, papieros w kąciku ust, niedbały strój, ręce w kieszeniach. Takim znał go i kochał cały świat. Jean-Paul Belmondo obchodził niedawno 83. urodziny.

 • Jean-Paul Belmondo: Jeszcze wróci

  Gwiazdor francuskiego kina Jean-Paul Belmondo wziął udział w seansie specjalnym "Małżonków roku drugiego" Jeana-Paula Rappeneau w Cinematheque Francaise. Aktor , który bardzo rzadko pojawia się na forum publicznym, został uhonorowany owacją na stojąco.

 • Jean Paul Gaultier jurorem w Cannes

  Tegoroczna edycja festiwalu w Cannes ma szansę być najbardziej stylową w historii. I to nie tylko za sprawą kreacji, które zaprezentowane zostaną na czerwonym dywanie. W jury zasiądzie enfant terrible francuskiej mody Jean Paul Gaultier.

 • Jean-Paul Belmondo wyszedł ze szpitala

  Jean-Paul Belmondo opuścił w środę, 22 sierpnia, paryski szpital, w którym leczył się po przebytym dwa tygodnie temu udarze mózgu. Informację tej treści podała dyrekcja placówki. Słynny francuski aktor wyszedł ze szpitala kilkanaście dni wcześniej, niż uprzednio zapowiadano.

 • Jean-Paul Belmondo w szpitalu

  Słynny francuski aktor Jean Paul Belmondo ("Zawodowcy", "Dziewczyna dla dwóch", "Do utraty tchu") został w środę, 8 sierpnia, przewieziony helikopterem do szpitala w Bastii na Korsyce z podejrzeniem wylewu. Stan 68-letniego aktora okazał się na tyle poważny, że tego samego dnia wieczorem, przetransportowo go do paryskiej kliniki. Belmondo spędzał wakacje w małej wiosce, w północnej części Korsyki...

 • Jean-Paul Belmondo: Od boksera do aktora

  Trzymał w ramionach największe gwiazdy światowego kina - Jeanne Moreau, Catherine Deneuve i Sophię Loren. Jean-Paul Belmondo, jeden z najpopularniejszych francuskich aktorów, we wtorek, 9 kwietnia, obchodzi 80. urodziny. Najlepsze jego kreacje pochodzą z filmów: "Do utraty tchu", "Borsalino", "Zawodowiec" i "Stravinsky".

 • Jean-Luc Godard: Od zawsze przesuwał granice

  To architekt rewolucji w kinie, artysta, który od zawsze przesuwał granice, starając się redefiniować film - mówią o Jeanie-Lucu Godardzie twórcy filmowi. Jego uhonorowany pierwszą w historii festiwalu w Cannes Specjalną Złotą Palmą film "Jean-Luc Godard. Imaginacje" w piątek, 12 kwietnia, wchodzi na ekrany polskich kin.

 • Borys Szyc poznał Jean-Paula Belmondo

  Borys Szyc dzięki udziałowi w festiwalowi canneńskim, gdzie promował film "Zimna wojna", mógł poznać gwiazdy tego formatu. Ale już wcześniej miał okazję zdobyć sympatię jednej z legend kina. Podczas wakacji w Maroku zakolegował się z Jean-Paulem Belmondo.

 • Jean Harlow: Wybuchowa blondynka

  Nie marzyła o sławie, lecz o szczęściu - mówił jej przyjaciel Clark Gable. Życie Jean Harlow potoczyło się jednak inaczej. Na świat przyszła jako Harlean Carpenter. Gdy miała 10 lat, jej rodzice(...) początkowo jej to nie interesowało, dała się przekonać koleżance i pod panieńskim nazwiskiem matki wzięła udział w przesłuchaniu. Gdy parę dni później odebrała telefon i ktoś poprosił Jean Harlow, zawołała...

 • Jean-Claude Van Damme rozpoczyna współpracę z Netfliksem

  Jean-Claude Van Damme, kultowy aktor kina akcji z lat 80. ubiegłego wieku, rozpoczął zdjęcia do filmu zatytułowanego "The Last Mercenary". Wcieli się w nim w postać tajemniczego byłego agenta specjalnego. Będzie to pierwsza oryginalna produkcja Netfliksa, w której weźmie udział belgijski aktor.

Zdjęcia na temat: jean paul
Wideo na temat: jean paul
 • Pozostał miesiąc do oficjalnej premiery filmu Ridleya Scotta „Wszystkie pieniądze świata". W obliczu skandalu z Kevinem Spacey w roli głównej, Christopher Plummer zastąpi aktora w produkcji. Wszystkie sceny zostaną podmienione i ostatecznie to 87-latek wcieli się w rolę Jeana Paula Getty’ego. Reżyser obrazu potwierdził, że data premiery nie zostanie zmieniona i nadal jest to 22 grudnia. Podobno

 • Renata Kaczoruk: Moda to coś, co kocham. Nigdy z tego nie zrezygnuję

  Renata Kaczoruk od wielu lat pracuje jako modelka. Chodziła na wybiegach zarówno polskich, jak i światowych projektantów, m.in. Celine, Jeana Paula Gaultiera, Giorgio Armaniego. Jej twarz zdobiła okładki takich pism, jak „Elle” i „Marie Claire”. Była też ambasadorką Simple, jednej z najbardziej znanych polskich marek modowych, oraz luksusowego butiku Moliera 2 w Warszawie. Kaczoruk twierdzi, że

Dyskusje na temat: jean paul
 • Re: "Motyw": Małgorzata Kożuchowska została... instagramową milionerką!

  Ktoś to robi celowo. Tylko jak na to mogą obojętnie patrzeć politycy, uważający się za Polaków i to patriotów! Jak to o nich świadczy?!

 • Re: Aktorki postrzegane przez pryzmat urody

  To żeś sobie wybrał/wybrała osobę do cytowania! Journal de Montréal pisze, że filozof Jean-Paul Sartre lubił młode dziewice, a Simone de Beauvoir mu je dostarczała po odpowiedniej „obróbce”. Ta para(...), André Glucksmann, Guy Hocquenghem, Bernard Kouchner, Jack Lang, Catherine Millet, Jean-Paul Sartre, René Schérez i Philippe Sollers. BYŁA TO ŚMIETANKA INTELEKTUALNA FRANCUSKIEJ LEWICY.

 • Re: "Drogi wolności": Znamy datę premiery serialu

  "Drogi wolności" to tytuł cyklu powieściowego pióra francuskiego filozofa Jean Paul Sartre'a (nawiasem mówiąc, lewicowego). Czyli: tytuł w.w. serialu to plagiat tytułu tej powieści. Pewnie autorzy tego serialu myślą, że żaden Polak nie myśli... Bez komentarzy.

 • Re: Seksowna prawniczka będzie gotowa na...

  Buahahahahaah jak ona jest piękna to ja jestem Jean Paul Belmondo...lol :)

 • Re: "Na dobre i na złe": Zna jego tajemnice?

  Bo wszyscy oni są piękni inaczej. Przed laty bardzo popularny był francuski aktor Jean-Paul Belmondo, o którym właśnie ze względu na urodę pisano pięknie brzydki. Dzisiaj o niektórych aktorach też można się tak wyrazić.

 • Re: Pokaz mody... ekologicznej. Gwiazdy na wybiegu!

  ąż miło sie patrzy na te suknie , w tak ponury dzien odrazu robi sie lepiej i bardziej słonecznie , jestem za wszystkie aktorki wyglądały cudownie ale ta suknia jest wyczesana gdodne podziwu takiej sukni nie powstydził by sie sam JEAN PAUL GAULTIER